Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

metys_z_chile

Znacie ludzi którzy zgineli przez alkohol????????

Polecane posty

Bo ja straciłam w ten sposób wujka(23lata). Pod wpływem alkoholu zabiło sie kilku ludzi z osiedla. Zginęło też kilku kolegoów mojego brata(20-27lat). Ostatnio u mojej babci wybuchła bujka na przystanku pomiędzy pijakami i jeden chłopak został pożniety. Lekerze z końskich nie zdołali go uratować - gdyby przeżył nie miał by nogi i miał uszkodzone narządy wewnętrzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj wujek dostał raka
wątroby a ojciec zapił sie na smierc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój ojciec się zapił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojciec mojej koleżanki upił się i zamarzł mojej babci sasiadki syna zadźgali nożem w kotłowni jak się upił z jakimś typem- do dziś nie wiedzą kto go zabił (kto to był)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna malutka
mój ojciec zapił sie na śmierć (jakiś trefny alkohol) ojciec mojego kumpla zalał sie i zamarzł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój dobry kolega jechał po pijaku samochodem, zimą 40 km/h i wypadł z trasy, strzelił w drzewo, zginął. Dwa miesiące temu moja koleżanka po pijaku skoczyła z 18 piętra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z mojego osiedla
zginą młody chłopaczek , który został spojony wudzią a potem ten koleś co go częstował to go zamordował i poćwiartował :-0 poważnie żeby wynieść zwłoki z domu... To było straszne....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- w Polsce mamy 3 miliony alkoholików !!!!!!!!! - codziennie tyle osób jest pod wpływem alkoholu !!!!!!!!! - codziennie 600 tys osób jest kompletnie pijanych !!!!!!!!!! - co roku blisko 300 tys osób ląduje w izbach wytrzeźwień !!!!!!!! chyba mamy problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiecej znacie
takich przypadkow po alkoholu czy po narkotykach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ło matko świnta
skad masz te dane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dużo takich przypadków wiekszość są to ludzie po 40 ktorych organizm juz nie wytrzymal, ale pełno mlodych ludzi w mojej miejscowości zginęło, zapili się na śmierć, udusili gdy wymiotowali, przypadkiem wpadli pod jadący smochód, sami wsiedli za kierownice...:( alkohol potrafi zniszczyć wszystko!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córki pijaków
to wy pochodzicie z rodzin patalogicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą to nie tylko starzy pijacy w końcu zapiją się na śmierć. Ostatnio bardzo dużo młodych ludzi ginie, a ile pijanych rodziców zabiło swoje dzieci??? Nawet księżna Diana i Dodi zginęła przez pijanego kierowce swojego auta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metys_ z_chile
moji rodzice nigdy nie nadużywali alkoholu piją tylko okazyjnie to samo dziadkowie, a mój brat pije na umór czy dlatego jestem patologiczna??????? Nie sądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córki pijaków
twój brat ma geny pijaka, twoi rodzice to pijaki i stąd geny. bez urazy ale znam niejedną rodzinę gdzie zaczynało sie okolicznoścuowo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Problemy społeczne
spowodowane alkoholem dotyczą: * pijącej jednostki (m.in. bezrobocie, samobójstwa, skrócenie długości życia osób uzależnionych o 10-20 lat, zaburzenia rozwoju psychofizycznego i kariery edukacyjnej nastolatków, bezdomność i włóczęgostwo,) * życia rodzinnego (m.in. kłótnie, przemoc, niechciane ciąże, demoralizacja, dewiacje seksualne, zubożenie, rozkład rodziny, zaburzenia emocjonalne i psychosomatyczne u dzieci i innych członków rodziny itp.), * środowiska pracy (m.in. absencja - większa o ok. 30%, 30-70% spadek wydajności, pogorszenie jakości, 2-3 krotnie większa wypadkowość), * naruszenia prawa i porządku przez osoby nietrzeźwe (przestępczość - ok. 25% ogólnej liczby, prowadzenie pojazdów - ok. 20% wypadków, zachowania w miejscach publicznych m.in. agresja, wybryki pseudokibiców itp.) * przestępstw i wykroczeń związanych z obrotem alkoholem (nielegalna produkcja, import, sprzedaż napojów alkoholowych, sprzedaż alkoholu nieletnim i nietrzeźwym, zabroniona prawem reklama, kryptoreklama). A leczenie kosztuje 2tys. super :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój brat nie ma genów pijaka, chyba że wziął trochę od Ciebie podczas ruchańska!!!!!!!!!!!!!! W mojej najbliższej rodzince nie ma pijaków, a wujek nie pił dużo, ale trzy lata temu wypił po raz ostatnii:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoana
2 miesiace temu zmarl moj kolega mial 29 lat byl alkoholikiem zapil sie na smierc a szkoda mlody chlopak spokojny, fajny boze co ten alkohol robi z ludzmi . Niestety w polsce jest problem alkoholowy i co najgorsze coraz czesciej pija kobiety szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokkas
mój dobry kumpel 4 mies jak sie powiesił z nie wiadomych przyczyn. Do dzis nie moge ochłonać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalna selekcja
słabi musza odejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam kilku co
mieli wypadek po pijaku. w tym młodzi ludzie z mojego roku czy rok młodsi. jest u mnie bar, taka melina - akurat przy bardzo ruchliwej trasie, o wypadek nietrudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mediach i całej naszej polskiej kulturze od lat panuje "kult picia " w moim miescie jest kilkaset pubów , masa reklam na bilboardach z piwkiem :-O wielu młodych którzy teraz bawią się i pija na umór wyladuje na odwyku za kilka lat bo uzaleznienie jest podstępne i nie zawsze da się rozpoznac od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onanistaaaaaaaa
alkohol silniej uzaleznia niz heroina ,kokaina,tyton,amfetamina,,,to naprawde jest totalne dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego w tym pięknym kraju producenci alkoholu nie płacą składki na leczenie uzależnionych ? takie rozwiązanie jest w wielu krajach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem w cenie
alkoholu i papierosów powinna być wliczona składka, która potem oddaje sie do NFZ czy gdzieś tam. cena wzrośnie, ale co mi tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×