Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Znacie jakieś książki o manipulacji facetem?

Polecane posty

Gość gość

Tak jak wyżej Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znamy. nazywa się książka kucharska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak go zmanipulujesz ze bedzie chodził jak w zegarku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alchemia to służy do zamiany w złoto róznych rzeczy a nie do uwodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie będę korespondował z kimś kto mnie traktuje jako potencjalny składnik do wytworzenia kamienia filozoficznego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to niebezpieczne. alchemicy maja najebane we łbie:) weź takiego newtona:) nawet próbowali to jakoś zatuszowac że niby doznał urazu od uderzenia jabłka i takie tam historie "z zycia wzięte" a wiadomo, ze sie koleś nawąchał za dużo odczynników i mu padło na dekiel po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam gdzie miłość nie potrzeba manipulacji, tam gdzie manipulacja to kończy się toksycznie i jedna z osób prędzej czy później ucierpi.. chcesz skrzywdzić kogoś kogo kochasz? zastanów się nad sobą..to w Tobie samej jest problem nie w facetach, gdy Ty pokochasz samą siebie to i faceci się od Ciebie nie odgonią żadna manipulacja takich efektów nie daje jak naturalny urok kobiecy...bo kobieta nie po to dostala wspaniałą kobiecość którą może zdziałać cuda by stosować manipulacje a tym samym oszukiwać drugą osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cała ta jego teoria powszechnego ciążenia to jeden wielki halun. później z tych majaków wysnuli, że złoto sie bierze z wnętrza gwiazd gdzie syntetyzuje pod wpływem ciśńienia spowodowanego niemiłosierną grawitacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli ze nie masz co go szukać:D ju prawie wszystko wykopali i niedługo cena za uncje wyprowadzi bankierów skumanych z chinolami z kryzysu. to dlatego tam zwozą wszystkie zapasy bo parytet złota wymaga silnej ręki ot i cały kamień filozoficzny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No autorka jest trochę... hmmm... nawiedzona. A co do manipulacji, znając mechanizmy ludzkich działań, można manipulować etycznie. Ale nie chce mi się rozwijać wątku, bo jestem padnięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda jedna teoria naukowa została "udowodniona" przez alchemików na zlecenie róznych malwersantów w tym tych podających sie za zydów i obnoszących z kabałą. faktycznie jest z tego w c***j "złota":) a bedzie jeszcze więcej o ci gwarantuje. zastnawiam sie czy nie wyemigrować za wielki mur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ie historia ma cokolwiek wspólnego z prawdą to szacuje, że najmniej zmanipuwana jest ta średnioieczna. ten okres był im potrzebny kto wie czy sie w tym czasie nie zajmowali czyms czego nikt z współczesnych nie mógł pojąć a w związku z tym nie mógł tego przekaząc potomności. przykra sprawa. gdzieś tam we mnie tkwi nikła nadzieja, że może to całe gooofno wypłyneło stosunkowo niedawno pisząc gooofno mam na myśli cała te bande szaleńców i popiertleńców umysłowych. ale to nikła nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ludzkim ciele znajduje sie ok 10 mg zlota. Żadne kamienie filizoficze nie sa potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
too jest jedna sto tysięczna kilograma czyli że sobie w płynach ustrojowych to raczej nie pływa stawiałbym na pokrycie styków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli od jedna pięciuset tysieczna do jedna milionowa masy twojego ciała. jakbyś o chciała wytopić to yś musiała mieć super gęste sitko osmotyczne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jake są średnio te proporcje w 100 kilogramach ziemi czy wody? chyba troche większe. tak mi sie wydaje. jeden kilogram na milion ludzi daje 7 ton złota z ludzkości:) tyle ze nie bedzie komu za co płacić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wróć 700 ton złota to zmienia postać rzeczy. 7 ton mońza wydłubać z bagatela siedmiuset tysięcy jakie sa koszty? większe czy mniejsze niz wypłukiwanie z rzeki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ich znam to mają juz opracowane plany wydobycia. jepana banda skorfiałych pedofili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Szacuje się, że do 2010 roku, w całej historii zostało wydobytych 166 tys. ton złota[" xxx "Złoża złota rozpoznane do roku 2008 były oceniane na 26 tys. ton. Przy poziomie wydobycia z roku 2005, złoża te wystarczyłyby na ok. 14 lat[" xxx czyli mam jasność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteśmy sitkami na złoto:D w dodatku napedzanymi przez złoto, którego nie zużywamy tylko dzierżawimy. jakby nie my to pewnie wszechświat by sie przestał rozszerzać co zabije nas wszystkich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
Najwiecej złota jest w elektrośmieciach. 1 tona elektrosmieci może zawierać nawet 324 razy wiecej złota niż 1 tona rudy złota. Recykling to niezly biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pi razy drzwi wychodzi wg źródeł że w glebie znajdowało sie i znajduje 200 razy wiecej złota niż w 7 miliardowej ludzkości. biorąc pod uwagę obiętości obu złóz jesteśmy istną żyłą złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twierdzisz, że supernowa to było składowisko elektrośmieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bosze a może o nim o ym nie wiedzieli a ja niepotrzebnie klepe ozorem?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dacie wiare że istnieją ludzie którzy traktują takie plany poważnie? najczęściej to zarządcy światowych posiadłości nieprzemijającej arystorkracji. banda lachociągów przesćiga sie w wymyslaniu jak ubogacic swoich paów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak po mojemu to po kosmosie powinny szalec burze elektryczne. to chyba jedyna pozostałoś po supernwej warta uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
elektrony magnetyzm odziaływania takie srakie i owakie każde z innymi kompetencjami. nie wiem kto to wymyslił ale chyba nie zależało mu na wyjaśnieniu istoty sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i za co sie kooorfa pytam by bando piertolonych cweli?!?! za obietnice? za wasze pawianie poczucie dominacji? jaka to koorfa dominacja jak ktoś was niańczy wy jepane pedalskie scierwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×