Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość renatka13

Żarówki do samochodu

Polecane posty

Gość renatka13

Jakie są najlepiej kupić zarówki halogenowe do samochodu? Markowe czy jak najtańsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie optymalną równowagę między ceną a jakością zachowują żarówki OSRAM. Do BOSCHA nie mam od pewnego czasu zaufania :(. Nie kupuj tanich no name, bo mogą wypalić Ci reflektory. Różnica 5zł do najtańszego OSRAMA nie jest warta takiego ryzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie lepiej kupić markowe, masz sprawdzoną jakość, większą trwałość, sam najczęściej kupuję osramy, jeździsz po mieście głównie czy raczej poza miastem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka13
Zwykle jeżdzę tylko po swojej wsi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli po wsi to lepiej kupić jaśniejsze, bo drogi są mniej oświetlone niż w mieście, dobre są osram nightbreaker, dobrze doświetlają pobocze i nie oślepiają innych kierowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli to hasło o jeżdżeniu po wsi nie jest prowokacją, to zainwestuj w dobre światła przeciwmgielne. Doskonale widać w nich, każdą dziurę w jezdni :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pseudo ksenonów jest pełno i tego chińskiego g****a na rynku. Wybieram tylko marki z pierwszych miejsc, dla mnie najlepszy producent to OSRAM,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osramy się palą szybko i są drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem OSRAM to najlepsze żarówki, lepsze niż te na P. Nie wiem skąd taki wniosek, że się palą. Pewnie się palą ale bo długim okresie. Jeśli Ci się trafiła tak co się spaliła to musiała być jakaś wadliwa. Ja sprawdziłem na moim renault, działają naprawdę długo, stosuję już 9 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie zarówki są przewatowane i wydzielaja wiecej ciepła co za tym idzie odbłyśniki dostają po d***e aha i Szybciej sie przepalają :) Tani halogen niedość ze jest tani to dłużej wytrzyma i dla tego kupuje Tungsram firma wegierska osram i tungsram wspułpracuja infrmacja nie sprawdzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie OSRAM nie jest tak drogi jak go malują, porównajcie ceny co tu gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to znaczy drogie żarówki? Wiele przecież zależy również od ich przeznaczenia. Mocniejsze do jazdy poza miastem zawsze będą mniej trwałe. Markowe żarówki są droższe, ale na nie warto postawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zawsze kupuję osram, jeśli komuś zależy na dużej trwałości to są ultralife, jednak do jazdy poza miastem lepiej kupić mocniej świecące, polecane nightbreaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak najbardziej warte polecenia żarówki naprawdę dobrej firmy ceniącej sobie innowacyjność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej wydajne są żarówki LEDowe. Zamieniłem halogenowe na LEDy w moim aucie i jestem bardzo zadowolony. Są trwałe i dużo lepiej świecą. Kupowałem je w http://sunovo4car.pl/ , mają tam spory wybór różnych akcesoriów do aut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbx0
jestem za zakupem markowych. Przede wszystkim żarówki to nasze oczy podczas jazdy w nocy. Są tak samo jak opony podczas deszczu. Markowe są owszem droższe ale dostajemy lepszą widoczność. Osramy są dobrym przykładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droższe może i tak, ale jeżeli podliczysz także eksploatacja - trwałość, to może się okazać, że różnica nie jest aż tak wielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jeżeli jest to firma liderująca pod tym względem i wcale mnie to nie dziwi, a mam na myśli Osram to moim zdaniem warto wypróbować ich produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakub Misznik

Ja zawsze tylko  od producenta autoczesci.elblag.pl nie stosuje zamienników jestem pewien jednej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×