Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eufemistka

zazdrosna sąsiadka, jajko zakopane u nas w ogródku

Polecane posty

Gość eufemistka

do tej pory nie wierzyłam w uroki i tym podobne, ale po akcjach jakie odwala moja sąsiadka to chyba zaczne. zaczęło się od tego, że co niedziele przychodziła do nas, i tuż po jej wyjściu coś się psuło, a to kuchenka, samochód, kwiatki więdły... potem znalazłam u siebie zakopane jajo w ogródku, wszystkie warzywa więdły. w domu mamy regularnie napady szczurów, przebiły sie przez fundament! żadna trutka nie działa, w całej piwnicy i całym domu są porozstawiane łapki, łapią sie szczury, nawet po 5 na dzień ale normalnie ich coraz więcej, a deratyzator gniazd nie znalazł. niedługo będe jego stałą klientką. jak ksiądz poświęcił dom to był spokój przez miesiąc, a potem znowu... kiedy polałam klamke wodą święconą to sąsiadka zaczęła do nas dzwonić dzwonkiem, choć zawsze wchodziła na chama. już nie wiem, kto mi pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam dobrego psychiatrę
i to szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy-1
Radze umówić się na spotkanie z egzorcystą! to nie są zarty takie osoby maja do czynienia z diabelską mocą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trendy badz
podnosze , napisz cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eufemistka
złe odeszło dopiero wtedy gdy zostałam solidnie wychędożona przez egzorcystę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bruno Ferrero
wizyta u księdza egzorcysty jeszcze nikomu nie zaszkodziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eufemislka
jajko znalazłam różdżkami takimi do szukania wody. To jajo musiała zakopać sąsiadka na 100%. Poza tym ostatnio okres mi się spóźnia przez sąsiadkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja12-
Dokładnie- spotkania z egzorcystami, częsta spowiedź święta i osobista modlitwa- TO NAPRAWDĘ POMAGA!!!!A ludzie potrafia się kamuflować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja12-
a pytanie do eufumistki: Skąd jesteś z jakich okolic i czy ksiądz egzorcysta był polecany [przez inną osobę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja12-
a wiesz o tm ze jak jej nie wpuścisz to Ona i tak zrobi swoje - jak ma moc sztańską!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja12-
Nikt? a np wrózki skad maja taką moc ? znam pare osób którzy korzystali z usług wrózek i na początku ok ale potem to do człowieka wraca zaczęlo im się wszystko w zyciu walić- niestety to wraca do człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haku
Dz 16, 16-24 16 Kiedyśmy szli na miejsce modlitwy, zabiegła nam drogę jakaś niewolnica, opętana przez ducha, który wróżył. Przynosiła ona duży dochód swym panom. 17 Ona to, biegnąc za Pawłem i za nami wołała: Ci ludzie są sługami Boga Najwyższego, oni wam głoszą drogę zbawienia. 18 Czyniła to przez wiele dni, aż Paweł mając dość tego, odwrócił się i powiedział do ducha: Rozkazuję ci w imię Jezusa Chrystusa, abyś z niej wyszedł. I w tejże chwili wyszedł. 19 Gdy panowie jej spostrzegli, że przepadła nadzieja ich zysku, pochwycili Pawła i Sylasa, zawlekli na rynek przed władzę, 20 gdy uczniowie Jezusa wypędzili demona to niewolnica straciła dar przepowiadania http://www.egzorcyzmy.katolik.pl/index.php/egzorcyzmy-i-egzorcysta-egzorcyzmy-157/259-egzorcyzmy-w-biblii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze wiedzieć
autorko a jak to się robi ...? co trzeba oprócz jaj jestem ciekawa chce zrobić to na spróbowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie kazano zakopać surowe jajko pod drzewem..żeby odwrócić zły urok,czy że ktoś mnie przeklął i to pomoże ponoć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jajka zakopane w ziemi, na grzadkach, w ,,hakach", na kopach siana, szkla na dzialce wokól domu mam podobną sytuacje - podejrzewam już osobę, która jest temu winna Trzeba modlitwy o uwolnienie i modlitwy egzorcysty, częsta spowiedź świeta, komunia. Osoba, która to działa ma doczynienia z siłą diabelską - i te oczy jej takie ostre i potrafi nimi tak dziwnie ,, przewracać''. Ale to się wszystko do sprawcy predzej czy później wroci-NIKOMU NIE WOLNO ZŁORZECZYĆ, ZAZDROŚCIĆ-PO CO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trudna to sprawa no i błędów ort. mogę też dużo popełnić za co z góry wszystkich serdecznie przepraszam i zwracam się do wszystkich wyrozumiałych o przychylność do wyżej wymienionych przeprosin względem ,ort. i styl. Mianowicie co chodzi o odpowiedź na zadane pytanie z tym jajkiem w zakopanej grządce lub roli czy rabatce i jeden z internautów odpowiedziała że ktoś powinien zgłosić się natychmiast do psychiatry to samo już to zdanie jest jakby samo w sobie ''złem'' bo chcąc pomóc drugiemu bliźniemu w danej sytuacji a szczególnie niepokojącej czy też , może i trudnej dla niego samego to jest bardzo przykre i upokarzające itd. A co chodzi o jajko zakopane do ziemi i nie ważne w jakim miejscu ale ważne w czyjej posesji to jest czyjaś złośliwość i nie koniecznie względem twojego majątku........? No cóż w jednej wypowiedzi i jednym zdaniu nie da się tego wytłumaczyć bo potrzeba by było no tak około 1-tyg. aby daną osobę chociaż zbliżyć do TEJ danej wiedzy. Mogę i chcę powiedzieć jedno, nie martwcie się Wy którzy znajdujecie takie rzeczy na waszych posesjach bo lepiej jest dla Was gdy ktoś ''zły' zgromadza swą złą energię i myśli w jajku, myśląc że coś złego Wam zrobi i swe niecne zamiary dopnie, niż cieleśnie bezpośrednio nawet czynnie na Was samych, to by dopiero była tragedia gdyby swoje myśli zmaterializował,czyż nie tak?! Moja dobra rada // nie wnikajcie w tajniki ''czarnej magii'' bo to jest niebezpieczne i dajcie sobie spokój z tymi i innymi zakopanymi rzeczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie na to: od jakiegoś czasu ktoś podrzucam mi jajko pod drzwi na wycieraczke. O co chodzi takiej osobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×