Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Znajoma podrywała mojego faceta przy mnie, oto jak sie zemscilam

Polecane posty

Gość gość

Jestem ogrodniczka, poszlysmy z kolezankami i moim facetem do klubu, przyplatala sie do nas jedna wredna, ktora zawsze sie mnie czepiala, kleila do mojego faceta , pytala czemu jest z taka szara myszka itp .. jak wyszla do kibla to poszlam za nia i... ze jestem ogrodniczka to wyjelam nozyce, kopnelam ja w brzuch, przytrzymalam i scielam jej dlugie falowane klaki na chlopaka, darla sie szmata , a ja powiedzialam trzymajac nozyce przy jej ryju - no widzisz , teraz ty wygladasz jak pol doopy zza krzaka, jeszcze raz cos powiesz glupio do mojego faceta, czy w ogole zle sie na moj temat odezwiesz to zniszcze ci ta dziffkarska morde szmato i nie bedziesz miala na chleb, zrobilam jej blizne na szyi, uderzylam w leb, zdjelam miniówe, przejechałam nożycami po brzuchu, c*****, powiedzialam - rozciac ci c**e? pewnie bys tego chciala ? I j**nac twoje nagie cialo w meskiej, zeby kazdy facet po kolei cie *****l? podobaloby ci sie dziffko. Masz sie odj***c od naszej grupy , nikt cie tu nie lubi. - polozylam ja na toalecie, j**nelam w ryj kilka razy, i rozebralam. Towarzystwu zaproponowalam zmiane miejsca. "Koleżanka" nigdy nie przyszła z reklamacja co do fryzury smiech :D:D Po tygodniu ktos wspomniał ze E została zaatakowana w kiblu jak była z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne prowo , wciągające :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm nie czytam dalej niż do momentu ścięcia wlosow :O jeśli to prawda to jesteś mega żałosna, brzydka i zakompleksiona skoro musialas się do czegos takiego posunąć, a favet jak będzie chciał i tak odejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekaj, chodzisz na imprezy z nożycami ogrodowymi?:D Hahaha niezłe prowo daję 10/10 :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edwarda nożycoręka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredzia Kruger mogłabyś być na nastepnej imprezie tylko musisz sobie załatwić pięć brzytew i czerwony sweterek w czarne pasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nareszcie fajne prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suzie Q
A ja bym chciała, żeby kobiety tak między sobą załatwiały sprawy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha, co to za FANTASTYCZNE opowiadanie :D uśmiałam się nie powiem, chociaż swoją drogą ciekawa jestem co tacy ludzie maja w głowie pisząc takie bzdety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytacz prowokacji
5/10 powiew nowości w prowokacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ta sama laska od upokarzania kochanek. po stylu mozna poznac;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12 5tys na reke
ta od benzyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, ta sama. Jak dla mnie ma dość charakterystyczny styl pisania fragment ze stacji benzynowej "Dlaczego, krzyczałam, jakim prawem odbierasz dzieciom ojca. Dzieciom, krzyknęła ladacznica?! Tak, odrzekłam i rzuciłam jej w twarz mój test ciążowy. Zobacz, krzyczałam, jestem w kolejnej ciąży. Patrzcie, wrzeszczała, wdrapałam się na ladę i podciągnęłam córkę za sobą. Następne uniosłam ja nad sobą i krzyczałam, patrzcie komu ona zabiera rodzinę! Jesteś zerem, wysyczałam jej w twarz. " i z tej historyjki "a ja powiedzialam trzymajac nozyce przy jej ryju - no widzisz , teraz ty wygladasz jak pol doopy zza krzaka, jeszcze raz cos powiesz glupio do mojego faceta, czy w ogole zle sie na moj temat odezwiesz to zniszcze ci ta dziffkarska morde szmato i nie bedziesz miala na chleb, zrobilam jej blizne na szyi, uderzylam w leb, zdjelam miniówe, przejechałam nożycami po brzuchu, c*****, powiedzialam - rozciac ci c**e? pewnie bys tego chciala ? I j**nac twoje nagie cialo w meskiej, zeby kazdy facet po kolei cie *****l? podobaloby ci sie dziffko" bardzo podobnie napisne ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka się zainspirowała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże widzisz i nie grzmisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie ma prawa zabraniac kobiecie sypiac z zajetym mezczyzna! To z kim kobieta sypia nie powinno cie obchodzic nawet jesli twoj partner. Jej broszka to nie twoja sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma prawo i ma prawo jej wp*******ic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze przyznac, dobre prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma prawo sypiac ale nie ma prawa brzydko się odzywac do kobiety tego faceta i cwaniaczyć uważam że obcięcie włosów to dobra kara ,cięcie ciała już nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×