Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zamierzam nie odzywać się do chłopaka do soboty, niech zatęskni

Polecane posty

Gość gość

i ja też w sumie chciałabym poczuć tęsknotę za drugim człowiekiem :( ech, ciężko, bo rozmawiamy praktycznie codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrobiłam tak samo, olewałam go i to był błąd, bo nie wytrzymał w końcu, stwierdził, że jeśli taka jestem to mi na nim nie zależy itp zmienił numer, zablokował mnie na fb i na koniec jeszcze tylko powiedział, ze bardzo mnie kocha, ale że go za bardzo ranię a po za tym wie, że mam go w d***e a tak nie jest :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wytłumaczcie mi jedno dlaczego wy kobiety musicie tak wszystko komplikować swoim nadmiernym analizowaniem myśleniem kombinowaniem snuciem dziwnych spiskowych teorii itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kombinuję, spiskuję i teoretyzuję z tej prostej przyczyny, że chwila przerwy naprawdę przyda się i mnie, i jemu. Zmęczenie sobą nawzajem też nie jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety to emocjonalne ćpuny jak jest zbyt długo dobrze to same prowokują kłótnie byleby tylko coś się działo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobra, a nie można tego zrobić otwarcie? Ja uważam że w związku najważniejsza tuż po wzajemniej miłości jest szczerość i zaufanie i mnie osobiście tego typu gierki kobiet strasznie męczą, wyniszczają od środka, aż w końcu zaczynają budzić irytacje bo robicie z igły widły i to jeszcze w myśl zasady 'ja się nadąsam, a on niech się domyśla' naprawdę można pi'e'r'd'o'l'ca dostać :( a wtedy jeszcze macie pretensje ze sie związek rozpada i pewnie przez faceta... :o Szczerze i otwarcie z nim pogadaj, że czujesz taką potrzebe zebyście za sobą na nowo zatęsknili, ze chcesz zrobić kilkudniową przerwę abyscie oboje sie nie odzywali, a nie robić jakieś podchody i facet nie wie co w tej twojej głowie porypanej siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozmawiam z nim tak szczerze jak się da. i kiedy wysunęłam taki pomysł, to atmosfera zrobiła się potwornie napięta i chłopak był praktycznie w jakiejś zapaści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dziwie się, ja bym to potraktował tak jakbyś chciała mnie odstawić na boczny tor, jakby ci już nie zależało, jakbyś chciała mnie po prostu w taki sposób rzucić, że niby nie odzywajmy sie do siebie 3-4dni, a potem bys się już wcale nie odezwała, albo jesteście razem albo nie, zachowujesz sie jak niedojrzała głupiutka nastka Jak się z nim ożenisz to też co miesiąc będziesz chciała urlopu od niego na 3-4dni? A jak będziesz w ciąży to też niech wygina na 3-4 dni co nie? najlepiej jak będziesz tuż przed porodem, no bo przecież musisz odpocząć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moment, jeśli potraktowałbyś moje słowa w taki sposób, a nie dosłownie - nie znaczy to, że za bardzo kombinujesz, spiskujesz i teoretyzujesz, zamiast przyjąć rzecz jaką jest? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie mogłabym się z nim ożenić, mogłabym za niego jedynie wyjść ;) a dzieci nie planuję. i sądzę, że czasami samotne wyjazdy to dobra rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znudził ci się i tyle ale z tym tekstem gościa o robieniu problemów z niczego i durnych gierkach się zgadzam mnie też takie coś zniechęca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znudził ;) po prostu jestem dość niezależna i lubię być w towarzystwie Me, Myself and I. ;) zawsze tak było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znudził inaczej byś stale chciała przy nim być. nie oszukasz mnie bo jestem nauczony żeby nie słuchać tego co ludzie mówią tylko patrzeć na to co robią bo to właśnie określa człowieka i po tym się go poznaje - po tym co robi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nigdy nie chcę być przy kimś stale :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zatęskni ! zdradzi cię kutafon nie wytrzyma do soboty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10;11 o k****ielce zraniony sie poczuł sam by cię zranił bo na boku by mial inną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×