Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady SunLight

Znacie jakieś dobre filmy z bardzo zaskakującym zakończeniem?

Polecane posty

Gość ja maaaam
godziny strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnehrjf
przebudzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AP AP AP AP AP
Pociag zycia- w zyciu nie widzialam takiego zakonczenia- tematyka: obozy koncentracyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebudzenie (AWAKE) widzialam, bardzo zaskakujący :). Innych też widziałam, niestety domyśliłam się zakończenia przez obejrzenie kilka dni wcześniej Szóstego Zmysłu :). Reszte postaram się obejrzeć, oczywiście mogą być horrory - jak najbardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dom gry
Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donnie Darko i Prestiż, filmy 10/10, resztę zobaczę bo widzę persymona, że wiesz o jaki gatunek mi dokładnie chodzi i mamy podobne gusta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak chcesz ogólnie zaskakujący film, to obejrzyj "Szepty w mroku". Niezbyt straszny, ale POKRĘCONY i nikt go nie rozumie :D Druga częśc Donniego Darko też jest całkiem, ale do końca nie wiadomo, kto jest głównym bohaterem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorzucę jeszcze Mgłę, która zakończenie albo zachwyca, albo śmieszy :D No to na razie tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina555
8milimetrów.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makczupikczu
Labirynt Fauna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _________________________
Fighting club (Podziemny krąg) Inni Szósty zmysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luv in japan
Sierociniec polecam. Kiedyś oglądałam taki film tytułu nie pamietam, ale coś mniej wiecej alfabet zabijania lub alfabet mordercy. O takim psycholu co zabijał ludzi o takich samych inicjałach i ciała tez zostawiał w miescie na literę imienia. Kojarzy ktos może? Jeśli tak poprosiłabym o tytuł:-) I też ma niezłe zakończenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 dni mroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Persymona: Jak zakończenie Mgły może śmieszyć? Przecież to zakończenie jest tak rozpaczliwe, tragiczne i pełne... cierpienia. Moim zdaniem to zakończenie to taka aluzja do bezsensu tego świata. Co do Opowieści o dwóch siostrach, podobały mi się obie wersje, ale japońska mimo wszystko bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość dobrych filmów z zaskakującą fabułą została już podana, ale dodam coś od siebie: "Przeczucie" (thriller) - Film o kobiecie, która traci męża w wypadku samochodowym... po dramatycznym pogrzebie kobieta budzi się w swoim pokoju u boku swego... żywego ukochanego. "Obłęd" - o szpitalu psychiatrycznym, który leczy pacjentów zamykając ich w szufladzie na zwłoki. Główny bohater ma wrażenie, że będąc w zamknięciu przenosi się w niedaleką przeszłość, gdzie spotyka pewną kobietę... Film bardzo smutny!!! "Siła Strachu" - Klasyczny thriller z elementami horroru. Mała dziewczynka widziała jak jej matka popełniła samobójstwo i od tamtej pory miewa dziwne spotkania z mężczyzną o imieniu Charlie. "Joshua" - Dziwny chłopiec, wokół którego dzieją się same złe rzeczy - ktoś umiera, ktoś cierpi, ktoś wpada w depresje. "Ręka Boga" - Film o mężczyznie twierdzącym, że ujrzał anioła śmierci, który nakazał mu zabijać demony ukryte w ciałach ludzi. W preceder zabijania demonów wciąga swoich dwóch synów, a ciała zakopują w ogrodzie zwanym Rosarium. Zakończenie filmu jest powalające i odwraca całą fabułę do góry nogami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyMorgana33***
Dodam jeszcze thriller "Półmrok" Z Demi Moore i hansem Mathesonem- ogólnie zaskakujący rozwój wydarzeń a co do zaskakujących zakończeń do filmy z serii Dzikie żądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×