Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lemke

Znancznie tautazy wieziennych?? uuuu

Polecane posty

Gość lemke

a wiec moze zacze bez dłuzszych opisów inneresuje mnie znacznie wieziennych tautazy.chciałambym odp od osb które naprawde sie na tym znaja albo sami maja takie tatuaze wiem ze jak któs wychodzi ze wiezienia jest nauczony tekstu "jak wychodzisz z weiezienia i mowisz o tym co sie dzieje to w srodku to znaczy ze jestes na wolnosci i jestes zwykłymfrajerzyna "dumne odstawice na bok tu was niekt nie zna a mozecie poopowidac ciekawe rzeczy..no grypsiarze :) wiec?? ja wiem tyle 5kropek na rece-grypsuje 1kropka miedzy kciukiem a wwkazującym- złodziej łezka pod okiem-tesknota z blizkimi i wolnosci 2kropki na kazdym kolanie-niegy nie uklekne przed policją kotek na kostce-cichy złodziej własne sciezki itp nie mysliscie zed tauaz ma kazdy kto chce tam one wyznaczja hierarchie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemke
szkoda ze nikt nie jest zainteresowany..:( ale wkoncu kazdy interesuje sie czyms innym ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się pytam bo nie wiem
Księżyc - "księżycowy chłopak" innymi słowy złodziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemke
wie ktos moze co oznaczja 3gwiazdki na czole?? tak bardziej z boku bo moj kumpel co byl w wiezieniu i powiedzał mi co nie co..tego nie chciał podobno to cos mocnego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad ona jest
fajny temat podoba mi sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemke
wie ktos moze co oznaczja 3gwiazdki na czole?? tak bardziej z boku bo moj kumpel co byl w wiezieniu i powiedzał mi co nie co..tego nie chciał podobno to cos mocnego..a znam goscia co ma takie cos i bardzo mnie interesuje kim jest i co robił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad ona jest
ja znam co ma kreski przy boku a jest alfonsem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemke, gdzies miałam stronke na temat wieziennych tatuazy. byly tam fotki i dokłane znaczenia ( tatuaze na glowie, rekach) . Ale to jutro C i wkleje bo jakos nie umiem tego znależć. Teraz uciekam spac.Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemke
dobry ten drugi linki..dziekuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×