Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lili bazili

Zakup bizuterii przez internet

Polecane posty

Konkretnie na allegro? Kupowaliście? Polecacie? Podobają nam się obrączki ślubne, ale trochę się boimy na allegro, czy napewno to będzi eprawdziwe zloto itd.. Jakie macie z tym doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
często kupuję biżuterię na allegro..zawsze wszystko ok! Tylko uważnie czytaj aukcje..próba, waga żeby potem nie było rozczarowań;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie niby czytam, niby komentarze pozytywne, ale trochę się boję wywalić 1000zł w błoto, jak się okaże to to jakiś chłam nie złoto. Ale pocieszające jest że ktoś już kupował i się nie nadział:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro użytkownik ma same pozytywy to nie ma się czego bać;) Jednak jeśli chodzi o obrączki to radziłabym przymierzyć w sklepie...inaczej wygląda na obrazku inaczej na palcu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja się raz nacięłąm
na kupnie, ale nie biżu, tylko ciucha, który miał yć markowy, a okazał się chiuńskim chłamem, choć cena wskazywała na oryginał ;-) teraz zawsze sie umawiam na obejrzenie przed zakupem droższych rzeczy, albo zastrzegam w korespondencji ze sprzedającym możiwość zwrotu bez podania przyczyny. Jak sprzedający jest nieelastyczny i się nie zgadza, to nie kupuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dawno koleżanka wybierała obrączki..jak przeglądała strony internetowe podobało jej się coś innego ..a kupiła zupełnie inne...bo lepiej wyglądała na jej palcu..po za tym dopasowanie rozmiaru..i gwarancja..to zakup na całe życie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam kupiony pierścionek przez allegro, mojemu tak się spodobał, ze go kupił nie powiem bo jest super:D a jak chcecie kupić obrączki to szukajcie sprzedawców, którzy mają sklep jubilerski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja się raz nacięłąm
U mnie pani sprzedając chiński chłam była supersprzedawcą i miała 100% pozytywów, co więcej - sprzedała TAKI SAM komplet gucci vintage komuś innemu, i ten ktoś rozpływał się w zachwytach w komentarzu , że piekne i oryginalne :-o 100% pozytywów o niczym nie świadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, to jets zakup na cale życie i dlatego chyba się boję, tym bardziej że mój jest niechętny do takich zakupów, woli zobaczyc i przymierzyc. I chyba jednak ma racje... Dzięki za odpowiedzi 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kupuje biżuterii, (podróby) sprzętu (pogwarancyjny lub kradziony) i innych droższych rzeczy na allegro. Tam jest dobrze kupić doniczke albo bluzke za 19,99zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila90bizu
Jak dla mnie internet to jedyny sposób na zakup drogich rzeczy, bo można oszczędzić sporo kasy. Od wielu lat kupuję: tv, pralka, książki, buty etc i nigdy nic nie było uszkodzone czy zepsute. Ważne jednak by kupować w sprawdzonych sklepach... Najlepiej popytaj znajomych o jakąś dobrą firmę internetową. Ja mam swoją ulubioną z biżuterią, kupiłam w niej obrączki:) Jak jesteś nią zainteresowany to napisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorisss0904
Ja bardzo często kupuję biżuterię przez internet. Tak samo jest z odzieżą i książkami. Uwielbiam takie zakupy. Książki kupuję na KDC.pl,a odzież i biżuterię na allegro:-) Ostatnio nawet mój narzeczony zakupił mi w ten sposób pierścionek zaręczynowy. Wygląda tak http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=13794146 (białe złoto za 849 zł) i w rzeczywistości wygląda lepiej niż na zdjęciu. Często za to zdarza się ,że kupując biżuterię u jubilera czy w innym sklepie po prostu się przepłaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania12345678
Jak chce ktoś zakupić sobie coś na ślub to polecam stronę http://www.slubnezakupy.pl duży wybór i naprawdę warto, zobaczcie sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję wiele rzeczy ale nie na allegro i jeszcze nie zdarzyło mi się, że coś było nie tak. Zakupy przez internet to rozwiązanie idealne - oszczędzają czas i pieniądze. Często kupuję biżuterię w http://www.753.pl/mają unikalną biżuterię srebrną znanych projektantów. Bardzo duży wybór. Naprawdę warto zajrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obrączki na Allegro... ja jednak kupiłam u jubilera (wolałam przymierzyć, bo nosisz co dziennie) ale resztę można kupować tylko wszystko "na jedno kopyto" . Znalazłam fajny sklep z oryginalną biżuterią- niepowtarzalną :) ( www.kuzniasrebra.pl ) jeżeli chcesz się wyróżnić to warto tam zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie my way jewellery zamawiałam ostatnio komplet srebrnej biżuterii, a tak to raczej nie zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosleep27
ja odkąd pamiętam kupuje na http://www.bizutik.pl/ biżuteria bardzo podobna do Apartowskiej czy Krukowskiej, ale za to ceny są prawie o połowe niższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annica 99
Polecam dla osób poszukujących dobrej jakości materiałów do handmade! :) http://www.pasart.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biżuteria przez internet nie ma problemu :-) Jest dużo sprawdzonych sklepów internetowych oraz allegro. Spokojnie można zwrócić zakupioną rzecz w ciągu 14 dni, jak by coś... Ja kupuję przez www.monili.pl i nie narzekam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep www.monarti.na.allegro.pl lub www.monarti.pl Znajdziesz tam zarówno klasyczną biżuterię ze srebra jak również nieszablonowe, bardzo ładne wzory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super wybór ma firma www.geselle.pl ale polecam zajrzeć do ich salonu bo na żywo to zawsze lepiej wygląda :) no i dokładnie sobie po przymierzasz dane wzory mają ogromny wybór w salonach i bardzo fajną obsługę polecam zwłaszcza Katowice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitak39
Jak biżuteria przez internet, to ja polecam violette.pl ładne, solidne wykonanie + dobre ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena_Maczek
hej! dziewczyny doradżcie. bo jak tak kocham bransoletki i przeglądając znalazłam no takie przepiękne w moim stylu. Ale nie wiem czy już ktoś z was kupował tam www.barsena.com no i tak nie wiem czy zamówić ale podobają mi sieże szok, chyba się skuszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie biżuterię kupować ze sprawdzonych źródeł, żeby mieć pewność ze zloto czy srebro jest prawdziwe. Ja niedawno znalazłam fajny sklep www.rzeszowski-jubiler.pl. Maja tam wysokiej jakości bizuterie i często w bardzo dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×