Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zawsze po seksie moja dziewczyna narzeka

Polecane posty

Gość gość

narzeka, ze boli ją wagina : / ze spuchnieta czy piecze czy cos;/ to normalne? robilismy to juz 3 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na pewno jest twoja dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać masz takiego wielkiego że aż rozwalasz jej łiłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bądź bardziej delikatny i może rozpal ją przed :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ma jakiegoś grzyba albo wrzody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać roochasz ją jak starą k***e hhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co mam robic zeby ja podniecic? kupuje jej zawsze cos lsodkiego albo piwo i nic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie to nie jest normalne, bo gdybyś ją potrafił podniecić, to w tej chwili nie dała by ci spokoju. A ty co, p****li się naoglądałeś, gdzie się piłuje drewno góra-dół? Umiesz dziewczynę podniecić tak żeby Cię chciała? Nie umiesz, bo ją boli, więc naucz się a potem bierz się za seks dzieciaku. A wepchać to sobie możesz pomiędzy drzwi i kapciem go potem, kapciem... to samo czuje twoja dziewczyna..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to jakaś masochistka skoro nic do niego nie czuje, technika nie nadrobisz uczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak mam po seksie i nie narzekam, to znaczy że było fajnie. "Gra wstępna" mnie nudzi i śmieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po seksie z moim byłym miałam tak jak Twoja dziewczyna, niestety był z tych, co naoglądali się p****li. Wszystko bardzo mechaniczne, wypisz wymaluj i jeszcze się dziwił, że nie jęczę z pożądania, haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze to przez gumke? Moze sprobujcie jakiś nawilzaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawilżacze dla młodej dziewczyny? Powinna być wilgotna i gotowa bez nawilżaczy! Jeszcze parę razy, i dziewczyna nabierze urazu do seksu i ucieknie od autora. Dlatego często piszę na forum, ze męzczyzna powinien być minimum 5 lat starszy od kobiety, to absolutne minimum, bo facet później dojrzewa emocjonalnie. Sztuka kochania, to sztuka, nie przedsiębiorstwo drzewne:( Aby dojść do maestrii, trzeba być mądrym, czułym mężczyzną, który ZAWSZE stawia zadowolenie partnerki przed swoim własnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bzdury fu. nie każda jest p**deczka lubiaca kamasutre, minetki i d**erele, ja bym takiego wykopala z łóżka i wysmiala, jakby mnie próbował podniecać. Chce się ****** to znaczy że jestem podniecona, nie to nie, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki, nie zdawalem sobie z tego sprawy; / I jeszcze sobie zartowalismy z tego, ze ją gwałce :D To moja pierwsza partnerka;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×