Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zamawialiście kiedyś coś z allegro przez polecony InPost ? Proszę o opinie

Polecane posty

Gość gość

Bo ja jeszcze nigdy i trochę dygam Czy taka dostawa jest ubezpieczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, kilka razy, wszystko spoko, jak kurier mnie nie zastał to zostawiam awizo i odbieralam niedaleko domu, czyli działa to jak polecony na poczcie a kosztuje 3,90 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, dzięki. A nie wiesz czy taka przesyłka jest ubezpieczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostawa inpostem jest ok, tylko niestety straaasznie długo idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziadostwo ! Usługa Allegro Polecony In Post wyleczyła mnie z zakupów na Allegro z przedpłatą. Jeżeli, to tylko zapłata przy dostawie. Tak towar dociera zazwyczaj do 24 h. Miało być do trzech dni, a tu mija tydzień i nic. Nie ruszałam się z domu, żeby doręczyciel kogoś zastał. Sąsiadka mi robiła zakupy. Zwróciłam się wczoraj do sprzedawcy o zwrot przelanej kwoty i podziękowałam za urządzenie, które pilnie potrzebowałam. Kupiłam je drożej w serwisie, ale mam je natychmiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze wybieram polecony in-post jesli jest taka mozliwosc. czekam zwykle ok. 3 dni. nigdy nie mialam zadnego problemu. podobno najbardziej ta metoda sprawdza sie w duzych miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzichufjutek
NIE POLECAM Inpost Polecony To całkowita pomyłka i strata pieniędzy, kurierzy w ogóle nie przychodzą z listami, nie zostawiają awizo, a jak już zostawią, to musisz odebrać w jakimś przydrożnym kiosku, gdzie obsługa nie ma pojęcia o wydawaniu listów. TRAGEDIA!! GENIALNY jest za to PACZKOMAT!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamawiam, jest ok, tylko rzeczywiście idzie sporo dłużej bo do tygodnia, no ale cena jest bardzo niska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monnnnnia
Na allegro polecony inpost czekam już dwa tygodnie.Sprawdzając status wygląda że cały czas jest w drodze.... ehhh Lepiej chyba zapłacić drożej i mieć przesyłkę po 2-3 dniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 kwietnia otrzymałam wiadomość, że Allego polecony inPost wyruszył w drogę. Dziś jest 11 kwiecień i dzwoniłam na infolinię Pani stwierdziła, że zaszła pomyłka i dziś list będzie u mnie. Niestety nie doszedł. Mam nadzieję, że takie sytuacje to rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czekałam 10 dni od wysłania więc spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raz zamawialam kurierem inpost, to nawet sie do mnie nie pofatygowal tylko zostawil paczkę w bloku obok u obcej osoby, na szczescie ta osoba do mnie zadzwonila i musialam do niej isc po paczke :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam już 7 dni. Po wysyłce otrzymałem automatycznego maila z inpostu z informacją że przesyłka będzie za 3 dni. Na infolinii przyjęli reklamację . Ktoś ma oddzwonić w ciągu 2 dni i umówić się na dostarczenie przesyłki. Pierwszy i ostatni raz korzystam z Allegro Polecony Inpost. To jakaś pomyłka! Poczta szybciej działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi chcieli dac mandat 50zł za brak skrzynki pocztowej, bo nie mają gdzie awizo zostawić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lipa straszna !8 kwicien dostałem email ze przesyłka w drodze powinna dotrzec w terminie trzech dni roboczych. Dodam tylko ze 24 kwietnia wyjezdzałem na urlop a zakupy były związane scisle z wyjazdem no i niespodzianka 29 wracam z urlopu i kurier dostarcza paczke.czyli z 3 dni roboczych zrobiło sie10 dni roboczych. NIE POLECAM !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chętnie tak zamawiam. Już się nastawiam psychicznie, że list będzie szedł dłużej niż 3 dni. Teraz mam pytanie jak wyglądają darmowe zwroty. Co mam zrobić z tym kodem co dostałam smsem. Skąd pani Jadzia w kiosku będzie wiedzieć co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przesyłka jest tańsza, niż na poczcie, ale już po raz kolejny czekam na nią 2 tygodnie..Inpost nie daje rady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie przychodzą takie przesyłki max w 3 dzień. Dzisiaj mam dostać kolejną wysłaną w środe, zobaczymy czy dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak fatalną dostawą przesyłki. Przesyłka została nadana 16.05, a awizo pojawiło się dopiero 27 maja (po 11 DNIACH!). W piątek 27.05 byłam w domu, ale doręczyciel nawet nie zadzwonił, tylko od razu wrzucił awizo. Infolinia to kolejna porażka! Nie udało mi się dodzwonić. Poddałam się po 28 minutach słuchania melodyjki i czekania na połączenie z konsultantem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie inPost przychodzi zawsze do 3 dni maks (Gdynia). Najczęściej po dwóch dniach, jak na przesyłkę za niecałe 4 złote to nie mam na co narzekać. Oczywiście nie zamówię takiej dostawy jeżeli przedmiot mi jest potrzebny natychmiast albo jest ważny. Często zamawiam pierdoły do 30 zł więc taka przesyłka jest idealna i nawet kurierzy mili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam omijać "polecony inpost" jak najszerszym łukiem; no chyba że się komuś nie spieszy i może na przesyłkę czekać 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostrzegam wszystkich przed poleconym InPost. Na przesyłkę czekam ponad miesiąc!!! A oni nie odpisują na maile, nie odbierają telefonów. Totalna ignorancja i kpina z klientów!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiałam dwukrotnie i dwa razy tego żałowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam poodbnie czekam juz 7 dni roboczych. Wysyłka z allegro była z miejscowości 20 km oddalonej- totalna porażka odradzam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam, list polecony wysłany ponad dwa tygodnie temu i jeszcze nie doszedł. Mało tego, na infolinii nikt nic nie wie a oddział nie odbiera telefonów. Najgorsza z możliwych form wysyłek na allegro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorszy serwis w kraku, do mnie wszystkie przesyłki ida ok 14 dni !! Z czego wg statusu na stronie ok 6-8 dni przetrzymuja przesylke w oddziale który ma ją dostarczać. Poczta zwykla jest kilka razy szybsza bo w 2-3 dni zawsze sie wyrabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
In post celowo przetrzymuje przesyłki w swoich oddziałach docelowych. Niech każdy sprawdza status przesyłka dociera do miejsca docelowego a następnie przez 3-5 dni sobie leży i nikt jej nie dostarcza .Czas zgłosić takie praktyki do rzecznika praw konsumenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żenada. Nigdy więcej. Lepiej dopłacić 1 zł i wysłać pocztą polską. Póki co minął tydzień od nadania paczki. Paczka już 5 dni czeka w moim oddziale na doręczenie. Na infolinii nic nie wiedzą. Totalna porażka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już reż tydzień czekam i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×