Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zna się tu ktoś na drukarkach

Polecane posty

Gość gość

muszę coś kupić, im taniej tym lepej, chyba trzeba od razu brać pd uwagę czy zamienniki są, chyba nie ma drukarek które by drukowąły tanio na oryginalnych tuszach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brother urzadzenie wielofunkcyjne, tusze zamienniki tanie, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hp wyjdzie najtaniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jakąś używaną za grosze, np. Lexmark E460dn - druk dwustronny, tonery na 9 tys. stron (prędzej drukarka padnie niż zużyjesz), Wi-Fi . Cena ok. 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry, nie ma Wi-Fi, ale ma LAN. Można podłączyć do rutera przewodem sieciowym i wtedy też będzie możliwy druk bezprzewodowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po cholerę komuś bezprzewodowy wydruk ? I co za idiota poleca używaną drukarkę ? No chyba, że sam chce się tego trupa pozbyć :P. Obecne drukarki ledwie wyrabiają okres gwarancji, a potem to już tylko kaszana. Nie wszystkie zamienniki tuszy są tolerowane przez drukarkę. Baaa... Zdarza się nawet, że po drugiej, trzeciej wymianie żądają nagle oryginałów i nawet po ich zainstalowaniu głupieją. Poczytaj na forach specjalistycznych. Tam właściciele narzekają na określone wady. Tutaj znajdziesz tylko porady takiego półgłówka, jak ten od używanej drukarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to fajne i wygodne, ja mam i w życiu nie chciałabym latać z laptopem do drukarki i tan nad nią ślęczeć. A tak jest wifi i nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ty chyba żyjesz sto lat za Murzynami, skoro nie wiesz, po co jest bezprzewodowy wydruk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wlasnie dla tego nalezy kupić jak najtansza drukarkę a nie patrzyć na cene tonerow czy tuszy bo za nim na tym zaoszczedzimy to sprzet padnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Ja tylko PRACUJĘ na drukarce, a nie kupuję jej dla zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Można kupić i tanią i za tonery nie przepłacać :). W zeszłym tygodniu kupiłem takie laserowe cudeńko, drukujące w kolorze i szacuję, że najdalej po roku zarobi na siebie. Tylko trzeba umieć szukać, a nie liczyć na reklamy z Kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilgrenl
najlepiej kupic laserowa drukarke, tanie sa do 300zł, tonery i zamienniki tez warto kupic na dobretonery.pl, cenowo wyjdziemy na plus a na jakosci nic nie stracimy, ciagle biore od nich zamienniki, oryginalne tez sa w dobrej cenie ale studencka kieszien..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniska456
Ja mam drukarkę atramentową firmy epson L3070 i inna i absolutnie nie potrzebna. Ta jest bardzo wydajna i tusze są mega tanie. Działa sprawnie i bez wad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna34
atramentowe sa ok ale mysle ze laserowa lepsza, raz ze toner jest tanszy a dwa szybciej drukuje, jezeli chodzi o tonery to stosuje w swoim samsungu zamienniki i wychodzi mi znacznie taniej niz mialabym placic za oryginalne, na dobretonery.pl jest duzo tego a ceny roznica sie nawet o 50/100zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupuj zamienników tuszy, straszny badziew, druk dużo gorszy. Można znaleźć w internecie oryginalne troche taniej, np. na http://www.toner-tusz.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikason
Zamienniki jak najbardziej warto kupowac. Nie psuja drukarek wbrew temu co niektorzy mowia, jakosc ta sama co przy oryginalnych a placimy za tzw marke.. na dobretonery.pl jest pelno porzadnych zamiennikow, moje zaufane źrodło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjaPWO
Według mnie najlepsze drukarki ma Epson. Kupisz jaka tylko chcesz a ich pojemniki z tuszami są rewelacyjne. Dla mnie ogromny plus za niewysychające tusze. Teraz jeszcze maja promocje cash back nawet do 500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×