Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zespół na wesele Suwałki i okolice

Polecane posty

Gość gość

Hejka:-) Kogo polecacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespół KEYS. Najwspanialszy zespół, drugiego takiego genialnego nie znajdziecie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żono moja, serce moje. Nie ma takich jak my dwoje. Bo ja kocham oczy twoje, do szaleństwa, do wieczora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Keys Zespół rewelacyjny. Jesteśmy zadowoleni i polecamy w 100%. Goście bawili się świetnie. Nic byśmy nie zmienili. Profesjonalni i konkretni.! Dziękujemy:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super zespół.dają czadu!prowadzą śmieszne zabawy,nikt się nie nudził.polecamy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KEYS Najwspanialszy zespół, są cudowni, prowadzą przepięknie. Nigdzie nie znajdziecie lepszego zespołu. Gorąco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Keys - znakomity zespół, eleganckie wykonania piosenek, są wprost rewelacyjni. Polecać można każdemu, nie tylko w Suwałkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Keys - wspaniały band, mnie urzekli swoimi wykonaniami, no bawiłam się jak nigdy. jakbym znów miała 18 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie moglbym zaczerpnac wiecej informacji wlasnie na temat tego zespolu keys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za pomoc, super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Keys sa od dawna bardzo znani w tych rejonach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam zespół Keys. Na swoja renomę zapracowali wysokim poziomem występów oraz świetnym kontaktem z publicznością. Widziałem ich w akcji i wiem, że stać ich na wiele. Jeszcze raz polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narwal

Jeśli chodzi o okolice Suwałek, może warto pomyśleć o Zespole Maksim? Chłopaki świetnie grają na akordeonach i potrafią rozruszać cała salę w bardzo krótkim czasie 😄 Zaś wszelkie zabawy prowadzą w różnoraki sposób, zawsze jest ciekawie i dużo humoru 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Ja również polecę zespół Maksim, faktycznie raz dwa i impreza jest rozkręcona :D Wesele na którym grali było jednym z lepszych na jakim się bawiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×