Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ZŁOŻONY PROBLEM W ZWIĄZKU.

Polecane posty

Gość gość

Witam, Mam dość długi i złożony problem ze swoją dziewczyną. Nawet nie wiem od czego zacząć i czy napisze wszystko, w razie co pytajcie. Może zacznę od tego że mam 22 lata, moja dziewczyna 20. Poznaliśmy się przez internet prawie 7 lat temu. Mieszkamy od siebie jakieś 300 km. Ja Mazowsze, ona Małopolska. Widujemy się różnie co 2 tygodnie - 2 miesiące. Wiem, że to trudne położenie ale nie w tym tkwi bezpośredni problem. Otóż, śpimy ze sobą, śpimy i nic nie robimy, kiedy próbuje się zbliżyć, całuje ją i dotykam, ona z reguły mówi stop. Ja ją szanuje i nie robię nic więcej na siłę. Czasem dochodzi do czegoś więcej jakaś ręczna robota, ale to nadal tylko w jej stronę, jestem dla niej czuły delikatny, daje tyle ciepła ile mogę. Boli mnie to że nic się nie dzieje... Często myślę o tym i się po prostu załamuje... Ja jestem rozpalony, po prostu jej pragnę.. a ona nic... Może mi ktoś coś doradzić? Pytajcie jeżeli macie dodatkowe pytania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawiałeś z nią na temat seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest jeszcze gotowa na seks i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak rozmawiałem, twierdzy że coś ją blokuje, że nie chce... Że sama nie wie... Nie wiem jak mam to rozumieć a mnie to cholernie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie jest gotowa ale co ja mam zrobić? przestać z nią spać? jak są w jej mieszkaniu tylko 2 łózka? jedno dla jej rodziców a drugie dla nas? nie ma nawet opcji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz wobec tego trzymać ręce przy sobie i tyle. Nic więcej nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stresem nie do pokonania może być fakt że w pobliżu są rodzice. Ja byłam z mężem już dawno po ślubie i jak zostawaliśmy na noc u jego rodziców to nie było mowy o seksie. Poza tym ona faktycznie może nie być gotowa, nie tak łatwo rozpalić kobietę która jeszcze nie miała mężczyzny. Gdyby obok niej leżał 40latek to by wiedział co zrobić, ty też jesteś za młody żeby znać te wszystkie czułe punkty. Poza tym jeszcze jedna rzecz. Mężczyzna do aktu płciowego potrzebuje głownie narzędzia zwanego prąciem, natomiast kobieta nie tyle potrzebuje vaginy co poczucia bezpieczeństwa. U mężczyzny wszystko dzieje się w lędźwiach, u kobiety w głowie. Jak zapewnisz jej komfort psychiczny to juz dalej samo pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle że, dochodzi do seksu oralnego i manualnego(czasem) ona bardzo szybko dochodzi... a ja nie mam z tego nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×