Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

żenujące jest to jak 30tki plus piszą,że wyglądają jak nastolatki

Polecane posty

Gość gość

ale durne,jeszcze niektóre twierdzą ,że o dowód ich pytają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety ale tak jest moją kuzynkę pytali i to jest autentyczne tylko że ona się wnerwiła bo akurat nie miała dowodu ani prawo jazdy nawet pokazywała obrączkę a i tak sprzedawca nie uwierzył tylko że ona jest niska i chudziutka czasem tak jest że 30 wyglądają jak nastolatki a nastolatki jak stare prukwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może mieć figurę nastolatki , długie włosy, z tyłu owszem, można pomylić taką trzydziestkę z nastolatką,ale nikt nie wmówi mi,że kobieta po trzydziestce ma rysy twarzy nastolatki, to tak jakby kilku latka pomylić z noworodkiem, co jest nie możliwe, sama za parę miesięcy kończę 30 lat i owszem zdarza się,że ktoś zaniży mój wiek o kilka lat, trzy czy cztery, ale nie o kilkanaście!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jej sama mam 24lat a biorą mnie za 13letnie dziecko są tego dobre strony czasem gdzieś wejdę bez biletu albo zniżka jest i nie chcą legitymacji czy coś :D to dużo zależy od genów moja matka ma 55 a dają jej 30 pare nawet nie ma zmarszczek może to przez kremy nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 40 oczywiscie to jz nie to samo, ale tonie znaczy, że nie moge byc atrakcyjna moze nawet atrakcyjniejsza niz niektore nastolatki oczywiscie nie dla pedofila no bo wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>żenujące jest to jak 30tki plus piszą,że wyglądają jak nastolatki <<< x Żenujące jest gdy obciążone genetycznie szybkim starzeniem, zgorzkniałe zołzy innym młodego wyglądu żałują :P :P :P. x Moja kobieta zbliża się do czterdziestki, a wszyscy znajomi dogadywali mi na początku: po co biorę sobie taką młodą dziewczynę przed trzydziestką. x Ostatnio jakaś stażystka :) w ich banku, wzięła ją za swoją rówieśnicę i wyjaśniła, gdzie jest się najlepiej dekować, by szefostwo nie widziało :P :P :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio zaszokowałam się jedną kobieta na filmie na yt, myslałam, że ma max 25, 30 lat bo akurat mówiłą jak dojrzała osoba, wypowiadała sie o swojej pracy więc nie mogłam jej dać 15 lat (ona wręcz wyglądała jak gimnazjalistka z oazy, taka bez makijażu z grzywczeczką, mysimi włosami niefarbowanymi) potem powiedziała, że niedługo ma 40 lat :D SZOK, ale potem jak jej robiono zbliżenia to rzeczywiście juz było bardziej widać jakieś małe bruzdy na twarzy...myslę, że z daleka to wiele kobiet moze sie wydawać młodszych ale z bliska i po dłuższym zastanowieniu to u każdego widać wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj cala rzesza kobiet dbajaca o siebie wyglada znacznie mlodziej. Czego tu zazdroscic? Moze i ty autorko tez bedziesz wygladac mlodziej niz rzeczywistosci,czas jest nieublagalny a skora starzeje sie bardzo szybko a ide o zaklad ze bywalczynie solarium w wieku 25 lat beda ,,wygladaly przepieknie"na lat 40.jak nie starzej. Czas szybko pokaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gimba ma wakacje i kolejne prowo, beznadziejne zreszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam takie kobiety. Tak naprawde wiekszosc z nich wyglada na swoj wiek. Ja mam 25 lat, przy kupowaniu lotto spytano mnie czy mam 18 lat, co nie znaczy ze tak wygladam :-D Potrafie trzezwo ocenic swoj wyglad, niektore kobiety nie, ich sprawa, dla mnie to zalosne :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie. Istotne jest co macie w majtkach i jak łatwo to udostępniacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest. To naprawde chore i nienormalne ale wierzcie mi mimo prawie 30 lat ciagle pytaja mnie o dowod. Nie jest to wybiorcze. Ciagle! Wygladam srednio tzn nie moge sie przekonac do innych ciuchow jak jeansy tshirt skora i trampki. Wlosy mam dlugie czesto rozpuszczony albo kucyk. Tak mi wygodnie, jestem mama i stawiam przede wszystkim na to. Jestem drobna 165cm ciuchy xs/s. Wydaje mi sie, ze od lat na twarzy nic sie nie zmieniam. Ba nawet za czasow studiow wygladalam powazniej w ciemnych wlosach. Wszystko ok niby dobrze jak wyglada sie mlodo ale poziom mojej frustracji siega zenitu jak nie moge w zadnym sklepie spokojnie kupic alkoholu a na spacerach z dzieckiem mijaja mnie starsze babki ze zgorszeniem w oczach. A dziecko urodzilam majac lat 26. U mnje w rodzinie wszystkie babki bardzo mlodo wygladaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam tez chciabym sie poczuc taka 100% kobieta a nie ciagla nastolatka. Nawet maz mi dopieka, ze stanelam w miejscu po 18stce. I co mam zrobic jak w kazdym bardziej doroslym ubraniu czuje sie jak przebieraniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nastolatki też nie są identyczne jak np. niemowlęta, które rozwijają się w podobnym tempie i można z dokładnością paru miesięcy ocenić wiek. Niektóre nastolatki mają celulitis i ostre rysy, a inne wyglądają na młodziutkie jeszcze wiele lat. Kobieta 30-letnia, która nie rodziła i ma delikatną urodę z powodzeniem może robić za nastolatkę, chociaż w tym wieku zaczną się pojawiac pierwsze zmarszczki mimiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam podobnie mam 38lat a dziś jedna starsza ode mnie kobieta powiedziała mi, że wyglądam na min 10 lat młodziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oceniam wiek po zmarszczach pod oczami, po bruzdzie nosowo-wargowej. Po rysach twarzy, a nie po masie ciala, wzroscie, stroju itd. Polecam, dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale w sumie co z tego jak się wygląda ważne jaki jest człowiek dla innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bys sie zdziwila :) Ja akurat wczoraj kupowalam fajki i sprzedawczyni chciala,zebym jej pokazala dowod,bo inaczej nie sprzeda :D A koncze za dwa dni 29 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mi się ost.zdarzyło że pan w kiosku zapytał o dowód jak chciałam kupić fajki.a mam 34 lata.więc chyba zdarzaja się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bruzda nosowo-wargowa nie pojawia się w jednym wieku i nie od razu u każdego tak samo wyraźnie. Np. u 25-latki, która mocno schudła może pojawić się o wiele szybciej. A u 30-latki może być ledwo wyraźna i zasłonięta cienką warstwą fluidu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez niekiedy pytam klientki przed 30 o dowod. Chetniej u mnie kupuja, jedna nawet kawe przyniosla, ze taka mila i pomocna jestem haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam takie rysy, że bruzdę nosowo-wargową miałam widoczną od zawsze, już jako dziecko mocno zarysowana. Także nieadekwatny wyznacznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będąc nastolatka wyglądałam gorzej niż w tej chwili, jestem mamą nastolatki. Często córka szczerze zazdrosna jest o to . Żenujące są więc wypowiedzi nastolatek w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekka warstwa fluidu zakryje Ci przebarwienia a nie bruzde nosowo-wargowa. Pisze jedynie z obserwacji i wedlug mnie to sie sprawdza w 99%. Mielismy na studiach wykladowce i dziewczyny z grupy mowily ona wyglada jakby byla w naszym wieku, a ja tak patrze na jej bruzde nosowo-wargowa i wygladala na 27 lat, co sie sprawdzilo :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@17.27 A czytałaś mój wpis z 17.24? Czytaj ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, ale wy jesteście durne, naprawdę. 30 lat i bruzdy nosowo- wargowe? Chyba jesteście nieatrakcyjne i zazdrościcie tym wyglądającym lepiej. Atrakcyjność to ma się albo nie i wiek nie ma specjalnie znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośc 17.01 ha ha z kad ja to zmam.też urodziłam syna w 26 lat i bardzo mnie śmieszyło jak dziecko łobuzowało a ludzie mówili słuchaj siostrzyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok rozumiem bo tych zmarchach, bruzdach itp ale ja tego jeszcze nie mam. Powaznie kobiety w mojej rodzinie sa bardzo slabo poorane. Dodac do tego fakt, ze nadal borykam sie z tradzikiem i mam naturalny kolor wlosow to malo kiedy moge kupic % nie pisze tego celowo zeby wzbudzic zazdrosc i uslyszec ahh ehh jak ci dobrze. Malo kiedy czuje sie kobieco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×