Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zazdrość

Polecane posty

Gość gość

Jestem załamana ciągle porównuję się z innymi kobietami a szczególnie tymi z bliskiego otoczenia np. przyszłą szwagierką, ma wszystko mieszkanie, dziecko jest po ślubie a teściowa traktuje ją o wiele lepiej ode mnie, widać że ją podziwia a do mnie podchodzi jak do głupiej wieśniaczki, pozwala sobie na różne teksty skierowane do mnie widać że nie traktuje mnie na poważnie natomiast do przyszłej szwagierki podchodzi z uwielbieniem delikatnie ubiera każde zdanie każde słowo uważa że ma wyczucie stylu i gust a mi daje do zrozumienia że u mnie tak nie jest. Zazdroszczę jej tego spokoju tego że wszystko jej się układa idealnie, mieszkanie za nic, ciąża po miesiącu starań, studia, praca.. A ja tyram żeby odłożyć każdy grosz żeby było mnie stać z narzeczonym na kawałek własnej podłogi. Porównuję się też z byłymi partnerkami faceta... Wyniszczam sama siebie, chciałabym życ swoim życiem być szczęśliwa a nie potrafię. Pracuję, studiuję a ciągle mi czegoś brakuje... Brzydzę się sobą a tu jeszcze teściowa bez słów pokazuje że mam racje ... Chciałabym być elegancka , mądra , taka jak inne ... ale nie wiem czy da się tego nauczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę o pomoc.. Co mogę zrobić ? Znacie może jakąś książkę która mi w tym pomoże, poradnik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bądź sobą a nie porównuj się do innych, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie potrafię do obcych kobiet na ulicy się nie porównuję bardziej do tych z bliższego otoczenia ... ciągle myślę co robią byłe mojego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×