Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość butararara

zimne nogi i rece wieczny problem

Polecane posty

Gość butararara

mam nietypowy problem...praktycznie co 2 gi dzien czuje zimne nogi i rece...sa takie zdretwiałe,robią mi sie dreszcze i czuje sie baaardzo slabo.Lamie mnie to osłabienie,kładę sie po poludniu pod 3 koldry i usypiam w dzien.Budze sie i te konczyny az mnie parzą. Mam tą dolegliwosc 2-3 -4 razy w tygodniu od 2 lat. Mam tego dosc. Nie pomaga to ze chodze w bamboszach czy cieplo ubrana.,nie pomaga gorące namaczanie. Mam takie dolegliwosci tez w upalne lato... Osłabienie niepozwala mi normlanie funkcjonowac. Zawsze czuje nadchodzacy atak (robią sie najpierw zimne stopy i wiem ze za godzinę bede poł przytomna i nie wychodze w tedy nigdzie). Prosze o rade co mi jest i jak sie z tego wyleczyc.??? czy to jest niegrozne? Wydaje mi sie ztego co znalazłam w gogole ze jest to niedokrwinie konczyn spowodowane dlugotrwałym stresem...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób morfologie, podstawowe badania ... tarczyce....itd zmierz ciśnienie Jeśli wyniki bedziesz miec okej to idz do psychiatry dostaniesz leki i wyjdziesz z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyniki mam dobre....nie zamierzam isc do psychiatry:) zaadnych spychotropow.... mowisz ze to stres? moze jakas melise kupie albo cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Regularny ruch, krążenie się poprawi. Leżysz popołudniami w betach, to i krew zastyga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choroba Raunayda czy jakoś tak, wygogluj sobie. A błąd jaki popełniasz to nunikanie ruchu czy wychodzenia. Wlasnie powinas bo to pobudza krazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:44 leki od psychiatry na zimne stopy i dlonie :D idz sie sama leczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×