Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

O kutwa

znowu zakochalam się w niewlasciwym facecie...

Polecane posty

wszystko niby gra, ale po prostu to niedobry czlowiek i tyle. Ma takie samo podejscie do zycia jak ja, ucielesnia wszystkie moje zle pragnienia i jest typem bad boy. zle i tyle. bo potrzeba mi kogos kto mnie naprawi, a nie sprawi ze bede jeszcze gorsza. napiszcie cos, blagam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taak niestety
masz problem ze sobą i z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn? jaki to problem? chetnie go rozwiaze, czuje ze cos jest nie tak, ale konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noob
z toba jest coś nie tak, bo szukasz jakiegos opiekuna, nauczyciela, "technika" który ma cie naprawic ... :O moze napraw sie sam, co ? moze ludzie szukaja kogos z kim moga normalnie porozmawiac, pozyć normalnie a nie byc dla kogos jakimś "naprawiaczem" ?? wiesz, gdybym ja chcial sie kims opiekowac to bym se dziecko zrobił, a jakbym chcial kogos naprawiac i leczyc to bym weterynarzem albo stolarzem został :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkh
bo faktem jest że przyciągamy do siebie takich ludzi, jacy sami jesteśmy zakręcony spotka zakręconego, pogięty pogiętego itd sami musimy siebie naprawić, biorąc za siebie odpowiedzialność, żeby przyciągnąć kogoś kto będzie wartościowszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkh
ludzie których do siebie przyciągamy, pokazują nam co mamy w sobie samych do zmienienia ty to już wiesz, a to już pierwszy sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HS POL - dzieki serdeczne, Twoj post dal mi do myslenia. Chyba masz racje, wiec musze to zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×