Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakupy na caly miesiac 200 zl

Polecane posty

Gość gość

Po podliczeniu oplat we wrzesniu zostanie mi 200 zl na zakupy, sama chemia wyniesie sporo a gdzie reszta. Jak zorganizowac takie zakupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najtańsza mąka makaron olej ziemniaki marchew mleko drożdże. Postaw na dania mączne a dasz radę nawet przy niskim budżecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz są jeszcze tanie buraki oraz cukinia. jak ci się zachce słodkiego to kilo cukru, kakao i piecz murzynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zupy zawsze tani wychodzą, są pożywne i w miarę nie drogie. Ja jak nie mam kasy to kupuje dobre mięso mielone np 1 kg i robie kotlety mielone jem z ziemniakami. Jeszcze fasolka tanio wychodzi i np bigos. Jestem facetem i dla mnie cukinia i buraki to za mało kalorii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale za to dużo witamin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w sobote wydałam w markecie 550 zł.i są to zakupy na cały tydzień-oprócz pieczywa.Dla 6 osobowej rodziny.Więc dla CIEBIE SAMEJ 200 zł.może wystarczyć na cały tydzień,ale nie na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie 200 zł na cały miesiąc ? moim zdaniem nie wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla jednej osoby wystarczy ale trzeba jeść mało mięsa i chleba więcej robionych własnoręcznie sosów warzywnych do klusek śląskich, makaronu. Lepić pierogi, piec bułki z farszem warzywnym lub owocowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zakupy na okres od 1-10.09: 2zł pieczarki 6szt 2zł buraki 4szt 3zł ziemniaki 2,5kg 4zł cukinie 2szt 4,5zł parówki 250g 2zł ser salami 15dag 8zł mleko 1,5% 4szt 2zł drożdże 8g 2szt 3,5zł jaja 10szt 3zł mąka 0,7zł budyń 2szt RAZEM: 33,70zł Ponadto posiadam olej, ketchup, kawę, herbatę, przyprawy. Uważam, że na 10 dni mam dość jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaszy nie lubię, pieczywa nie jadam, a najtańsze makarony są tak obślizgłe i obrzydliwe w smaku, że lepiej już kupić kilo najtańszej mąki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dasz radę ja tylko muszę mieć zapas czosnku i cebuli bo z nich da się wyczarować pyszne bułczane zapchajżołądki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja ci zazdroszczę, bo ja bym to w dwa dni zjadł. po za tym dla mnie to złe jedzenie, nic konkretnego, gdzie mięcho ziemniaki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mąka cebula i pieczesz coś jak maca daje rade zamiast chleba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry, chemię co miesiąc kupujesz? co takiego ci się zużywa w takim tempie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mięcha to normalnemu człowiekowi wystarczy 100g tygodniowo chyba że pracuje ciężko to więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dużych supermarketach typu carrefour można sobie fajnie pojeść często wystawiają do spróbowania kawałki chleba, wędlin, sera czasem stoi hostessa i parzy kawę z pianką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi samej 200zl wystarczy na caly miesiac. Jem normalnie i nie bieduje. Musisz sobie po prostu przemyslec dania zeby nie tracic kasy niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też kupuję co m-c np. szampon, płyn do kąpieli, balsam do ciała, mydła w płynie ze 3, pastę do zębów, płyn do mycia naczyń i do podłóg, co 2 m-ce proszek 8 kg i płyn do prania, płyn do kibelka i mleczko do czyszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeżeli chodzi o samą spożywkę, to 10 zł dziennie na osobę to chyba minimum na przeżycie, czyli jeszcze stówkę musisz skombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mięcha to normalnemu człowiekowi wystarczy 100g tygodniowo chyba że pracuje ciężko to więcej x chyba dziennie 100 g? I to osobie na diecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy co się jada. kilo ziemniaków to złotówka. zjesz w ciągu dnia 10 kilo ziemniaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zabawne :D dziewczyno... ja zjadam codziennie minimum 400 gram mięsa do tego pieczywo nabiał owoce i ziemniaki widać nie masz pojęcia o tym ile facet 95 kg pracujący fizycznie musi zjadać, żeby dostarczyć odpowiednią ilość kalorii swojemu organizmowi ja dostarczam ponad 3000 kcal dziennie rozłożonych w kilku posiłkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak si enie ma kasy to kurczak jest b tani, kilogram za ok. 7zł... Czyli teoretycznie mozna jesc nawet 500 g dziennie za np. 3.50.. tyle ze wg dietetyków sie nie powinno przekraczac 200 g miesa dzienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś masakra, mój facet ma 180 cm i 70 kilo i jest już otłuszczony, to jak ty musisz wyglądać przy 95?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to współczuje ci tak zalanego tłuszczem faceta. Nie napisałem, że uprawiam regularnie sport i trenuje na siłowni, jem odżywki i różne suplementu, mam suchą masę mieśniową, wierz lub nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak wygląda kulturysta ważący 120 kg ?? zero tłuszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój facet ma 180 cm i 70 kilo i jest już otłuszczony x x że co?? Jak jesz 3000 to hcyba twoja praca za ciezka nie jest. Drwal musi np. jesc 5000 zeby nie schudnac... Ja 3 tys to jadałam w liceum, ale ze mnie obzartuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli po prostu jesteś nadmuchanym sztucznie pakerem. to nie jest specjalnie atrakcyjne, podobnie jak wytapetowane lale z dmuchanymi balonami. na takie coś lecą tylko fetyszyści(stki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalni ludzie nie potrzebuja pakowac az do 95kilo. ilosc miesni ktora zostal kazdy facet obdarowany na starcie , jest juz wystarczajaca by wygladac zdrowo i atrakcyjnie, nalezy tylko uwazac na miesien piwny zeby sie nie rozrosl za bardzo i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×