Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Znak zodiaku lew co o nim sądzicie ?

Polecane posty

Gość gość

Co sądzicie o lwie kobiecie i o lwie mężczyźnie. Ja sama jestem lwem z sierpnia 21 przyznam się jestem straszną egoistką , materialistą , skąpa też jestem ,lubie z jednej strony się kłócić a z drugiej nie (ważne jaką mam w tej kłótni pozycje ) , wysługuje się innymi (przeważnie pierw zakolegowuje się z jakąś szarą myszką gdy mi w czymś pomaga kompletnie ją olewam ) . Wiem że to źle i staram się to zmieniać . Ale chciała bym wiedzieć co sądzicie o lwach a może sami jesteście lwami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nigdy nie wyrządził mi większej krzywdy niż osoby spod tego znaku. Piszę to jako facet. Gdy bylem nastolatkiem 2 koleżanki spod znaku lwa prześladowały mnie dlatego, że miałem mocny trądzik. Jeden koleś spod tego znaku, tak mnie upokorzył przy jednej dziewczynie, która mi się podobała, że tamta uciekła. Nie przepadam za tym znakiem. Nie chciałbym mieć kobiety spod tego znaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znalam taka k**///ur///***we ze znaku lwa,zostawilam jej klucze do mieszkania zeby podlala kwiatki i zgarnela poczte(ja z mezem pojechalismy na urlop-to ta szmata sprowadzala facetow i sie je**///bali w naszym lozku,powynosila mi ksiazki i moje ciuchy z domu(i kto wie co jeszcze?)dla mnie Lwice niech spi***/////erd////alaja odemnie jak najdalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hooo//jowy znak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:42] mnie tez lew wyrzadzil krzywde,spal z moja kolezanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam że te 2 o których pisałem, mówiły że jestem brzydki i chyba mam małego. Nigdy z takim chamstwem nie spotkałem w życiu. To wpędziło mnie w kompleksy i nawet do dzisiaj o tym nie mogę zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 22:53 :-) znam takich ludzi-to bydlo sie msci na niewinnych ludziach tylko dlatego ze same sie zle czuja ,wierz mi.ja kiedys obiecalam samej sobie ze sie kiedys zemszcze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam jedna zemste-nie moge tu o tym pisac!nigdy jej nie podaruje .p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram, też sobie obiecałam, że jak nadarzy się odpowiednia okazja odgryzę się na wszystkich krzywdach jakie spotkały mnie ze strony samca lwa. Obłudnik myśli tylko o sobie, nie liczy się z uczuciami innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to bym się chyba musiał zemścić nie tylko na tych osobach, a na wielu innych, które mnie upokarzały gdy bylem nastolatkiem. Dodam, że do dzisiaj nie mam pewności siebie przez te zniewagi. Ta jedna lwica zaliczyła wpadkę z takim kolesiem, ale jemu to taki brzuchol zwisa na zdjęciu :D Współczuję tylko jej córce, że ma taką matkę kurwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mają ciekawej osobowosci a uwazają sie niewiadomo za kogo,przerost formy nad trescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój lew udawał skrzywdzonego nieporadnego, a jak się później okazało spał chyba ze wszystkimi jak on je nazywa koleżanki - znajome (około 30 kobiet często dużo starsze od niego). Kiedyś na fejsie miał od znajomego podpis pod zdjęciem: "żadnej nie przepuścisz", to niestety jest prawda. Szkoda, że wcześniej zanim go poznałam nie wiedziałam o tym. Ale nic jeszcze straconego. poczekam i odgryzę sie za zdrady ( musiałam to odkryć sama, bo niby sobie coś wymyślam, to nie prawda - jestem tylko ja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. Ponoć lwy lubią zdradzać. Lubią bardzo podrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lew, którego ja znam, mój były mąż zdradził mnie z sąsiadką. Chodził jej naprawiać różne rzeczy: cieknący kran, popsute żelazko, klamkę itp. Tak naprawdę chodził na regularne numerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lwice to qrwy od najmłodszych lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej ..ja jestem lew :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też jestem lew i się nie qrwie nie zdradzam nie robie nikomu świństw ale jak to lew jak mi ktoś nadepnie na ogon ugryze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja tez jestem lew i sobie wypraszam,k***a nie jestem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszę tak: Lwice spod 1 dekady, zwłaszcza lipcowe są o wiele lepsze niż te z sierpnia. Te sierpniowe to takie k***y i żmije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj brat jest Lew. Zazdrosny o wszystko i wszystkich, egoista, materialista, qrwiarz, brak empatii, kocha tylko siebie. Plusow brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lwice to k***y, zwłaszcza sierpniowe, niech to sobie zapamięta każdy. Dziewczyna z tego znaku mówiła mi że jestem pryszczaty. A raz walnęła coś w tym stylu: "Ty prycholu" I to jeszcze przy moim koledze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale mozna sie dzieki kafe wiele dowiedziec o ludziach nawet ich nie znajac wiedzac tylko pod jaka gwiazda sie urodzili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna z tych dziewczyn, ma męża i córkę. Ma chyba ze 120 lajków na fejsie i sporo komentarzy. Ja tego nigdy nie pojmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Napiszę tak: Lwice spod 1 dekady, zwłaszcza lipcowe są o wiele lepsze niż te z sierpnia. Te sierpniowe to takie k***y i żmije. x Aha,czyli zaliczam sie jeszcze do tych lepszych,tak ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tle moich obserwacji, te lipcowe są delikatniejsze i wrażliwsze, mniej chamskie. Moja matka jest lipcowym lwem i siostra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem z 21 sierpnia lwica wredna, egoistyczna ale też wrazliwa i empatyczna, zależy czy kogoś lubię. Ogólnie nie wierzę w astrologie i nie rozumiem ludzi, którzy się nią sugerują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te, które mnie prześladowały za mój wygląd, były właśnie przełom 20-23 sierpień. Musisz być kurwą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem z 16 sierpnia, nigdy nikogo nie zdradzalam, ale tez nie mialam kogo, bo uwazalam, ze nikt na mnie nie zasluguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lwice to k***y, zwłaszcza sierpniowe, niech to sobie zapamięta każdy. Dziewczyna z tego znaku mówiła mi że jestem pryszczaty. A raz walnęła coś w tym stylu: "Ty prycholu" I to jeszcze przy moim koledze. x sam jesteś k****arzem, powiedz z jakiego ty znaku jesteś może znak kogoś kogo z niego nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta, święty jest szczególnie jeden strzelec z kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×