Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zapytac ja o zwiazek? dziewczyna z patologicznej rodziny

Polecane posty

Gość gość

Otoz znam fajna dziewczyne i chcialbym z nia byc, zauroczylem sie nią :) tylko problem jest wtym ze ona jest z patologicznej rodziny, tzn jej rodzice sie rozwiedli bo jej ojciec jest alkoholikiem :( ona to bardzo przezyla. Nie mowilem jej ale mam obawy z tego powodu bo nie chcialbym żeby przeniosla te patologie na nasze ewentualne wspolne dzieci. Co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudny temat bo sama jestem w podobnej sytiacji, jakby ta dziewczyna. Mam bardzo male poczucie wlasnej wartosci i boje sie o to jaka bede matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rżnijcie patole dziewuchy z patologicznych domów łatwo się wyrywa i rżnie bo łase na czułości ale się pod żadnym pozorem z takimi dziewkami nie żeńcie. i nie róbcie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile wy macie lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taką szmatę o niskim poczuciu własnej wartości łatwo można zdominować i uczynić ją niewolnicą seksualną która bez szemrania wykonuje polecenia swego Pana i Władcy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srpska_narodna_stranica
Stwierdzam jako facet,że oboje 21:15 i 21:13 jesteście p**********i ,i to zdrowo. Co,waszą matkę tak rżnęli na ostro,że macie takie w tym doświadczenie czy o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta dziewczyne ile znasz i gdzie się poznaliśmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poznałem ją na dw. centralnym w wawie, była brudna , głodna i zmarżnięta. wziąłem ją do domu akurat starzy wyjechali chata była wolna i spaliśmy. a że dobra jest w łóżku to się w niej zauroczyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodzice tylko po rozwodzie gdzie tu widzusz patologie czlowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej to zostaje w człowieku i tylko uraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj jej szanse, to jej ojciec pil, a nie matka wiec ona raczej alkoholiczka nie bedzie. jako kobieta balabym sie wiazac z synem alkoholika, ale ty mozesz zaryzykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupie podszywy....ja mam 24 ona tez, znamy sie ze szkoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srpska_narodna_stranica
Jebać tych frajerów,stary,nie przejmuj się :). Jak jest Wam razem dobrze,to co stoi na przeszkodzie,żeby spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona jest z takiej rodziny, matka k**wa, ojciec pił, 5 dzieci, nic tylko picie i hałasy. Moja żona była najstarsza i to ona się zajmowała tymi młodszymi, jedną klasę w gimnazjum zawaliła bo w domu 4 latek, 2 latka i matka w ciąży śpiąca do południa.. Więc zostawała w domu i brała na siebie wszystkie obowiazki. Kiedy ją poznałem była bardzo nieufna, ciężko jej było uwierzyć że jest dla mnie najważniejsza bo w domu traktowana jak kopciuszek. Postanowiłem że zabieram ją z tego burdelu i zaopiekuję się nią. Teraz jest już moją żoną, matką 3 letniej dziewczynki. Jest skromna, oszczędna, kocha moich rodziców - są zupełnie inni niż jej, mówi że zawsze marzyła o takich. Córka jest jej oczkiem w głowie, nie mogę się nadziwić ile ma dla Małej cierpliwości i jak ją kocha. Między nami też jest bardzo dobrze, dba o mnie :) ale nie każda taka jest, ma 3 lata młodszą siostrę i ona tylko pić, palić i pier***ić by chciała.. Ma 22 lata i w trzeciej ciąży chodzi! Tak więc staraj się jak najlepiej ją poznać, zobacz jak odnosi się do dzieci, starszych ludzi, czy nie próbuje cię np naciągać na prezenty itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×