Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość racrritonea

zaostalam oszukana na alllegro!!!co robic??

Polecane posty

Gość racrritonea

kupilam towar na allegro, wplacilam pieniadze a towaru od miesiaca nie ma:((( sprzedajacy nie odpowiada na maile i nie odbiera telefonow!! mial ponad 160 pozytywnych komentarzy wiec uzanalam ze wsyzstko ok! pisalam na allegro o sprawie ale jeszcze nie odpisali, ciekawe ile trzeba czekac az sie odezwa i cos z ta sprawa zrobia! zostaliscie kiedys oszyukani?? co wtedy zrobiliscie?? zglosic to na policje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
zgłosić na policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kołysanka23
Jesli dzialania zespolu allegro nie dadza skutku zglosisz na policje i allegro odda Ci kase, zwracaja do 300zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zostałam oszukana-co prawda chodziło o 51 zł,ale zawsze to coś :o wyslalam facetowi dowód wpłaty i tak od grudnia do dziś czekam aż wysle mi dowód nadania paczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racrritonea
allegro zwraca tylko od 50zl do 300zl!! ja dalam 45 plus koszty przesylki 8,5zl!wiec mi nie zwroca! a jak zglosze to na policje to jakie konsekwencje beda dla sprzedajacego??bo w naszym kraju to sie robi co chce!a policja ma to w dupie! zespol allegro tez sie jakos nie kwapi do pomocy!!!jestem wsciekla!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u kogo kupowałaś?? ja u faceta,który jest pod nickiem jacekflaszeczka-działa też na koncie eksperturody-PRZESTRZEGAM przed tym oszustem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
kiedy do nich pisałaś? na policję zgłaszaj bo może być, że więcej osób zostało oszukanych. kasy pewnie nie odzyskasz ale drania wsadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kołysanka23
To, ze od 50zl. to pierwsze slysze... Zglos na policje, masz dowod na allegro i kwitek wplaty. Nie martw sie to daje efekty, bo psy wjada do Niego na chate po wyjasnienia itp. paulinaaaa dziwie sie, ze jeszcze czekasz zamiast to zglosic na allegro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racrritonea
paulinkaaaaa nie wazne ile wazne ze zostalas oszukana!! pieniadze nie leza na dywanie i trzeba na ciezko pracowac! gdybym miala tak duzo zeby je rozdawac to na pewno bym ich nie dawala oszustom z allegro!!! WSZYSCY OSZUKANI ZGLASZAJACIE SPRAWE NA POLICJE! NIE MOZNA POBLAZAC OSZUSTOM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racrritonea
wplacam pieniadze przelewem przez internet (mbank) skad mam wziasc potwiedzenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kołysanka23
Wydrukuj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srutututu banały
podajcie nicki osob ktore was oszukaly zeby przestrzec innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racrritonea
przestance sie pod kogos podszywac!!! ja powaznie pytam i chce powaznie pogadac i nie jaja sobie robic! keidys ty bedziesz w takiej sytuacji i napiszesz na forum i ktos ci tak bedzie odpowiadal!! jak masz tak glupio gadac to sie nie odzywaj wcale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wartopkriop
stworzenie listy czarnych sprzedawcow allegro to bardzo dobry pomysl! joanna-art nie polecam nie przeslala towaru!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srutututu banały
autorko, podasz wreszcie ten nick, czy nie? chcesz pomocy a sama nie chcesz innych przestrzec ps zawsze kupowalam z przedplata na konto i odpukac sie nie ancielam, ale jak widac zawsze jest taka mozliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia do glupiego
a ja zawsze zastanawiam sie co to za program!!!a jak do niego dolaczyc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję, moje dwie koleżanki z pracy też mają złe doswiadczenia z allegro. Jedna kupiła buty uzywane jako nowe, później bujała sie chyba 2 miesiące zanim odzyskała pieniądze po odesłaniu towaru, a druga na komplet pościeli czekała chyba tez jakieś 2 miesiące. Wiem, że to teraz modne, ale ja chyba jednak wolę tradycyjna formę zakupów :)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sioptraer
na allegro sa czasami rzeczy ktorych w zwyklych sklepach sie nie kupi!!! no i to sa wygodne zakupy!! a oszusci sa wszedzie!!! a wydaje mi sie ze oszukanych na allegro jest duzo!!wpisujcie sie!!!i nazwy uzytkownikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegrowiczkaa
poki co mnie jeszcze nikt nie oszukal...staram sie kupowac od "super sprzedawcow"... ale chetnie dopisze sie do listy z prosba o podanie allegrowiczow =oszustow, w ramach przestrogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łee
czy za korzystanie z tego payu sie coś płaci? i czy każdemu moge przez to wpłacać kase czy tylko komuś kto również z tego korzysta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo, ze gosc ma duzo pozytywow, ma tez 3 negatywy. jozef_50 - oszukal mnie tak samo jak 2 inne osoby. Kupil moja rzecz choc bylo napisane iaz za pobraniem nie wysylam osobom, ktore maja negatywy. Transakcja nie doszla do skutku, facet mnie przez telefon nawyzywal i wylaczyl telefon. Duzo zamieszania i od allegro dostal ostrzezenie. Starszy i niemily bardzo facet, ostrzegam tyle nerwow, dalam mu negatywa delikatnie wyjasniajac, a on idiota mi tym samym po zlosci odplacil i jeszcze nawymyslal, ze to ja go zwyzywalam i jeszcze cos tam. Moj 1 negatyw i ostatni, ale sie wkurzylam:[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łee
doczytałam własnie że to ten kto dostaje wpłate płaci za to 2,9% kwoty + 0,30.. czy ten system jest dla niego opłacalny? :o nie rozumiem jego sensu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna *
a mnie ta pani oszukała: http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=3644360&type=fb_recvd_neg Kinga Rowicka (ciekawe czy to jej prawdziwe imię i nazwisko?) ... niestety skończyło się jedynie zawieszeniem konta na allegro (zespół allegro w ogóle nie reagował na informacje na temat tej pani... żenada... :o )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzowkurwiona
cos mi sie wydaje ze ten zespol allegro wsyzstko zlewa!! jedna wielka sciema! niby mozna napisac i jest kontakt ale napisze sie i co? w dupie cie maja! towaru nie ma poeniedzy tez! a co mi po tym ze oni jej konto zawiesza?? jak se moze znowu zalozyc! moja kumpela ma konto i jej tata tez ma konto!2konta na ten sam adres?jak to mozliwe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tromba
te allegro to jest jedna wielka zenada!!! ludzie zostaja oszukani i nic z tym nie robia!! sie na policje idzie!!!a nie przepuszcza sprawe!!! glupcy jestescie skoro tak to przepuszczacie!!! okradli was to trzeba to zglosic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kszaczkowataw
a co policja zrobi??? glowno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż kupił w ubiegłym
roku alufelgi z oponami. Okazało sięże nic nie warte opony uszkodzone a felgi... szkoda gadać a wszystko miało być w dobrym stanie. Tfu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nacc
moj chlopak kupil telefon i ukradli na poczcie, a allegro nie zwrocilo pieniedzy, bo dowod z policji musial byc dostarczony do miesiaca, a sledztwo policyjne tej JEDNEJ sprawy trwalo dluzej. czyli w konsekwencji nei zwracaja jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPADUPA
ja tez zostalam zrobiona w balona na allegro, sprzedajacy odbieral telefon i smial mi sie do sluchawki! i co tu zrobic?? nic!! PAMIETAJCE!JESLI NIE MUSICIE NIE KUPUJCIE NIC NA ALLEGRO!!BO ALLEGRO TYLKO KASIORE TRZEPIE NA NAS!!A JAK MA COS ZDZIALAC TO MA TO WSZYSTKO W DUPIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar_
Ja też czasem kupuję na allegro ale rzadko. Narazie do tej pory nie oszukano mnie. Ale wiem że często to robią. Dlatego jak sie juz coś kupuje to trzeba sie dokładnie przyjrzeć tej osobie. Autorko topicu czy do cholery jasnej podasz w końcu nicka tej osoby co cie oszukała czy nie!!!!!!!! Jak nie to won stąd!!! Oczekujesz pomocy a nic nie chcesz mówić!!! jak ktos juz wczesniej napisał. Pytali się ciebie wcześniej, a ty gdzie tam, nie napisałas!!! Nie bójcie sie ludzie nikt wam za to nic nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×