Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zauważyliście, że coraz więcej kobiet ma tatuaże?

Polecane posty

Gość gość

Zwłaszcza tych młodych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się podobają na kimś ja bym sobie nigdy nie zrobiła wzór by mi się znudził to co nie usunę do sukienki nie pasuje można się zarazić hiv do tego tatuażysta może spaprać tatuaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ryzyko zarażenia się hiv jest takie samo jak w przypadku wyrywania zęba ;) i czemu nie pasuje do sukienki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość157
Teraz panuje moda na Tatuaże. Mnie jakoś nie kręcą takie tatuaże na ciele. Chociaż czasem bardo ładnie wyglądają na ciele. Lecz to nie moja bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie obciach, zwłaszcza na starość. Aha, I kto by chciał mieć pod skórą substancję rakotwórczą, np. 30lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy mozna to nazwać modą, ludzie już dawno się tatuowali. Teraz chyba po prostu jest to bardziej akceptowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ból jest tylko przez chwilę. Potem już przez lata nie boli. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdę mówiąc, wolę tatuaże niż to, co dziewczyny potrafią ze sobą zrobić - silikon w biuście, powiększanie pośladków, usta jak glonojad, tapety sto kilo... Wydaje mi się, że to, że kobiety coraz częściej się tatuują, jest oznaką pewności siebie, pewnego rodzaju wyzwolenia. Ja sama mam tatuaż, na nadgarstku i już mam w planach kolejne, tak aby stworzyły rękawek. Sukienkę "do" tatuażu nosiłam, również tą elegancką i nie wyglądało to źle :) Subtelny i przemyślany tatuaż zawsze będzie ozdobą, a nie szpecącą pamiątką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tusz do tatuowania nie jest rakotwórczy :) a na starość i tak nie jest się miss świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 21:09 "Toksyny zawarte w tuszach do tatuaży wchłaniane są przez organizm i przyczyniać się mogą do rozwoju raka – ukazują naukowcy z Bradford University. Specjaliści wierzą, że wnikają one do układu krwionośnego i gromadzą się w śledzionie oraz nerkach, upośledzając ich zdolność do filtrowania zanieczyszczeń." No i tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem sukienki wieczorowe z tatuażami wyglądają obleśnie albo babka kiecka i szpilki do tego tatuaż fu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z którego jest ta bzdura? Bo ja wiem, że tusze podlegają tej samej kontroli co każda inna substancja wprowadzana w ciało i nie mogą być toksyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dzisiejszych czasach wszystko jest toksyczne nawet jedzenie tak czy siak kiedyś ludzie nie wiedzieli że azbest jest toksyczny a go używali w domach a teraz wiemy i się usuwa idąc tym tropem ile rzeczy jest toksycznych o których nie wiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to akurat dobrze, bo jeśli dziewczyna ma tatuaż to na 100% jest puszczalska i wiadomo wtedy, że można śmiało do takiej podbijać i będzie co najmniej obciąganko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ode mnie nawet nie dostałbyś odpowiedzi na swoje prostackie zaczepki. Za wysokie progi na twoje nogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z doświadczenia wiem że ludzie z tatuażem to przestępcy albo ludzie którzy mają coś z psychiką jak zaniżona samoocena nigdy nie widziałam człowieka który byłby pewny siebie i miał tatuaż przeważnie ludzie po przejściach je mają ci co się boją są wrażliwi itd. to samo jest z kolczykami udziwnienia robią przeważnie ci co się świata boją i chcą odstraszyć potencjalnych wrogów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszałyście to, wy wszystkie zaburzone pseudo-kobiety z kompleksami i kolczykami w uszach?! Jesteście do d**y :) a tak serio, poznaj mnie - pewnie, jak każda normalne osoba mam jakiś tam stopień wrażliwości, może nawet trochę większy jeżeli chodzi o sposob w jaki odbieram świat (stanie na przystanku i zachwycanie się kolorem nieba i takie rzeczy), ale nigdy nie miałam specjalnych kompleksów. Może to jest właśnie ta moja nienormalność? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i nikogo nie próbuje odstraszyć, wręcz przeciwnie - bardzo lubię ludzi, bardziej niż by chcięli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam rozumieć, że ty byś się bała? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heilige Geist
To zupełnie normalne. Każda młoda kobieta chce mieć śliczny tatuaż. To naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rołzanna
Dziewczyny nie powinnyście się tatuować, bo... nie macie w tym umariu. :P 1-2 i małe - ok. Ale mam w pracy dwie dziewczyny z tatuażami. Jedna b. ładna 30 lat (wygląda na mniej) i ma ich za dużo, szpecą jej ciało. Druga zrobiła sobie duży tatuaż na udzie od przodu i też niepotrzebnie, bo jest jeszcze ładniejsza i taki tatuaż w ogóle jej nie upiększył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
--> jest jeszcze ładniejsza od tamtej, lat 27 a ten tatuaż jej nie upiększył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie powinnam się tatuować bo...tobie się to nie podoba? ;) Mam w planach wytatuować sobie większość ciała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×