Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Znajoma ma 175 cm i 50 kg ma chłopaka ja nie mam.Mam 160cmi90kg. Brzydka jestem?

Polecane posty

Gość gość

Ona ma powodzenie a ja nie :-( !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ma piernik do wiatraka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ona uchodzi za ładną a ja za brzydką !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj fotę ryja to ocenimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to że ona uchodzi za ładną , ma powodzenie a ja nie mam powodzenia uchodzę za brzydką, nie mam chłopaka a ona ma :-( !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja mam twarz brzydką a ona ładną ale nie tylko o twarz chodzi , ona jest śmiała, ja jestem nie śmiała, ludzie ciągle ją chwalą że ma długie nogi, płaski brzuch, umie zrobić szpagat, ciągle ją chwalą że jest wygimnastykowana , wysoka , szczupła , a mnie ciągle krytykują że jestem niska, gruba to nie sprawiedliwe :-( !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i do tego pewnie zna ortografię lepiej niż ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mam dysekcje, dysortografię ale to nie moja wina, no tak, ona się uczy lepiej niż ja :-( , ale Ty też taka mądra nie jesteś bo Ty się pisze z dłużej litery a Ty tak nie napisałaś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanitas prawdziwa
Właśnie, pokaż zdjęcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z tym zdjęciem? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowa karlica Get a life

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś nie obrażaj jej tr)olu a do tego jesteś nie mądry bo ludzie na to chorzy są niżsi i to nie ich wina że są chorzy ty też możesz być chory np jechać na wózku, ważne aby starać się być dobrym człowiekiem i nie przejmować się ludźmi którzy nie starają się być dobrymi ludźmi jak Ty , słuchaj nie przejmuj się autorko takimi ludźmi jak ten tr)ol bo jak widzisz nie warto, oczywiście wszyskim życze szczęścia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xyz sama jestes karlica? 40kg nadwagi bys sie gruba k****o wstydzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś nie ważne jaka jestem ważne jest to że takimi głupkami jak Ty się nie przejmuje bo nie warto i już napisałam dlaczego i Ty autorko też się nie przejmuj ! Ludzie też często z nudów piszą głupoty i mówią bo np coś dobrze nie przemyślą lub nie są w stanie przemyśleć itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, czy jesteś brzydka, no ale masz nadwagę, nie ukrywajmy. A na twarzy też się odkłada tłuszcz, więc przy takiej nadwadze na pewno go tam masz również. Schudnij, to i twarz będzie ladniejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A 175 cm i 50 kg, to chodzaca smierc!! Przynajmniej 5 kg wiecej powinna mieć. Przecież ona musi być płaska z każdej strony. To się dobralyscie, ale średnią macie dobra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ona nie jest płaska ma ładny biust, może przesadziłam może nie ważny 50 kg może trochę więcej, ma płaski brzuch ( i to mnie zmyliło) , ona dużo ćwiczy i pewnie dlatego ma płaski brzuch, chciałabym być tak szczupła jak ona, ona nie jest kościotrupem, nim jest moja koleżanka która ma koło 190 cm i ważny 55 kg ale ona ma anoreksje była w szpitalu, kiedyś grała w siatkówkę , mam nadzieje że wyzdrowieje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 175cm waże 57 kg i jestem chuda...tzn mogłabym przybrać ze 2 kg, twoja znajoma to kościotrup! CYCKA i TYŁKA pewnie zero....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chyba nie schudnę bo u mnie wynika to z złych genów a nie z tego że za dużo jem , u mnie w rodzinie wszyscy mają nadwagę, ktoś mi tu napisał że nie warto się przejmować głupotami które mówią ludzie i może ma rację , trochę spróbuje schudnąć ale pewnie zawsze będę mieć nadwagę ale pewnie mniejszą niż teraz i nie robię tego ze względu na głupoty ludzi bo tym nie warto się przejmować i nie chodzi o urodę bo gusta są rożne lecz tylko o zdrowie, dobranoc i dziękuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie wiem czy ona ważny 50 kg czy 65 kg, to trudno ocenić bo ona ma płaski brzuch jak ściana i to mnie myśli jeśli chodzi o jej wagę ale tyłek i biust ma na 100 % , ja niestety mam nie ładny brzuch :-( dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzuch plaski jak deska wyglada mega mesko! Czesto łączy się z totalnym brakiem talii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ona dużo ćwiczy, pewnie ważysz mniej skoro jesteś szczupła bo chuda na pewno nie , czasami wagi źle mieszą , waga zależy od pory dnia, rano jest mniejsza niż wieczorem itd i też dużo zależy od ubioru( wagi ubrania i wyglądu) , paski pionowe wyszczuplają , ważne jest nie tylko to ile się waży ale też to ile tłuszczu i ile mięśni się ma, mięśnie zajmują mniej miejsca niż tłuszcz ale więcej ważą wiec może być tak że ktoś jest szczuplejszy pomimo tego że więcej waży ( mówię o osobach o tym samych wzroście) i tez dużo zależy pd grubości kości, dobranoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×