Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Znaki zodiaku SKOJARZENIA WPISUJEMY :)

Polecane posty

Gość gość

Koziorożec - niby elegancki, kulturalny, ale fałszywy i wsiowy, lubi wypić Wodnik - podrywacz, pijaczek, ma zadatki na menela, bajeruje naiwniary Ryby - zimne, nieczułe, uzdolnione, mądre Byk - Baran - barany Rak - głupole, bez ambicji, nudne osoby bez pasji Bliźnięta - zabawne, inteligentne szelmy, czasem nie dbają o higienę Lew - nudziarze o słabych głowa, nie palą, przemądrzają się, chcą przewodzić stadu, zwykle wyśmiewani lamerzy Panna - pedantyczni nudziarze, faceci zniewieściali a kobiety nadmiernie kobiece Waga - egoistyczne, wygodnickie, zmienne, szczerze , często wredne Skorpion - cichy, nieśmiały, porządny, spokojny, skryty i ma w sobie dużo żalu- jadu Strzelec - lubi strzelać, rzadko jednak celnie, skrajnie różni, od nudziarzy po skrajnie interesujących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja zaczynam, z podzialem na plec :D zaznaczam, ze wszystko, co napisze - opiera sie WYLACZNIE na moich doswiadczeniach/spostrzezaniach. :) xx wodnik - mezczyzni kopnieci, kobiety - nie przepadam (dogaduje sie tylko w rodzinie z wodnikami) ryby - kieruja sie intuicja, sa kochliwe i naiwne, chca pomagac, to ich natura, zbyt ufne ale i bardzo nieufne jesli raz zawiedzie sie ich zaufanie baran - trudni ludzie, problemowi, musza miec racje, powtorka z wodnika - z baranami dogaduje sie tylko w rodzinie :P byk - super kumple, w porzadku ludzie, poza rybami chyba moj ulubiony znak :) bliznieta - niestety musze potwierdzic - ludzie o dwoch twarzach... :( pewnie nie wszyscy, nie chce wszczynac wojny ;) :P rak - nie mam nic do tego znaku, tez spoko ludzie lew - nie przepadam,. na ogol to osoby zbyt pewne siebie, jesli chodzi o facetow to sa na tyle upierdliwi ze swoim charakterem ze potrafia niezle dac w kosc :o waga, panna - nie wypowiadam sie (wagom nie ufam) skorpion - z nimi trzeba uwazac, ale wydaje mi sie, ze skorpiony sa jak cyganie - albo masz z nimi super dobrze, albo az noze lataja.. :P koziorozce - za kobietami nie przepadam, mezczyzni uprzejmi i ustepliwi, troche za grzeczni. strzelce - ze strzelcami miewam dobre kontakty, ale w sumie... do momentu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryby - faceci przystojni, kobiety ładne Wodnik - faceci przystojni, kobiety atrakcyjne Rak - faceci brzydcy, kobiety brzydkie Baran - faceci brzydcy, kobiety ładne,ale grube Byk - faceci brzydcy, kobiety brzydkie Lew - faceci brzydcy, kobiety ładne Waga - faceci przystojni, kobiety piękne Skorpion - faceci brzydcy, kobiety przeciętne Koziorożec - faceci przeciętni, kobiety piękne Bliźnięta - faceci przystojni, kobiety brzydkie Panna - faceci brzydcy, kobiety piękne Strzelec - faceci przystojni, kobiety przeciętne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bliźnięta ściągają majtki przed tym i przed tamtym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ALE BZDURY :D autorko ma niezle nasrane w dekiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baran-ładne ale grube :) Gdzie tu sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryby sa wyjatkowo brzydkie niektóre brxydce od kobiet Raków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wodniki - problemowi ,trudno sie z nimi mi dogadać Ryby - egoistyczne ,potrafia zadbac o swoje interesy Koziorożce - mega uparte ,złośliwe- nie dogaduję sie z Nimi . Raki - przychylne ,cieple zrównoważone Barany - nerwusy ,najlepsi przyjaciele na ktorych mozna polegać . Byki - nerwowi ale dobrzy ludzi/ kobiety ładne / !:-D Bliznieta - wielu nie znam .... Skorpiony - różni,ale z przewagą tych pamietliwych nieustepliwych ,sporo magalomanów Strzelelcy - ogólnie lubię Lew- bardzo pewni siebie .Zbyt pewni . Panna -Ci ktorych znam nie sa pedantami :-D różni ,różniaści :-D Sa to moje obserwacje,oczywiście taki pi razy drzwi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja i mój brat jesteśmy ze znaku panny i faktycznie on jest pedantyczny, może trochę zniewieściały, ale bardzo towarzyski (wręcz dusza towarzystwa a nie nudny) za to ja jestem typowa bałaganiara i od dzieciństwa bardziej męska niż kobieca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem z pod znaku krzyza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj to jakis nowy znak bo nie znam . Ja tez co prawda nie wierzę ze znaki maja jakiekolwiek znaczenie ale to tylko zabawa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z doświadczenia Baran- jak w nazwie, idioci, rzadko kiedy smykałka w biznesie , babiarze, rzadko kiedy można na nich liczyć, szukają kobiet dobrze zarabiających. Byk- interesowne, mało zdolne, zaborcze. Bliznieta-najinteligentniejsze, raczej rzadko konfliktowe, zazwyczaj swietnie daja sobie rade w interesach. Dobry mąz. Rak-tragedia.Gracze, hipokryci, manipulanci o dobrym wrazeniu, parszywe fałszywe zle. Lew -naiwne pracowite, dumne niezbyt madre. Panna, dokladna, sumienna, pracowita, można na niej polegac, skąpa. waga- len, wygodnicki, mila powierzchowność, skorpion- fałszywe zaborcze lubiące tylko siebie strzelec-inteligentne, chciwe, przebiegle. Faceci beznadziejni. koziorożec-pracowite pesymistyczne, nudne, chytre i pazerne, zazdrosne zaborcze . ryby-slabe psychicznie, wrażliwe, szukające silnych osobowości ,bluszcze... wodnik-kobiety d*****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe to ja na wyrywki Wodniki faceci mają borderline, unikam jak ognia, haha hihi a potem nóż w serce, przyjaciół za sukces by zagryzli, kłótliwi i z kompleksami Koziorożcefaceci egocentrycy, ale nie egoisci, ja, ja, ja, ja, wad nie mają, lubią głosić panflety o swojej wspaniałości, udają niewinniejszych niż są, pracusie i tyrani Waga, wagi obu płci uważam za bezplciowe, takie nijakie, flirciarze i flirciary, ani hobby ani ambicji Bliźnięta kobiety Dyplomatyczne, patrzą w oczy zawsze, kłamią jak z nut, powieka nawet im nie drgnie, oskarowe aktorki, bardzo zadbane i lubią ploty Faceci, bójcie się blźniaka jak diabla, kiepski w łóżku, niewierny, zero jaj i honoru Strzelec facet świr, nadpobudliwy furiat i sportowiec, czasem nudny maniak hobbysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.Koziorożec był jeden w moim życiu, kochany, spokojny, prawdziwy przyjaciel, bardzo za nim tęsknię. 2.Wodnik facet uwielbia nowości w każdej dziedzinie życia, romantyk, esteta, kłamca wierutny. 3.Ryby kobiety to dziwaki, przerost formy nad treścią, kochają sztukę. 4.Barany to prawdziwe barany, uparte jak sto diabłów ale kochane. Faceci latają za babami, kobiety wierne jak psy i zakompleksione. Facet to najlepszy materiał na przyjaciela. 5.Byki mają jedno motto - wino, kobiety, śpiew. Kobiety dzielą się na mądre i te co mają nierówno pod sufitem. 6.Bliźnięta są super inteligentne, fajnie się rozmawia z kobietami i mężczyznami, umysły ścisłe, nadają się na przyjaciół. 7. Raki idą krok do przodu, dwa do tyłu, spokojne, w życiu grają drugie skrzypce przy silniejszym partnerze. 8.Lwy kobiety są kochane, stworzone do roli żony i matki. Faceci to wielkie ego, krytykanci, idealiści, przerost formy nad treścią, w łóżku fatalni, dbają tylko o siebie. 9.Panny kobiety są puszczalskie a faceci nijacy. 10.Waga kobieta jest zawsze zadbana, piękna, flirciara, idealistka, naiwna, egoistka, ufna, kocha szczerze, wierna jak pies, w łóżku nie ma dla nie j tabu - facet wariuje w jej ramionach, jednym słowem kobieta idealna. facet jest przystojny, zadbany, elokwentny, z poczuciem humoru, szarmancki i uwodzicielski. 11.Skorpiony to demony seksu, obydwie płcie :) Facet jest zaborczy, pamiętliwy ale kocha szczerze. Kobietom często odbija szajba. 12. Strzelec facet to kolejny materiał na idealnego kumpla, zna się na wszystkim, ma poczucie humoru, ale za bardzo lubi kobiety żeby zatrzymać się na lata przy boku jednej. W łóżku napalony ale egoistyczny. Kobiety są świetnymi przyjaciółkami, matkami i żonami. Wszytko co napisałam wynika z moich 30-letnich obserwacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BARANY - nerwusy i uparciuchy, nie rzadko egoiści. Zawzięci i pamiętliwi. BYKI - uwielbiają luksus i wygodne życie, gonią za bogactwem. BLIŹNIĘTA - dwulicowe szuje, dbają tylko o swój interes, własną matkę by sprzedały dla własnych korzyści. Mało inteligentne. PANNY - zarozumiałe, tylko one wszystko robią najlepiej, skrytykują wszystkich i wszystko. Do tego plotkarze i lenie. WODNIKI - marudy i hipochondrycy. Potrafią z byle czego zrobić wielki problem. Obrażalskie. RYBY - ciamajdy i melancholicy. Dużo gadają, a nic nie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha, dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lwy chłopy zrozumiałe, Królowie Słońce, patrzą czy ich inni widzą, a jak ich nie widzą to głośno dają znać o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byki wesołe grubaski, ale obrażają się szybko i o byle co słychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha no to sie o sobie dowiedzialam hehe rakiem jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu nie czytałam tyle głupot, nawet pod tematem "do czego byście sie nigdy nie przyznały"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość 22:32 - a to dlaczego? ja uważam, że większość spostrzeżeń jest trafna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryba jak to ryba zimna. Rak to wsteczniak, myśli o tym co było i wspomina Wodnik cie utopi Lew pożre w całości Panna na wydaniu, ciągle się stara być lepsza Bliźniaki są dwa, więc wszyscy myślą że to fałszywa bestia Skorpion ma naprawdę jad, mroczne, czarne serce Waga wszystko robi git, jak to waga Byk jak się wscieknie.... Baran uparty cap Strzelec jak ta strzała Koziorożec powinien być jednorożec, niewinny wśród znaków Wszystko pasuje jak ulał, astrologia jest genialna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ryba - melancholijna, wrażliwa wodnik - zdradliwy, fałszywy rak - nudny skorpion - dziwny, mitoman byk - nerwowy baran - uparty panna - fałszywa waga - ciężka bliżniak - dwulicowy koziorożec - trudny, indywidualista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znaki zodiaku często się nie sprawdzają, jedynie wróżby z linii na dłoni są najbardziej wiarygodne, bo od tego nie ma zazwyczaj odwrotu. wszystko jest na ręce jak przeznaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lwy kobiety to qrwy nad qrwami i do tego debilki skończone co nie potrafią pisać i liczyć. Ściągną gacie przed każdym i rozkraczą się nawet przed psem parchatym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panna - puszczalska , intrygantka. Baran - pies na baby , zadnej nie przepusci, klamczuch jakich malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×