Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

już nie ta sama

Zmieniłam się po zakończeniu związku

Polecane posty

mam 23 lata, niedawno odeszłam od ....no własnie...zrobił ze mnie swoją kochnke, oszukał , a ma zona ( tzn sa w trakcie rozwodu) i dzieci....nie był chamem ale w tym co robił co do mnie mówił zawsze odczuwałam jego wyższość, dawał mi do zrozumienia ze i tak nikt mnie nie zechce i ze jestem głupia, w sexie tez nie było rózowo bo zaczoł mnie zmuszac do czegos czego nie chciałam, był moim pierwszym partnerem exualnym.............po odejsciu bardzo sie zmieniłam, stałam sie bardziej zamknieta w sobie, bardziej nerwowa,mam bardzo niską samoocene.........czy ten związek mógł jakos wpłynac na to jak teraz sie czuje????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chanel N* 5
Co za pytanie- oczywiscie,ze tak. Zreszta sama to swiadomie badz nie stwierdzilas w temacie. Coz mozna napisac... dobrze,ze odeszlas, wiecej nie napisze gdyz wydaje sie,iz sama wiesz,ze dobrze zrobilas i ten zwiazek byl toksyczny. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesz się, że masz to już za sobą... wyjdziesz z tego, zobaczysz i wrócisz dawna Ty :* tylko musisz chcieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umiem sobie poradzić z tą sytuacja:( nie ufam juz męzczyznom boje sie, nawet nie chce zeby mnie ktos dotykał.....a paradoksalnie -brakuje mi bliskości:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×