Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wrednamalpa27

znacie jakieś tanie księgarnie internetowe?

Polecane posty

Gość wrednamalpa27

j,w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntoniKatowski
Sprawdź może kumiko.pl Sympatyczna i tania księgarnia. Dużo kategorii i podkategorii - dzięki temu jak nie wiesz za bardzo co poczytać, to można spokojnie poklikac i znaleźć coś ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubię tę
weltbild . pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampartowa1
No jasne! Ja kocham książki i cały czas poluje na nowe tytuły, a że nie zarabiam kokosów to cały czas szukam jakichś wyprzedaży. Teraz kupuje za grosze w księgarni internetowej Pouczyc.pl, bo mają aż -80% na różne książki!!!! http://pouczyc.pl/katalog-tania-ksiazka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dedalus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta Śliwka
Ja mogę Ci polecić http://www.studencka.com.pl , sama korzystam i wiem jak łatwo można pozyskać tanie książki. Myślę iż będziesz takiego samego zdania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonka Jelpe
Bardzo dużo tutaj tych księgarni polecacie, aczkolwiek nie spostrzegłam o tematyce psychologii a jako iż kocham tego typu książki to wam również polecę. Tą księgarnię http://www.practest.com.pl/test/testy-uwagi-i-spostrzegawczosci , warto sprawdzić jeśli ktoś lubi tajemnice ludzkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przygotowując się do matury dużo pomocy naukowych kupiłam tutaj www.ksiazkaiprezent.pl. Ale jest tu tez wiele innych książek. Ceny są naprawdę dobre i przy zakupach klienci dostają prezenty za darmo. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vddre
Jeżeli chcesz sprawdzoną księgarnię s polskimi książkami w UK to polecić Ci mogę tylko i wyłącznie jedną : www.polbooks.co.uk. Mają OGROMNE zbiory, a do tego wszystko na miejscu w Glasgow, dzięki czemu twoje książki są u Ciebie w ekspresowym tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam księgarnię Orla. Fajna. Dość spory wybór, wysyłka tania i na dodatek błyskawiczna. Jak na razie to ta spełniła najbardziej moje oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perciaq
Na inbook.pl masz i takie ksiażki (w tym ebooki) i dostawę, jeżeli wolisz papierowe ;) fajna obsługa klienta, jak miałam problem z jedną przesyłką, to sprawnie i miło pomogli to rozwiązać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bonito.Pl. Jest bardzo tania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Księgarnia matras ma bardzo okazyjne promocje dość często . No i z tego co wiem prowadzą sprzedaż internetową. Możesz zamówić do domu bądź do sklepu. Wysyłka jest dość tania i szybka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tete40
Inbook.pl ma tanie i książki, i dostawę w śmiesznej cenie jeżeli kupujesz coś w wersji fizycznej, bo ebooki w sumie też mają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szelff
Też polecam inbook.pl, kupuję od jakiegoś czasu tylko u nich i jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moją ulubioną księgarnią w internetach jest na ten moment Edyp ze strony www.edyp.pl Dużo książek, różne gatunki, audiobooki, no i też wysyłka dużo tutaj nie kosztuje. Poza tym, to co mi się podoba to jest sposób w jaki pakują książki, są super zabezpieczone, nigdy mi się nie zdarzyło, żeby jakaś pogięta czy uszczerbiona dotarła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne książki mają w Empiku. Jakiś czas temu wynalazłam empik.com/dwor-wiatrow-galant-daria,p1125557765,ksiazka-p. Bardzo ciekawa i wciągająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajny jest Empik. Ostatnio znalazłam empik.com/lifting-bez-skalpela-trening-miesni-twarzy-gugler-christa,p1099466740,ksiazka-p . Świetna książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak się składa, że ja to jestem nałogową czytelniczką i już mi powoli miejsca zaczyna brakować na książki w domu, dlatego część trzymam w ogóle w pudłach w piwnicy. Faktycznie w internecie jest taniej, nawet jak się koszt dostawy doliczy. Z tym, że lepiej większą partię zamówić, najlepiej dla siebie i dla swoich znajomych od razu to już w ogóle te koszty wysyłki są malutkie. Z takich lepszych księgarni, dobrze zaopatrzonych to polecam Edypa - www.edyp.pl Szeroki wachlarz, od kryminałów, przez literaturę kobiecą po poradniki, biografie, bajki i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście mogę polecić: empik.com/jak-zyc-aby-osiagnac-prawdziwe-szczescie-kulczycki-bronislaw,p1125557464,ksiazka-p. Świetna książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często zamawiam z Empiku. Ostatnio czytałam: empik.com/lifting-bez-skalpela-trening-miesni-twarzy-gugler-christa,p1099466740,ksiazka-p. Świetna i mądra książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam empik.com/jak-zyc-aby-osiagnac-prawdziwe-szczescie-kulczycki-bronislaw,p1125557464,ksiazka-p. Świetna i ciekawa książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajna książka empik.com/jak-zyc-aby-osiagnac-prawdziwe-szczescie-kulczycki-bronislaw,p1125557464,ksiazka-p. Ciekawa i pouczająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam empik.com/dwor-wiatrow-galant-daria,p1125557765,ksiazka-p. Bardzo fajna książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×