Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

znacie lek mydocalm

Polecane posty

Gość gość
przeciwbólowy, brałam na kręgosłup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaślak_
znacie a co masz zablokowane google że nie mozesz znalezc informacji ? znam mydocalm forte to lek przeciwbolowy z tego co pamietam pol ulotki to dzialania nieporzadane i skutki uboczne wiec warto sie zapoznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem na co jest,chodzi mi o to czy jak wezme 6 tabletek zrobi mi sie fajnie,poczuje odprezenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaślak_
nie wiem nie jestem cpunem :D ale podejrzewam ze dostaniesz zatoru zylnego,zawalu czy jak sie to nazywa. z tego co pamietam to na bol moze i pomaga ale tak ci spada po nim cisnienie ze i tak nie masz sil wstac z lozka. po kilku tabletkach juz nigdy nie wstaniesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaślak_
kup sobei lek z codeina cpunie to moze smoka zobaczysz :D w kazdym badz razie nie umrzesz. mydocalm ma dzialanie na uklad nerwowy bo to lek na urazy kregoslupa wiec bylbym ostrozny na twoim miejscu. pol biedy jak sie nie obudzisz gorzej jak sie obudzisz a nogami nei bedziesz ruszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spada cisnienie?nie wiedzialm,ale jak wezme ze 3 bede wyluzowana?bo mam mega stres cala sie trzese przyda mi sie obnizenie cisnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaślak_
napisze precyzyjnie nie jestem ani cpunem ani lekarzem wiec nie powiem c**** jakiej dawce umrzesz :D a tego leku bym w ogole nie bral gdybym mogl ruszyc czymkolwiek. tam dzialan nieporzadanych jest wiecej niz w jakimokolwiek innym leku jaki widzialem. to lek ktory oddzialuje na rdzen kregowy a nie na mozg wiec sie tak rozluznisz ze nog nie bedziesz czuc :D nie kazdy lek przeciwbolowy powoduje halucynacje. zreszta szkoda mojego pisania bo glupek i tak nie zrozumie. poczytaj sobie w necie jak co dziala. syntetyczne narkotyki tez usmiezaja bol ale w inny sposob i juz ci napisalem to jest np. codeina czyli syntetyczne opium. mydocalm jest na bole kregoslupa a nie np. nowotworowe czy bol nerki na te drugie sie przepisuje leki ktore powoduja halucynacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brałam na kręgosłup, dla mnie słabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest wiele leków,po których człowiek czuje "odprężenie"...Tylko po co je brac?Walnij sobie piwko lub setkę,bo szkoda zdrowia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaślak_
przeczytalem za ciebie to dziala tak ze powoduje zmniejszenie sztywnienia miesni poprzecznych w wyniku czego chyba nie ma ucisku na kregi i stad poprawa w bolach kregoslupa. do tego ma jakies dzialanie przeciwzakrzepowe krwi. tobie wiec nic to nie da jesli miesnie ci nie sztywnieja. najwyzej jakis niedowlad bedziesz miec albo krwotok. czytanie tego forum dziala odprezajaco wiec po co sie syntetykami szprycowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ze lepiej setke strzelic,ale nie mam w domu i nie mam gdzie kupic,sklepy daleko.dziekuje wam bardzo,tak mnie nastraszyliscie ze z odprezenia nic,a ja juz to zezarlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwie łyżeczki waleriany i mam taki luuuuuuz że mnie nawet teściowa nie w*****a codeinę próbowałam, waleriana działa podobnie a mniej szkodliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie jakie wy głupoty wypisujecie. Tolperyzon pod nazwą Mydocalm Forte zapisał mi internista na rwę kulszową i brałam tydzień. Wcale nie prawda, że osłabia mięśnie, że wstać z łózka nie można, chyba że ktoś sztachnie 3 tabsy na raz (a alecana dawka 1 tabs raz i 1 wieczorem). Wcale nie prawda , że spada ciśnienie, bo jestem niskociśnieniowcem i bym z łóżka nie wstała. Natomiast po zażyciu jednej tabletki czuć jak puszcza napięcie mięśniowe. Więc dla znerwicowanych i spiętych na maksa ludzi nie widziałam lepszego leku. Mnie ten lek z rwy kulszowej w super sposób wyciągnął i nigdy więcej już nie maiłam objawów. Znam natomiast całą dużą grupę osób co tego nie doleczyły i przez kilka lat miały nawroty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co nie ukladalo mi sie mialam depreche podeszlam do apteczki i wyciagnelam tabletki wlasnie mydocalm forte wzielam nie wiem chyba 10 wypilam herbate i polozylam sie spac potem snilo mi sie ze do domu wchodza sanitariusze i wychodza potem znowu wchodza i potem jestem w karetce nie moge mówic i jestem na sor i to nie był sen wzielam te tabletki. I stracilam kontakt ze swiatem podobno nie poznawalam ludzi bylam sztywna nie moglam muwic i do tego na koniec uslyszalam ze w moczu mam amfetamine dlatego jak chcecie sie rozluznic albo macie problem to nie rubcie tego co ja sprubujcie innaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×