Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zemsta na nauczycielce i uczniu za dreczenie

Polecane posty

Gość gość

Jak się na nich zemścić za zmarnowane życie ? Mam 31 lat i po tych wydarzeniach moje życie to pasmo nieszczęść. Jestem nieprzygotowany do życia , gdyż wszystkiego się boję , nie umiem rozmawiać z ludźmi. W podstawówce do 6 klasy byłem lubiany , miałem kolegów , miałem nawet powodzenie u dziewczyn , średnia z każdej klasy od 4,5 do 5,0 I nagle w 7 klasie przyszedł do naszej klasy gość co kiblował już 2 lata i się zaczęło. Miałem lekki skrzywienie kręgosłupa prawie nie widoczne , ale on wyzywał od garbusów , kopał mnie w plecy , albo poklepywał , wrzucał plecak do śmietnika , kopał w ławkę gdzie spadałem z krzesła a nauczyciele nic , na w-f walił mnie piłką a nauczyciel się śmiał , ale najgorsza była wychowawczyni jeszcze podjudzała go i któregoś dnia wzięła mnie do odpowiedzi i nawet umiałem i byłem przygotowany , ale ustałem a ona pierwsze zdanie Jezu nie garb się tak chrystus z krzyża zdjęty wyglądał lepiej jak ty sieroto i cała krasa w ryk i jeszcze do tamtego ucznia mówi pokarz mu jak się prosto stoi. Dostałem 1 bo wszystko mi wyleciało wtedy a potem przez dwa lata moja średnia spadła do 2,8 bo wagarowałem i opuszczałem lekcje. Zamiast do liceum i matury skończyłem zawodówkę. Chciałem kiedyś iść na studia i pewnie bym był , ale dziś pracuję w sklepie za 1200 n miesiąc bez perspektyw , bo 2 lata dręczenia każdego dnia zabiło mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fantazjowałeś na temat nauczycielki erotycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam tylko , że wiem gdzie te ścierwa mieszkają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na nauczycielce to proste, jeżeli wiesz gdzie mieszkasz, Jak ma faceta/męża to zawsze możesz jej pomieszać w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem mlodszy i też byłem dręczony, podobnie jak u ciebie zaczelo sie wszystko w 1 klasie gimbazy, dawna 7 klasa 3 lata koszmaru, wyłudzali ode mnie pieniądze, nasmiewali sie, popychali, na wfie nie cwiczylem bo gdy cos zle zrobilem natychmiast bylem obiektem śmiechu, do tego dwóch z nich mnie obmacywalo w szatni po lekcjach, kazali mi sie onanizowac i im to robic a potem brac do ust :O ucieklem, unikalem ich jak moglem, bylem kompletną ofiarą, wagarowalem i sam sobie pisalem zwolnienia, nikt nic nie pdoejrzewal bo bylem cichy spokojny i raczej dobrze sie uczylem, uczen trojkowo-czwórkowy, w liceum bylem niewidoczny, nikt mnie nie lubil, niektorzy nawet czesc mi nie mowili, takie popychadło, odzywali sie jak chcieli spisać lekcje albo pozyczyc 2 zl teraz mam prawie 25 lat, na studia nie poszedlem, pracuje dorywczno w magazynie na umow zlecenie i nie wiem co robic ze swoim zyciem, nie mam zadnych znajomych, ciagle siedze w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdobądź kontakt do jej faceta/męża. Podrzuć mu jakieś info np. że ma innego, że go zdradza. Niech się kłócą między sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To stara prukwa na emeryturze jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TixTom
Widzę, że w Szkole Podstawowej musiałeś być prymusem, bo chyba jak zaczynałeś chodzić, to skala ocen była 2 do 5. Czy się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z perspektywy osoby, której w życiu się nie powiodło i pracuje na magazynie bez wykształcenia to raczej trudno o konstruktywną zemstę. Szczerze: co nie zrobisz będzie tylko żałosne. Już lepiej byś zrobił gdybyś osiągnął coś tam w życiu i jako człowiek sukcesu pomyślał o dotkliwej zemście, bo wtedy jest to w ogóle realne. Nawet np. skargi do kuratorium lepiej działają kiedy składa je szanowany biznesmen zamiast bidoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×