Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zawód nauczyciel

Polecane posty

Gość gość

Jestem nauczycielem i nie lubię swojej pracy. Czy jest tu ktoś o podobnych odczuciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak większość nauczycieli to ludzie, którzy chyba nie mieli pomysłu na swoje życie, nudne lekcje i wieczne pretensje, że dzieci rozrabiają, a uwagę potrafią zwracać tylko na te, które rozrabiają, a pozostałe mają w nosie, poziom pedagogów w tym kraju jest poniżej wszelkiej krytyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>tak większość nauczycieli to ludzie, którzy chyba nie mieli pomysłu na swoje życie, nudne lekcje i wieczne pretensje, że dzieci rozrabiają, a uwagę potrafią zwracać tylko na te, które rozrabiają, a pozostałe mają w nosie<<< Napisał MONGOŁ, który do dziś gimnazjum nie ukończył :D :D :D. x Jak taka łatwa robota, to czemu jej nie podjąłeś? Ja wylądowałem na tym kierunku by nie musieć założyć munduru :D. A mimo to moje lekcje do nudnych raczej nie należały, a dzieciaki nie dawały mi chwili spokoju (nawet do domu mnie odprowadzały :( ). Łączyłem naukę, a potem pracę z działalnością społeczną i handlową. Tak więc miałem dość dobry pomysł na życie :). Zrezygnowałem z tej pracy, gdy miałem pewność uniknięcia poboru. Kolega z roku, przez długi czas, został w zawodzie. Potem z przyczyn osobistych, porzucił szkołę w której przez kilkanaście lat uczył i został ... więziennym strażnikiem :D. Teraz mawia, że wreszcie ma spokój i bezpieczeństwo :D :D :D. x >>>poziom pedagogów w tym kraju jest poniżej wszelkiej krytyki<<< Z tym zgodzę się i ja i moja zaprzyjaźniona metodyczka. Ten poziom jest wynikiem kształcenia nauczycieli w prywatnych uczelniach dla matołów. Zgadzam się z tym, że te osoby, NIGDY w zawodzie pracować nie powinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wrecz przeciwnie, zawsze marzylam o tym a by zostac nauczycielka. Skonczylam pedagogike w http://www.majka.edu.pl/ i teraz pracuje w zawodzie. Każdy musi znaleźć swoje powolanie, może po prostu Tobie pisana była inna profesja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×