Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Alutanix

Znajomosci a facet..

Polecane posty

Gość Alutanix

Mamy po 20 lat i jesteśmy w związku od 2 lat. Mój chłopak nie lubi moich znajomych od tak. Chodzi głównie o moje koleżanki ze studiów i te z paczki z którymi mogę już nazwać "trzymałam kiedys". Kontakt się urwał, więcej czasu spędzałam z facetem, to tez znajomosci się pogorszyły. Mam pare koleżanek ze studiów ale one maja swoje życie, prace. Brakuje mi trochę poplotkować. Miałam kiedyś przyjaciółki, ale każdy poszedł w swoją stronę. Główna przyczyna braku znajomosci jest właśnie mój związek. Przed związkiem miałam wielu znajomych i nie miałam problemu gdzie wyjść kiedy nie chce mi się siedzieć w czterech ścianach. Mój chloPak uważa ze moje koleżanki są "głupie, puste i alszywe". Nie rozmawiał z nimi za dużo by je poznać. Za tydzień jedziemy oczywiście z jego znajomymi do knajpy gdzie nie znam tych ludzi. Wiem ze jego kolega mówi mojemu chłopakowi ze te moje koleżanki są niefajne, dlatego tez mój luby ma takie zdanie o moich znajomych, to co kolega powie tak jest. Tylko gdy ja powiedziałam ze możemy się wybrać do jednej z moich koleżanek on stanowczo zaprzeczył. Denerwuje mnie strasznie takie coś. Uważa ze olewam go gdy jestem w swoim towarzystwie a to brednie bo sam mało się odzywa. Kobietki spotkalyscie się z takimi sytuacjami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×