Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Manirka

Zależy mi na tym, żeby w ciągu kilku tygodni otworzyć działalność gospodarczą...

Polecane posty

Gość Manirka

Zależy mi na tym, żeby w ciągu kilku tygodni otworzyć działalność gospodarczą. Chciałabym sprzedawać lody/gofry/naleśniki itp. Wiem już skąd wezmę urządzenia i gdzie będę sprzedawać, ale jeszcze nie wiem, jak poradzić sobie ze wszystkimi formalnościami i rozliczeniami. Z pewnością przydałoby sie teraz biuro rachunkowe, które wszystkie te kwestie rozjaśni. Co myślicie o systemach księgowości online takich jak proponuje https://taxcare.pl/ Czy dobrze sprawdza się to na początku prowadzenia działalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli w tej firmie pracują tacy skończeni idioci jak ty SPAMERKO, to nie powierzyłbym im skoszenia trawnika, a co dopiero prowadzenia dokumentacji za którą można trafić za kratki. Będzie debilka wmawiać, że ktoś kupuje maszyny, by tylko przez kilka miesięcy sprzedawać lody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest odpowiednie forum na reklame firmy księgowej, tu same tępe biedaki nieudaczniki bez żadnych szans na poprawe swego losu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś wie ile płacą za napisanie historyjki o gofrach, lodach i naleśnikach? Bo ja mam czas i talent.... :D :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie przyjmą Cię :(. W firmie, gdzie pracują sami idioci, człowiek przynajmniej średnio-rozgarnięty, może ich wszystkich z posadek wysiudać :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×