Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Zniknal temat o Anwen...

Polecane posty

Gość gość

Ciekawe dlaczego zniknal temat 'co sie stalo z blogiem Anwen'...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no zginał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe dlaczego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co ze ona ma taką moc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no przeciez temat sam nóg nie dostal i sobie nie poszedl- oewnie rabanu narobila. w ogóle nigdzie w internecie nie ma ani pól 'zlego' slowa o niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bardzo ciekawe jest to, że tamten temat usunięty...... Ciekawe z jakiej przyczyny i chyba nikt nie ma wątpliwości, że to sama Anwen maczała w tym palce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JAk można skasować cały temt ? owszem komentarze obraźliwe skasowaćtak ale calutki temat?i to o tym że blog Anwne zminił swoją jakość na gorsze????? Wg mnie to jest przegięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila475485
Wczoraj zalozylam kontunuacje to dostalam odpowiedź że chuj zakladam ponownie, że mam na jej punkcie obsesje, i że ile dostaje za pisanie tak reklamowego tematu ;DD. Szkoda, że dziewczyna zamiast wziąć sobie uwagi do serca, to woli udawać,że ich nie ma. Ale z drugiej strony to chyba znak, że wszystko co się dało zostało już powiedziane i pora zakończyc temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzicie, jak jej w komentarzach napisali, ze na zywo ma zwykle czarnw steaczki, to ona zwalila na temperature w aucie, jednak na zywo, to nie powala, i ma zal ze jej nikt na zywo nie powiedzial. a jednak magia cud anwen prysla. widac ,ze sie wypala, zewlosy co raz gorsze, a wielce sama zachwala. widza ze ma rzadkie i nigdy nie ulozy i nie wycieniuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma cudne wlosy serio zadbane pkazcie swoje kosmki jak u pastuszek zazdrosne d****** pkaz swoj odpady genetyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlosowe zdjecia co sama robi, chwile po ulozeniu, a kto sprawdzi czym stylizuje? moge napisac ze woda i mydlem, laski wierza, a ona..strona jej przynosi korzysci, wszedzie linkimdo jej ksiazki,mgdzie pokradla pomysly, przytyla, wlosy juz nie te same i pcha sie do telewizji, inbrak jej stylisty.. powinna wiedziwcmkiedy ze scenybzejsc..niech siendzieckiem zajmie skoro wszytskomzwla na brak czasu, dziecko, ehh laska na sile chce byc guru..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem bardzo ciekawa co sprawiło , że postanowiła interweniować i skasować ten temat o niej. O istnieniu tego tematu wiedziała już od bardzo dawna a akurat teraz postanowił go jak najszybciej??? Ciekawe co za niewygodne informacje się na nim znajdowały. JA rozumiem gdyby było to forum, na ktorym obrażają ją , wyzywają od najgorszych, grożę jej czy cokolwiek bardzo złego to było by zrozumiałe i nawet bym to popierała, aby taki temat zniknął i sama bym go zgłosiła........... ale temat o nazwie "co się stalo z blogiem Anwen" ??????????????? w którym mówilyśmy o spadku jakości wpisów i jak widać nie zauważyła tego tylko jedna osoba , skoro w temacie było już 9 stron. Komentarz obrażające oczywiście można było skasować, ale caluteńki temat?? JAk widać odrazu praktycznie powstały inne tematy o skasowniu tamtego forum, czyli większość zauważyła że coś tu jest nie tak, ze tak po prostu temat sobie zniknął bez śladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wy nie macie nic innego do roboty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o cześć Anwen miło , ze odwiedzasz forum o Tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA widze że tu ktoś pisze takie durne komentarze, aby to forum zostało znowu skasowane :) np ten powyżej i jeszcze inne np" anwen jest brzydka" czyżby sama Ania wpadła na tak genialny pmysł? Oj Aniu Aniu Ty spryciulo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anwen wcale nie jest brzydka- jest przecietna. Chciala zrobic wlosowe imperium- w pewnym sensie jej sie udalo, ale sam fakt ze dziewczyny pouciekaly z forum swiadczy o tym, ze ania jest nastawiona tylko na zysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie mówi że Anwen jest brzydka, wg mnie np jest ładna. Jest to forum o jej blogu i o tym ze sie bardzo zmienił, a nie o obśmiewaniu jej wyglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie ta dyskusja o jej wlosach, które nie powalaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo akurat jedyną rzecz, podkreślam JEDYNĄ , którą możemy wytknąć w jej wyglądzie to są włosy. JAko włosowe guru jej włosy ,niestety dla niej, powinny prezentować się nienagannie, tak jak np. perfekcyjna pani domu powinna w swoim włosowym dom mieć porządek, skoro uczy tego porządku innych więc to chyba logiczne.... Gdyby miała włosy jak dziewczyna z tego filmiku : http://www.youtube.com/watch?v=2UfKiEqM_q0 wtedy była by bardziej wiarygodna jako "GURU " włosomaniaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie nie jest brzydka- na pewno ladniejsza ode mnie ;) ale chcialabym zeby ogarnela bloga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila475485
Dyskusja jest pod piątkowym postem, ale linka ci nie zamieszczę, bo ja wczoraj zamieścilam link i jej fragment w temacie gdy jeszcze istniał, być może to przyczyniło się do jego usunięcia, ale nie uważam żebym zrobiła coś złego, bo te wypowiedzi były publiczne. Ja mam gdzieś, czy ona jest ładna czy gruba, swoją opinię odnośnie jej wyglądu zachowam dla siebie, natomiast oceniam jedynie jakość blogowania i jak koleżanka wyżej zauważyła niejedna osoba zauważyła spadek jakości wpisów, skoro pojawiło się 9 stron. Hmmm od wczoraj nie działają też stronki z to...mi, oraz szwankowała wyszukiwarka wizażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila475485
Czyżby jakaś nagonka? I też mam dziwne wrażenie, że niektóre wypowiedzi są tu takie, jakby to Anwen pisała :). Co do forum,to pamiętam że po odpowiedzi Blond Bunny (tak się zwie ta blogerka, co ją obsmarowali) ktoś napisał jej w komentarzu, że niepotrzebnie odpowiadała,mo9głato zignorować.Jasne,ciekawe czy gdyby to o tej osobie tyle stron napisali,to też by to zostawiła spokojnie ? A na to nowe forum,co laski pouciekalyu to raz weszlam z ciekawosci :) i muszę przyznać, że porządek jest tam duużo wiekszy w porownaniu z nieladem i awariami u anwen. Pozdrawiam wszystkich komentujących, nie damy sobie gęby zamknąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila475485
Gdyby nie żyła to by nie dostawiała komentarzy do wpisu i zniknąłby nie tylko temat jej poświęcony, ale i blog. Ehh :). A i ja bardzo chętnie pokażę swoje włosy dla gościa z 14.58, który uważa, że tylko komentuję a sama mam g****o na głowie. Cóż, rok temu bym się nie odzywała, ale przy obecnym stanie moich włosów uważam, że mam prawo głosu. Myślę, że to informacje o wątku na forum oraz to co kontynuujemy tutaj, czyli mówienie że jej włosy nie są idealne jak na "guru" były niewygodne. A ja wam powiem że się nie dziwię tym osobom, które wolały napisać Anwen niż powiedzieć jej to na żywo, bo zapewne na żywo zostałyby odrazu przekrzyczane przez tłum psychofanek, a w internecie mogą je "co najwyżej" zasypać lawiną odpowiedzi. Ja bym się nimi nie przejmowała i powiedziałabym na żywo, ale 1.niektóre osoby są nieśmiałe,a taki atak może jeszcze bardziej zdolować 2. na spotkaniu peniwe bylo tyle osob, ze i tak nie miały szans podejść do Ani i jej powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila475485
Jedynie komentarze odnośnie przedziałka czy "rzadkości" jej włosów uważam za bezsens, bo co jak co ale ona zawsze powtarzała. ze jej włosy są rzadkie, co najwyżej bardzo grube. I to akurat się dziewczynie chwali, że w tej kwestii przynajmniej bnie oszukiwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowe forum jest super :) Anwen jest fajna, sympatyczna, ma wielka wiedze która moze i zaczerpnela z internetu, ale potrafila to wykorzystac i zrobic z wlosomaniactwa 'masówke' - to jej sie chwali, bo nie wszyscy lubia przekopywac sie przez pierdyliard watków na wizazu. Niech tylko ogarnie bloga i zacznie wstawiac lepsze jakosciowo notki, i znowu nie bedzie sie czego czepiac. Niestety, tak to juz jest, ze jesli jakosc bloga spada na leb, na szyje, to ludzie sie odezwa i wyraza swoje odczucia. A ze wyszukiwarka wizazowa nie dziala, to tez zauwazylam- ale jakos nie powiazuje tego z Anwen, nie róbmy juz teorii spiskowych, to juz dziecinada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila475485
Ale mi nie chodzi o Anwen, tylko że chyba porobili jakąś selekcję w necie, bo jak mówię część torentów też nie działa od soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sds1989
Żeby poczytać co było w poprzednim temacie to trzeba wpisać go w google, a potem jest taka mała strzałka i tam kliknąć "kopia strony" tego anwen nie usunie ;) Nie rozumiem tego, bo temat jej nie obrażał personalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anwen myślała, że jak skasuje tamto forum to MY nagle znikniemy :D Jak widać odnalazłyśmy się na nowo i to w większym składzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila475485
Ale google przechowuje kopie bardzo krótko,chyba coś ok. 2 tygodni, ew. można poszukać też na stronie archive.org, ale tam trzeba wkleić link z konkretną stroną. Do administratorów kafe : dlaczego usunęliście "normalny" temat, a nie macie nic przeciwko takim jak http://f.kafeteria.pl/temat/do-czego-byscie-sie-nikomu-nigdy-nie-przyznaly-p_3594538 ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila475485
Niedziela dla włosów - wyprostowałam włosy (w dodatku niedokładnie), zapchajdziura jest? Jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×