Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lekarz38

Zakochałem się w swojej pacjentce.

Polecane posty

Gość lekarz38

Witam. Mam problem tak jak w temacie. Zakochałem się w swojej pacjentce. Od kilku miesięcy przychodzi do mnie na wizyty. Od samego początku zauroczyła mnie sobą swoją delikatnością i wrażliwością. Na początku próbowałem traktować ją jak każdą moją pacjentkę. Wmawiałem sobie że to niemożliwe by zwróciła na mnie uwagę, że jest sporo młodsza i powinna znaleźć sobie kogoś w swoim wieku. Próbowałem o niej zapomnieć ale nie potrafię. Nie wiem jak by tu zacząć z nią rozmowę na inny temat niż jej problemy zdrowotne. Nie chcę też jej wystraszyć, nie chce żeby jakiegoś mojego pytania źle odebrała. Zależy mi na niej. Co mogę zrobić jak do niej zagadać pomóżcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejne marne prowo 2/10 , nagle cala masa lekarzy siedzi na kaffe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz38
To nie żadna prowokacja po prostu chciałem wiedzieć co mógłbym zrobić bo nigdy nie miałem takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40- letnich lekarzy i właśnie tu muszą się zwierzać...przezabawne, ze ktoś to wymysla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 38 roku zycia nie pukałes baby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość lekarzy ma żonę i 5 kochanek pielęgniarek , w życiu nie widzialam samotnego lekarza , Ci w starszym wieku maja często 3 rozwody za sobą , no chyba ze masz żonę i chcesz ja zdradzić z tą uroczą pacjentka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu ma fetysz z tymi lekarzami bo non stop jest pierdyliard tematów o lekarzach , już wierzę że znamienite grono lekarskie przesiaduje na forum , czemu nie ma tu np tematów samotnych inżynierów czy ekonomistów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz38
Nie jestem w tej większości... Miałem narzeczoną ale rozstaliśmy się rok temu. I nie mam 38 ani 40 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To skoro to prawda (wątpię ) to zaproś dziewczynę na kawę :) poprostu nie kombinuj, powiedz , że wygląda na miłą fajną dziewczynę i ze chcesz się zaprzyjaźnić , nie musisz od razu mowic ze Ci się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz38
Nie mogę tak się do niej zwrócić bo mogłaby to źle odebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz38
Nie wiem jak by zareagowała pozatym czułbym się później skrępowany gdyby mi odmówiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się na nią patrz do końca życia , aż wyjdzie za innego albo przestanie przychodzic .... kawa to kawa a nie propozycja stosunku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz38
Wiem ale jest moją pacjentką. Obowiązuje mnie etyka lekarska a z drugiej strony lekarz to też człowiek... Gdybym tylko wiedział czy jest mną w jakimś stopniu zainteresowana nie zauważyłem nic takiego czasami mam wrażenie że chce jak najszybciej ode mnie z gabinetu wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No fajnie, fajnie... Gdyby mój doktorek to zaproponował jak byłam jego pacjentka to z pewnością bym nie odmówiła. A jaka masz specjalizacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja utrzymuje, ze lekarzem to Ty nie jesteś , piszesz bardzo chaotycznie i bez znaków interpunkcyjnych , miłego dnia fantasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ginekolog amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm ,mysle ze powinienes sie ja zapytac delikatnie ,czy ma chlopaka jesli odpowie ze nie, jest szansa ze mozesz z nia rozwinac wspolne tematy. coz ,serce nie sluga prawda. Zapytaj ja gdzie mieszka ,czy ma rodzenstwo ,jakie ma relacje z rodzina i zadawaj jej rozne pytania ,az ktoregos dnia powiedz ze ja polubiales ,dalej sie jakos potoczy. zycze powodzenia i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj ja gdzie mieszka ,czy ma rodzenstwo ,jakie ma relacje z rodzina i zadawaj jej rozne pytania jakby mnie obcy o to pytał to bym go op..iła i poszła do innego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ci dalej lykaja jak pelikany ta pastę , to nie jest żaden lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz38
Nie, medycyna rodzinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie choroby potrafisz zdiagnozować ? Czym się objawiają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz38
Nie ma nikogo, wiem czym się interesuję... Wiem o niej sporo ponieważ jest znajomą pielęgniarki która pracuje ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać ze ktos sobie tutaj kręci fantazję romantyczno erotyczne , szkoda czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz38
Wymienić wszystkie choroby które znam z objawami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech zgadne... 38- letni lekarz.. Ginekolog?! I to mnie utwierdxa by nie chodzic do facetów na 1 wizyte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz38
Nikt nie zmusza nikogo do czytania czy odpisywania. Jeśli ktoś myśli że to prowokacja trudno. To proszę nie tracić swojego czasu. Ja napisałem o prośbę z konkretnym problemem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie Ci już odpisywali , przestań paniczykowac , myślisz ze ktos napiszę Ci przepis na życie albo wyrwie ja dla Ciebie ? Skoro nie chcesz z nią pogadać to twój problem i tyle , dostałeś tyle dobrych rad i jeszcze źle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz38
Boję się odrzucenia i ośmieszenia z jej strony. Tyle razy przypadkiem widzieliśmy się poza gabinetem i mogłem z nia porozmawiać ale miałem wrażenie jakby po prostu udawała że mnie nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wybacz ale Polki nie należą do natretnych kobiet , które utrzymują kontakt wzrokowy , często unikanie wzroku to też oznaka zakochania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz38
Jutro ma u mnie wizytę, spróbuję z nią porozmawiać. Nie będę dłużej żył jakimiś złudzeniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×