Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pommys

Zauważyłyście, że im brzydszy facet, tym piękniejszą kobietę chce mieć?

Polecane posty

Gość pommys

Zauważyłam taką zależność, że im facet jest brzydszy tym piękniejszej kobiety szuka. To jest aż niewiarygodne :P Jak któryś facet wygląda jak pół d/upy zza krzaka, to sam szuka tylko jakiejś księżniczki / modelki niczym z okładki Vouge'a, na inne nawet nie spojrzy. Widać kompleksy robią swoje. Szukają takich piękności, tylko po to, aby móc się chwalić przed kolegami, jaką to laskę wyrwali i żeby podbudować swoją wartość, która jest na poziomie zero. :P A najlepsze jest to, jak taki typ twierdzi, że żadna go nie chce, bo on jest taki dobry i cudowny, a kobiety to lecą tylko na bad boy'ów i dlatego nie ma dziewczyny. A prawda jest taka, że sam jest nieatrakcyjny, zaniedbany, nudny i beznadziejny i w dodatku sam szuka jakiejś piękności, a resztę dziewczyn (nawet tych przeciętnych) traktuje jak g/ówno. Co o tym myślicie? Tez to zauważyłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leczenie kompleksów z których nie mają szans wyjść bo nigdy nie zdobędą pięknej kobiety z wiadomych powodów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram. Pewnie nie wszyscy tacy są, ale większość tak. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdura kompletna to zazwyczaj brzydka chce modela z wyglądu. Facetowi wystarczy brzydka a kobiecie musi minimum model z wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem zadbany, ubieram sie modnie i co z tego jak kobiety chcą fotomodeli z wyglądu. Mają takie oczekiwania że hohohoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak i to jest żałosne, myślą że im się wszystko należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim otoczeniu twoja teoria w ogóle się nie sprawdza. To akurat dziewczyny wymagają przystojniaków a jak ktoś zadbany podejdzie i nawiąże rozmowę to olewają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tu się zgadzam w 100%. Brzydki sam wie, że nie ma szans u pięknej i nigdy nie będzie działał w ich kierunku. A brzydka powie należy mi się model bo na co mi przecietny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawik29
Każdy ma prawo szukać tego czego pragnie. A to czy ma na to realne szanse to już inna kwestia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie? :DJestem modelką i podchodzą do mnie idioci, żeby poinformować mnie, że takiej dziewczyny szukali. Najlepsze jest stwierdzenie: jesteś piękna MUSISZ umówić się ze mną na kawę. Gość, który wyglądem mógłby doprowadzić kogoś do zawału twierdzi, że muszę się z nim umówić bo bardzo mu się podobam. Czy faceci myślą, że jesteśmy ślepe i ich wygląd nie ma znaczenia? Najlepsze jest to, że Ci przystojni są skromniejsi. Mój obecny facet miesiąc krążył zanim zaprosił mnie na kawę. Myślał, że nie ma u mnie szans. Jak to usłyszałam to zrobiłam takie O.o oczy. Do tej pory nie wiem dlaczego tak pomyślał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś oczekujecie modeli nie ważne czy brzydła, ładna zawsze model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ta, już widzę jaka jesteś piekna :) żart roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze chciałem mieć piękną dziewczyne i taką mam a sam wyglądam nieszczególnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha...mój facet nie jest z branży :P X Wmawiaj sobie, że nie ma pięknych kobiet skoro musisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co właściwie facetowi która nie jest piękna? to się mija z celem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babyachtebaby
Jak widział że wsxystkich olewasz to pewnie szukasz Brad a Pitha a tak wogóle to w Polsce same modelki żadna z domu bez make up nie wyjdzie bo poza domem to na wybiegu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to że nie jest z branży jakie ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczekujcie dalej modeli a potem placz i zgrzyt bo model zostawił panienke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabe prowo. Daję 2/10 prawie się nabrałem. Już to widzę jak brzydki chłopak podchodzi do pięknej dziewczyny xDDD ale masz marzenia. Właśnie ci przystojniacy to wielcy pewniacy że są tacy z***biści i są otwarci na wszelkie propozycje i takie tez rzucają dziewczynom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:50 jeśli masz świetny charakter to ok. Ktoś kto podchodzi do obcej dziewczyny i mówi, że musi się z nim umówić jest prostakiem. Na takich mam uczulenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam piekna kobieta i wyszlam za maz za "brzydala". Teraz jestem babcia, a moj maz jest najwspanialszym dziadkiem na swiecie. Ojcem tez byl bardzo dobrym i mezem tez. Uroda mija - dobroc zostaje :) Mialam naprawde pieknych adoratorow, ale do zadnego z nich nie czulam sympati. Byli zbyt zajeci soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie nie jest chyba tajemnicą, ze faceci wolą żeby kobieta była jak najładniejsza, najlepiej piekność. Niezależnie od tego jak sami wyglądają bo ich zdaniem oni maja się bardziej wykazywać np. intelektem, gobra gadką czy zaradnością, a kobieta atrakcyjnościa fizyczną, choć oprócz tego wbrew pozorom, najlepiej lubia żeby kobieta też miała jakies pasje i wykazywała sie jakas inteligencja, moze nie była mądrzejsza od niego, ale jednak żeby było z nią o czym porozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielu facetów myśli, że atrakcyjna dziewczyna im się należy. Mężczyzna przecież może być łysy, gruby i nosić skarpety do sandałów. To kobieta ma dobrze wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123454
ja mam brzydkiego faceta, taki 3/10 :D wszyscy znajomi twierdzą że jestem za ładna dla niego, ale nie zamieniłabym go na żadnego innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla kobiet facet ma być cholernie atrakcyjny i wyglądać jak model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli ideał kobiety (niezaleznie od tego jak facet wygląda) to : przede wszystkim 1. atrakcyjna fizycznie, 2.poza tym trochę tajemnicza i niezbyt zaborcza ( najlepiej jak miła ale troche niedostepna), 3. miła i sympatyczna 4. inteligentna, mające wlasne pasje i zajecia oprocz faceta, ale też niekoniecznie kobieta sukcesu, mająca np. tytuł doktora bo o ile facet sam nie może się pochwalić takimi osiagnięciami, to może popaść w kompleksy Także ta inteligencja też jest generalnie plusem, ale lepiej czasem nie pozować na ZBYT intelignetna i madrzejszą od faceta, moze nawet od czasu do czasu udać, ze sie czego nie wie i np. prosic go o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pommys
gość dziś To nie prowo. :P Obserwuję ludzi wokół i widzę jak jest. Wszyscy ci brzydale szukają pięknych kobiet - i co dziwne znajdują je. Bardzo często widuję taką parę a'la Piękna i Bestia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:55 Czasy się zmieniły. Kiedyś faceci byli bardziej pewni siebie. Teraz największą odwagą wykazują się prostacy bezkrytyczni w stosunku do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą u faceta wygląd tez ma znaczenie i to chyba coraz większe. Natomiast nadal jest mniej ważny jak u kobiety... Dlatego tez ci "brzydale", nawet jeśli zdają sobie sprawę ,że urodą nie grzeszą, mają nadzieję na piękna dziewczynę. Wolą byc często samotni niż z nieatrakcyjną kobietą, no i w efekcie wielu z nich jest samotnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to skoro znajdują to znaczy, że ich zachowanie jest słuszne i przynosi rezultaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×