Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zdesperowane kobiety uwierza we wszystkie klamstwa mezczyzn

Polecane posty

Gość gość

jak mozna wierzyc mezczyznie ktory traktuje nas jak smietnik ze on sie zmieni, ja rozumiem majac 20 lat ale 40? moja kolezanke chlopak traktowal jak idiotke a ona wierzyla ze on sie zmieni, powiedzial ze jej nie kocha a ona ze on napewno sie zmieni, mimo ze mieszkaja razem ona jest na przeczekanie I stwierdzila ze on sie juz zmienil:) czy desperatki naprawde nie widza chama z ktorym zyja ale boga?nic tylko wspolczuc ale najlepsze jest to ze ona widzi w cudzych zwiazkach duzy problem ale u siebie nie zauwaza, jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po osiągnięciu 17 lat charakter człowieka się nie zmienia, jedynie wygląd się zmienia , stwierdzone naukowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kolezanke chlopak traktowal jak idiotke a ona wierzyla ze on sie zmieni, x Koleżanka ma wybujałe ego, na pewno nie jest TĄ dla której facet będzie chciał się zmieniać, ale olej to, nie Ty się rozczarujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te mam kolezanke ktora facet notorycznie zdradzal, nawet sie z tym nie kryl, ale ona nie wierzyla myslala ze chca jej rozbic zwiazek tymbardziej ze widziala np smsy do innej kobiety ale zawsze sobie tlumaczyla na swoj sposob, w koncu otworzyla oczy ale nadal za nim latala tylko ze on ja zostawil, odszedl do innej ktora zreszta tez zostawil, taki typ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda kobieta instynktownie dąży do znalezienia partnera, a później urodzenia dziecka. Najsilniej na kobiety działają mężczyźni o najwyższym poziomie męskich hormonów i feromonów. Poziom tych substancji jest we krwi faceta tym większy im ciężej pracują mięśnie. Stąd też kobiety lecą głównie na osiłków - dresów, robotników, generalnie pracowników fizycznych - bo są w najlepszej formie fizycznej i działają na kobiety najbardziej magnetycznie. Nie ważne że bez wyszktałcenia, że cham, grunt że ma dużo mięśni i dużego k****a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
meczczyzni sie czasem zmieniaja ale robia to od poczatku zwiazku, moja dobra kumpele facet lal po mordzie ile wlezie, po 10 latach sie rozeszli ona znalazla sobie faceta ma 2 dzieci I jest nieszczesliwa a ten jej facet sie ozenil ma dziecko I swoja kobiete traktuje jak ksiezniczke od poczatku, gdzie jak byl z moja kolezanka w zwiazku to od poczatku bylo zle, mysle ze to od kobiet zalezy jesli pozwalasz sobie na takie traktowanie od poczatku to czego sie spodziewasz ze facet raptem sie zmieni, napewno nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego mezczyzni tak nie robia, jesli im jest zle to zwyczajnie odchodza a kobieta tkwi latami nawet jak nie ma z nim slubu dzieci mieszka oddzielnie a facet ja zdradza non stop I bije, masakra, mysle ze to sa kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po części kompleksy (nie zasłużyłam na nikogo lepszego), po części ego (nie, to niemożliwe żebym ja źle wybrała. Nad związkiem trzeba po prostu popracować), a po części strach (jestem już pod 30-tkę, gdzie ja teraz znajdę innego ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sam jestem facetem, mam 28 lat, i zauważyłem że jak zacząłem ostatnio pakować mięśnie na ramionach to kobiety zaczęły na mnie patrzeć jakoś inaczej. Pod względem charakteru nie zmieniłem się odkąd skończyłem 19 lat. Reszta to tylko kwestia fizycznej postury i oczywiście pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to prawda, mam 39lat I wspanialego meza, wczesniej mialam tez chlopaka przez jakies 4 lata ale rozeszlismy sie w zgodzie, kazdy z nas mial inne plany na zycie, natomiast majac 18 lat poznlalam chlopaka z ktorym bylam jakies 3 lata, byla moda I glupia I jak wiekszosc mlodych dziewczyn dla ktorych sie liczy tylko ze ktos jest oczywiscie bylam notorycznie zdradzana, moj chlopak mial inna dziewczyne w miescie gdzie pracowal(pracowal u swojego brata I przyjezdzal na weekend do naszej rodzinnej miejscowosci) a ja zakochana udawalm ze nie widze, jak doroslam to nie moglam uwierzyc w swoja bezmyslnosc, co ja w nim widzialam, dojrzalam I nigdy nawet nie rozmawialam z kims kto od poczatku znajomosci jest chamem, widzialam po pierwszej odzywce dlatego spotkalam naprawde wspanialego mezyzczyzne ktory traktuje mnie po krolewsku, I radze wszystkim kobietom dokladnie sie przygladac mezczyznom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiet nie musi byc mloda zeby byc desperatka, moja kolezanka 40 letnia tez sie zwiazala z kims nieodpowiednim, spodziewa sie dziecka I nie sluchala nikogo kto jej mowil ze on nie jest dla ciebie, zle ciebie traktuje, oklamuje, robi z niej durnia, ona powiedziala ze : chce miec dziecko za wszelka cene, najwyzej kopnie go w tylek I tyle, ale ona byla bardzo zdesperowana jechala na srodkach uspokajajacych I widac bylo u niej chorobe sieroca( co zazwyczaj jest widocznie u dzieci z domow dziecka) ona nigdy nie byla w zwiazku uczuciowym wiec jak jakis sie nia zainteresowal to ona odrazu do dziela:) powiedzial jej kiedys ze jej nie kocha ale mieszka z nia, I tez niewiadomo czy on sie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×