Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arecki446

zawał, udar. Miażdżyca. 50tka się zbliża. Czas podliczyć żywot

Polecane posty

tak to już jest. Dla 20stolatków jestem starym dziadem. Dla 60ciolatków jestem jeszcze młody. No cóż. Czas uporządkować swoje sprawy i zamknąć plany na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 40latka
ieeee.... tam :) Podejmij post Ewy Dąbrowskiej na wrzywkach to nie tylko troszkę schudniesz ale i pozbędziesz się zawału, udaru, miażdżycy i odmłodzisz się o 10 lat, tak, że Cię żona nie pozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie załamuj mnie mi sie podoba facet ok 50 letni i nie uwazam ze koniec zycia przed nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziarski dziadek ma 92 lata i jest zdrowy, no ale jak sam sie programujesz że zaraz ciezko zachorujesz i umrzesz no to twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 20.38. Ja też mam takiegodziadka który ma 95 lat, i szuka żony. A codzien rano wszyscy w klatce słyszą jak jęcz przy waleni konia. Nie wszyscy mają takie zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam młodszych kturzy poszli do piachu na zawał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shatyn przeżył trzy zawały i żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To trzeba regularnie odwiedzać lekarzy, badać się, nie ma co załąmywać rąk i myśleć o najgorszym. Jest pan w kwiecie wieku. Polecam wybrać się na przykład do http://chirurgnaczyniowygdansk.com.pl/ i zbadać sobie żyły i tętnice. W tym wieku może być pan zagrożony np. miażdżycą. Radzę o to zadbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0908
Arecki446 sprawdzałeś sobie czy nei masz przypadkiem trombofilii wrodzonej? Bo mutacje, które ją powodują przyczyniają się do udaru mózgu, zawału serca i miażdżycy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×