Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Znam 40 latka który nigdy nie był w związku. Co z nim jest nie tak?

Polecane posty

Gość gość

Ani brzydki, ani zakompleksiony. Wydaje się być inteligentny , wygadany i opanowany. Nie widać aby się stresował w towarzystwie kobiet. Nie wygląda też na jakiegoś babiarza. Co z nim jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie byl w zwiazku ale na prostytutki mozliwe że chodzil, pozory mylą; lepiej trzymac sie od takich z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to jest? Dla mnie to jest nie wytłumaczalne , jak jakies zjawisko. Przecież jakiś powód musi być. Jeszcze bym rozumiała gdyby to był jakiś brzydal do tego bojący się wychodzić z domu, ale jemu naprawdę nic nie brakuje. Proszę nie mówcie mi że wszytsko z nim w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale nawet jak chodził na protytutki to nie mogę zrozumieć dlaczego taki fajny facet nie był w choć jednym związku. każdy człowiek chce się zakochać i być z drugim człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jest homoseksualny, może jest mizoginem, może....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwazaj bo obetnie ci glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
związki to g****o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakochac w POlce,przeciez to samobojstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie weźcie się ogarnijcie dla was to każdy kto nie był w związku to jakiś nienormalny, chuj wam do tego, każdy żyje jak chcę, tylko związki i związki, nie ma niczego innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może chodził na imprezy i wyrwał laski lub seks z przyjaciółkami ? Tego nie wiesz :) a pozory mogą ostro mylić. Może jest gejem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mądry gość nie dał się omotać a przecież jak sobie chce po/ru/chać to nie musi od razu się żenic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naogladały sie baby oper mydlanych i p******i sie im we łbach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mądry gosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gejem raczej nie jest a jeśli chodzi o seks to też jakos specjalnie o to nie zabiega. Nie umiem go rozgryźć, przecież musi być cos z nim nie tak tylko pytanie co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze wstydzi sie kobiet Ciebie nie po traktuuje Cie jako kolezanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie że nie wydaje się być wstydliwy ani zakompleksiony. Jest pewny siebie i wcale nie można go łatwo onieśmielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez taki stary koń nie wie co to związek z kobietą, co to kompromisy co to bycie w związku. Pewnie zyje jakimiś ideałami, mrzonkami a zycie to nie bajka a on majac 40 lat jeszcze o tym nie wie. To tak jakby w wieku 40 lat zaczął raczkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy lubią być samotni,może on też. Zwyczajnie należy to uszanować,a nie doszukiwać się jakichś niepoprawności. Może też,kilka razy mu nie wyszło,i ma dość,powodów może być wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znałem takiego kolesia, nie wiedziałem co z nim nie tak, do czasu aż nie poszedłem z nim na bilard. Facet się schlał i zaczął walić kijem o stół, aż go musiała ochrona pod pachy wyprowadzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się weź za niego i nie zadawaj głupich pytań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka razy mu nie wyszło? No ja rozumiem ze może 5 razy nie wyjść ale w końcu się uda. To jest fajny i przystojny mężczyzna, naprawdę nic mu nie brakuje i na powodzenie tez nie narzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wziełabym się za niego ale on nie jest zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiesz że niezainteresowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może był bardzo pobożny i księża z mamusią go pilnowali żeby nigdy sie z nikim nie spotykał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu tak jest
Boi się że będzie rozwód i baba zabierze mu dzieci i połowe majątku na który pracował. Ja znam fajnego faceta po 40stce, w sumie troche nieśmiały, nie wie jak do kobiet podejsć, i tak jakoś czas leci a on dalej kawaler, i może już tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystaw i pokaż
gość wczoraj Wziełabym się za niego ale on nie jest zainteresowany. cxxxx wystaw doope i daj mu pomacać cycki to mu stanie i jazda, dzisiejsze baby nie mają wyobraźni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie ma libido. Albo ktos go molestował w ciągu tych 40 lat. Przyczyn może być 100000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem Greyem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma lalki dmuchane 7sztuk co noc inną bzyka bez zbędnych słow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno jest pewne. Jeśli on z jakichś sobie znanych powodów NIE CHCE, to nie nakłaniajcie go do związku, bo nic dobrego z tego nie będzie. Może jest świrem albo pedałem albo seryjnym mordercą albo niewiadomoczymjeszcze, ale możecie tego gorzko pożałować. Bierzcie sobie facetów, którzy lubią kobiety i proponują wam związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×