Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NiewinnyOn

Zazdrosna partnerka

Polecane posty

Gość NiewinnyOn

Jestem w związku. Bywa z nami różnie, ale ogólnie nie jest źle. od jakiegoś czasu korzystam z portalu Badoo, żeby poznać nowych ludzi. Głownie koleżanki. ostatnio spotkałem się z jedną dziewczyną. Moja partnerka, gdy się o tym dowiedziała zrobiła mi awanturę, a ja nie wiem o co te wrzaski. przecież nic złego nie robię. A może robię? Czy cos w tym złego, że mam dosyć siedzenia w domu z ciągle ta samą osobą? Może chciałbym poobcować również z innymi kobietami. czy to powód do robienia scen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na jej miejscu rozj***la bym Ci morde ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes debilem,tak w dwóch słowach... ogromnym debilem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiewinnyOn
Czyli nie moge poznawac nowych ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ciekawe co Ty bys pomyslal jesli ona by spotykala sie z innymi mezczyznami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz poznawac nowych kolegow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiewinnyOn
Ona poznaje mnóstwo kolegów w pracy i nie robię o to scen. To, że poznałem dziewczyne na portalu nie oznaca, że chce ja zdradzić. po prostu potrzebuje towarzystwa innych ludzi. W tym wypadku kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogi niewinny, zanim cos zrobisz zastanow sie, jak bys sie czul gdyby to ona, ta zazdrosna, zrobila cos podobnego. Bycie w zwiazku oznacza wiernosc i szczerosc. Chodzi tu rowniez o wiernosc emocjonalna. Spotkania z nowopoznanymi kolezankami mozna zaliczyc wlasnie do zdrady emocjonalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona poznaje mężczyzn w pracy, wiec nie robi tego specjalnie, a przeciez pracujac musi miec jakis kontakt z innymi ludzmi, a Ty spotykasz sie z innymi laskami, bo ona Cie nudzi, więc to jest zupelnie co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kryptoreklama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ona wychodzi sam na sam z tymi kolegami? Swoją drogą, różni są ludzie i mają różne podejście. Na ogół wychodzenie sam na sam z osobami odmiennej płci, kiedy jesteśmy w związku, uznawane jest za niewłaściwe, wywołuje zazdrość i może sprawiać przykrość. Ty wiesz, że nie chcesz zdradzić, ona NIE MOŻE mieć tej pewności co do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiewinnyOn
Nie wychodzi, co nie oznacza, że z nimi nie flirtuje. Czyli to ja jestem ten zły, bo uznałem, że chce mieć nowe znajome. Osoby, z którymi będę mógł porozmawiać? Z nią nie mogę, bo ona o wszystko ma pretensje. Gdy wychodzę muszę mówić jej dokąd idę i kiedy wrócę, a jak nie mówię, to jest wściekła. Gdy wracam z pracy później niż zwykle, od razu dzwoni. Czy ja nie mam prawa do odrobimy luzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze juz kiedyś ja zdradziles, ze jest taka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiewinnyOn
No nie powiem, kiedyś spotkałem się z koleżanka z pracy i po pijaku się z nią całowałem. Wyczuła to, nie wiem jakim cudem, ale zadała kilka pytań i się przyznałem. Ale to było po pijaku i tylko raz. No dobra. na początku powiedziałam, że wychodzę z kolegą, a dopiero później okazało się, że to była koleżanka. teraz mówię, że to są znajome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i macie racje. Przestałem używać tego badu. Ale kolega polecił mi inna stronę (roksa) i stalo się :-( poznałem ładna i młodą kobietę i na pierwszym spotkaniu zdradzilem swoje kochanie. Co teraz zrobić ? Może nie będę swojej nic mówił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz, wiec juz masz odpowiedz dlaczego ona taka jest i moge sie zalozyc, ze te Twoje spotkania wlasnie tak sie skoncza jak wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc dzis (16:07) Powiedz jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lecz sie pacanie. Jak ja bym byla twoja dziewczyna to masz zrobiona z twarzyczki marmolade!!! Niszczysz dziewczynie psyche takim zachowaniem. Non stop bedzie szukac u ciebie sladow zdrady, wpadnie w paranoje. Idiota! Jak ona ci sie nudzi to znajdz inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×