Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcelaprolf

zna ktoś jakieś fajne opisy pod zdjęcia na nk?

Polecane posty

Gość marcelaprolf

hej, tak jak w tytule?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelaprolf
Mam taki, ale koleżanki mówią, że wiocha, m.in. "Jestem kobietą nie do kupienia, Twoja 7-mka nie zrobi wrażenia", "To ja - nie dla frajerów", "Fuck dla wszystkich konfidentów" A Wam jak się podobają? Może napiszcie jakie macie? :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JeStEm JaKa JeStEm...NiE ZmiEnIę Się Bo TeGo NiE ChCę.! xDDD ; p ; ** :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelaprolf
Też fajny :) Ale taki bardziej z pazurem bym chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelaprolf
mareksssrak dzięki za stronkę, ale chcę poznać Wasze pomysły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelaprolf
Piszcie swoje ostre opisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinskimasturbator
jalubie taki opis: "dadaj opis"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sponiewieranyjurek
ja również uwielbiam takie cos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinskimasturbator
albo taki opis: "takie tam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sponiewieranyjurek
eee ;( takie tam to ścierwo tak na prawde to juz przezytek tak na prawde, wiesz, chińczyk to jest moja opinia na ten temat nie bierz tego do siebie ok? ;p ( a tak w nawiasie u mnie w domu śmierdzi mocze.... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinskimasturbator
to o śmierdzeniu to jest właśnie Twój ulubiony podpis pod zjęciem? ja to raczej nie lubie fajnych opisów pod zdjęcia nk, chociaż ten link jest smieszny: http://opisy-na-zdjecia-nk.blogspot.com/ a widzieliście taki opis: "jestem jaki jestem choć mnie nie ma lubie czasem z trzema a czasem z czterema moja wioska to kalinówka a wieczorem lubie palcófke i spalam lufke"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób sobie zdjęcie na którym bedziesz wygladac jak bys miała porazenie mięśni twarzy i podpisz Dl@ Moj3gO Kot3cQa ^^ ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sponiewieranyjurek
fajna stronka, moge opowiedziec Ci historie?? zakladam ze moge a wiec posłuchajcie, niesamowite bylo rozgoryczenie taty mojej cioci gdy pewnego razu zrobilem gowno na srodku pokoju... sam nie bylem z siebie zadowolony gdy poczułem zapach strawionego i wydalonego chleba z odbytu, ale kiedy juz przeprosilem tate mojej cioci wszystko bylo okej. dziekuje wam ze przeczytaliscie moja prywatna opowiastke. Mam ją nawet opisaną w pamietniku, tylko nikomu nie mówcie ze mam pamietnik bo to podobno lipa, nie no świrki jaka lipa hehe przeciez każdy ma pamietnik ;) Pozdrawiam sponiewieranyjurek ;) ;) ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinskimasturbator
opisów do zdjęć na nk szuka około 40tys osób miesiecznie, więc skala tego jest duża, dlatego takie blogi jak ten: http://opisy-na-zdjecia-nk.blogspot.com/ zarabiają! jurek, urzekła nas Twoja historia. Tylko kto posprzątał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sponiewieranyjurek
posprzatalem... Ja, wlasnymi spracowanymi rekoma! Zanioslem kupe tak jak to sie powinno robic oczywiscie... na parapet, tam zaschla i muchy zadowolone byly i ogólnie wszystko bylo w porzadku ;) ale dziękuje ze sie troszczysz o mój pokój, dziekuje żółtku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinskimasturbator
nie ma sprawy, jestem kalwy a fajny opis znalazłem/am gdy ci coś nie psuje popros o coś jakąś szuje zobacz co ona knuje i czy wymiotuje zaśpiewaj alleluje i nazwij ja chu**m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy dzisiejsza mlodziez juz sama nic nie potrafi wymyslic? (zakladam, ze jestes nastolatka, autorko). czy nawet opis pod wlasne zdjecie trzeba sciagac z internetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ererressd
Jestem pienka i pofabna ps. sama wymyslalam ten opis :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"o to moje skromne zdjęcie tutaj stoję se na pięcie więc się nie gap konfidencie bo poczujesz me pierdnięcie" lub "taka sobie jestem sweet bo używam plastrów weet" albo "oto taka jestem skromna wykrzywiona i ułomna z pięknym dziubkiem na słit foci niech się każdy teraz spoci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtralaeem
ninjaprofit.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka34de
W dupie mam ... PUSTE IDIOTKi ... ! I ich ... wredne plotki .! Obgadywanie mają we krwi ... Zero naturalnOści ... 100% sztucznOści .! Gdy cOś Mnie wkurza ... Na wszystkO mam jedną zasadę : To ^^ .! xD \

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdenrgjhb
to jest dobry ; ale nie moj:) Lizaki zamieniły się na papierosy, niewinne stały się dziwkami. cola zamieniła się w wódkę a rowery w samochody. niewinne pocałunki przeistoczyły się w dziki seks. Pamiętasz kiedy "zabezpieczać się" znaczyło włożyć na głowę plastikowy hełm? kiedy najgorszą rzeczą jaką mogłaś usłyszeć od chłopaka to to, że jesteś głupia.. Kiedy ramiona taty były najwyższym miejscem na ziemi a mama była największym bohaterem? Kiedy twoimi najgorszymi wrogami było twoje rodzeństwo? kiedy w wyścigach chodziło tylko o to, kto pobiegnie najszybciej.. kiedy wojna oznaczała tylko grę karcianą.. kiedy wkładanie krótkiej spódniczki nie oznaczało, że jesteś suką.. Największy ból jaki czułeś to pieczenie startych kolan i łokci. I kiedy pożegnania oznaczały tylko "do zobaczenia jutro". więc dlaczego tak nie mogliśmy doczekać się aby dorosnąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhyyyyuyuyuy
^^Inna... bo inna od innych^^ Jaka jestem? Wiedzą Ci, co wiedzieć powinni... Królowa własnego losu... Księżniczka własnej bajki...^^ Jestem taka jak być powinnam... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelaprolf
dzieki, a cos o milosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaska231
miłość to chłam i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×