Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arabika

Zarabiam na bankach!

Polecane posty

W różnych sytuacjach słyszy się że "banki tylko na nas klientach zarabiają" a co jeśliby odwrócić sytuację i to klient mógłby zarobić,przy okazji zakładania konta,lokaty,skorzystania z kredytu? Co powiecie na taką możliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów województwo opolskie
W Namysłowie jest pełno banków jeśli chodzi o Polskę a na świecie W Szwajcarii Zurych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie do końca mój post został zrozumiany,chcę się podzielić widzą na temat tego jak przy okazji założenia konta,lokaty w banku,wzięciu kredytu czy pożyczki bankowej można zyskać jakieś profity...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje miasto Namysłów
Jaka jest najlepsza lokata chce założyć żeby szybko procent rósł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bank jest po to aby on mógł sie utrzymać z klienow a nie klienci z banku. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakby przy okazji założenia konta,lokaty w banku,wzięciu kredytu czy pożyczki bankowej można było zyskać jakieś profity?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niby jak to zrobić? lokata owszem, jak dadzą ci dziś 3-4% to fakt masz jakiś zysk, kwestia tylko kapitału ile masz bo jak dasz 1000zł na lokate to zarobisz tyle co nic ale już wpłacając milion czy kilka mln to już są konkretne pieniądze tak samo konta, można mieć takie że nic sie z tego nie ma i trzeba jeszcze płacić za prowadzenie konta a są też takie któreprzy odpowiednich wpływach na konto są darmowe i dają jeszcze zarobić (konta oszczędnościowe) a nawet zwracają część pieniędzy wydanych kartą ale to jest tam maksymalnie 50zł miesięcznie zwrotu a trzeba kupe kasy najpier wydać, więc nie wiem czy to taki wielki zysk kredyt/pożyczka? jak można na tym zarobić? :D przecież biorąc np 10tys zł na 36mcy spłacisz praktycznie 13-14 tys i tego nie przeskoczysz, więc jak ty chcesz jeszcze na tym zarobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie chcę jakichś profitów, ja chcę kasę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykład pierwszy z brzegu: darmowe konto osobiste mBanku http://open.produktyfinansowe.pl/e/lead/72/?source=lt daje szybki i wygodny dostęp do pieniędzy (bezpłatne wypłaty z ponad 7800 bankomatów)dodatkowych korzyści -0 zł za krajowe przelewy zewnętrzne i wewnętrzne przez internet, a teraz również 500 zł zwrotu dla nowych klientów! Promocja potrwa do 31 maja 2016...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadxzkamax
No, ale możesz przecież zarabiać w ten sposób :) W mbanku za polecenia konta znajomym dostajesz kasę. A konto masz za darmo, więc wychodzi Ci niezły plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto też śledzić na bieżąco https://moneye.pl/aktualne-promocje/ gdzie mamy wszystkie potrzebne informacje dotyczących ofert bankowych i promocji. Ja również sporo kombinujemy z lokatami itp. więc taki blog finansowy to nieocenione źródło przydatnej wiedzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×