Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malablondi

żałosne są otyłe i brzydkie dziewczyny zamieszczające ogłoszenia matrymonialne

Polecane posty

Gość malablondi

takiee zdesperowane, szukające faceta na portalach randkowych, a są grube, brzydkie i zaniedbane :| , najlepsze są te co wystawiają anonse na fejsbukach w których piszą że szukają faceta do stałego związku i przelotne znajomości ich nie interesują. haha, nikt takiej raszpli by kijem nie tknął a nie co dopiero stałe związki. Czy im się wydaje że są atrakcyjne? mi by było wstyd zamieszczać takie ogłoszenia zwłaszcza z takim wyglądem, podwójny obiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja taka jestem i nie zamieszczam żadnych ogłoszeń, nigdy nikogo nie miałam i nie chciałabym mieć, po co się ze swoją biedą i zdeformowanym ciałem obnosić? Nie te czasy, wiadomo że obecnie jest mnóstwo młodych i młodszych osób o dużej urodzie, zadbanych, szczupłych i zgrabnych, też inteligentnych i zaradnych, z pasjami itp., nikt grubasa nie weźmie, a przynajmniej szansa jest mała i nawet po odchudzeniu zawsze on będzie już takim pustawym balonikiem. Także ja nawet gdybym kogoś miała, odchudzona czy nie to i tak bym zawsze wiedziała, że praktycznie każdy lepiej ode mnie wygląda (ważę naprawdę dużo i mam gigantyczny cellulit) i kiedy skończyłaby się ewentualna faza zauroczenia została by twarda rzeczywistość, z którą nie chcę się zderzać, po co sobie jeszcze utrudniać życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
calkowicie nie atrakcyjne osoby sa zmuszone wiazac sie rowniez z nieatrakcyjnymi czesto beznadziejnymi osobami i meczyc sie w takich wymuszonych zwiazkach , nie tedy droga do szczecia. a jak jeszcze pojawia sie dzieci to jzu calkiem tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba miec nie lada odwage aby zaakceptowac wlasna deformacje/brzydote i przestac zalosnie szukac partnera na sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×