Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość youtube

zawiodłam się na moich rodzicach

Polecane posty

Gość youtube

zepsuli mi cały dzień... mam 20 lat, dopiero co poznałam chłopaka. on dwa miesiace jest sam w domu a ja nie mam warunkow zebysmy siedzieli u mnie wiec czesto chodze do niego i jak juz to zostaje na noc, rano wracam do domu. nie uprawiamy seksu, nie mysle o tym i nie jestem na to gotowa a moi rodzice sa przekonani ze to robie:( robia jakies glupie uwagi itd. nigdy do tej pory nikogo nie mialam a oni wychodza z zalozenia ze jak juz kogos mam to na pewno od razu wskoczylam mu do lozka. myslalam ze wiedza ze nie jestem taka i mi ufaja... smutno mi strasznie co ja mam zrobic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość workowiec
powiedz po prostu "może to dla was dziwne , ale nie sypiam z nim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rob co chcesz
ja pozwolilam by m na glowe matka weszla i mam teraz 25 lat i nie moge nocowac u faceta z ktorym jestem od 3:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość workowiec
zresztą niech mówią , co chcą - jesteś dorosła ,mogłabyś tak samo dobrze z nim sypiać , a im nic do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youtube
najgorsze ze to ja zawsze czuje sie winna w takich sytuacjach zawsze bylam grzeczna dziewczynka teraz misie to chyba odbija :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghdfghdfghfh
ŚWIĘTA PRAWDA !!!!!!!!!!!!!!!!! zawsze byłam grzeczna i teraz mam :-( 22 lata na karku, sama jak palec... mam swoje zdanie i cały czas się z nimi kłócę bo mi coś narzucają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porzadna dziewczyna
nie zostaje na noc u faceta ... ręcze tobie, ze szybko mu sie znudzisz, ale sama się o to prosisz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youtube
nie uprawiam z nim seksu i jeszcze dlugo nie zamierzam wiec niby dlaczego nie jestem porzadna? nie rozumiem. gadamy do rana i tyleo co chodzi:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
A to w seksie jest cos zlego? Ja nie mowie, ze po kilku dniach ale to nic zdroznego sie kochac z kims kogo sie kocha :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youtube
jeszcze nie wiem czy go kocham dopiero sie poznalismy. zakochanie nie musi przerodzic sie w milosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youtube
nic zlego jest w seksie ale ja sie jeszcze nie czuje gotowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
No wiem, wiec jesli tak mysla o Tobie rodzice to to olej. To nie jest ich sprawa, czy ty ich pytasz co robia w nocy. Nie zbraniaja Ci u niego nocowac wiec mozesz tam robic co chcesz, nawet grac w bierki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skromnym zdaniem...
powinnas powiedziec rodzicom, ze z nim nie sypiasz, ale nie wdawac sie w dyskusje i dlugie tlumaczenia. No i jeszcze drobna wzmianka, o tym, ze sie na nich zawiodlas, bo myslalas, ze maja o Tobie lepsze zdanie. To powinno dac im do myslenia.;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
20 latka nie musi sie tlumaczyc przed nikim co robi ze swoim chlopakiem :O Rodzice powoli musza sie uczyc, ze jestes dorosla i odpowiedzialna. Nie masz 16 lat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunio
Kieruj sie własnym rozumem , a rodzice olej to , jak się bedziesz ich słuchac to zostaniesz stara panną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skromnym zdaniem...
Nie chodzi dziewczynie o sam fakt, zachowania rodzicow, ale o to jak ona sama sie z tym czuje. I olanie rodzicow nie zmieni sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunio
a co zrobić jak rodzice nie mają do niej zaufania ? i wszystko oceniają po najprostszej linii oporu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skromnym zdaniem...
ja sprobowalabym tak, jak napisalam kilka postow wczesniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Swoja droga dziwnych masz rodzicow. Moja mam jak dowiedziala sie, ze kochalam sie juz ze swoim chlopakiem- pogratulowala mi tego, ze zostalam prawdziwa kobieta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youtube
dziekuje za wasze rady... ech juz sama nie wiem co robic. powiedzialam im ze mi przykro ze nie maja do mnie zaufania a oni wszystko obrocili w zart... i powiedzieli ze oni w moim wieku to juz dawno i ze przeciez mam swoje lata... juz sama nie rozumiem o co chodzi. a moze to ja mam problem z seksem i moze juz powinnam byc gotowa a nie jestem moze cos ze mna jest nie tak i dlatego poczulam sie urazona :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
No to jednak rodzicow masz w porzadku ;) Pisalas, ze wczesniej nie mialas jakichs powaznych zwiazkow, ze ten trwa krotko... Jak sie zakochasz to wszystko samo przyjdzie. Gotowosc przychodzi wraz z miloscia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youtube
dzieki hmmmmmmmm jestes bardzo mila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×