Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdzicho

Żo Dasę - a jak to się pisze francuz?

Polecane posty

Gość Zdzicho

Znam tylko wymowę, mógłby mi to ktoś to imię i nazwisko z fracnuska napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eustachy klapka
Joe Dassin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzicho
Dzięki! Z radości udam się zaraz do Izby Wytrzeźwień w Toruniu, gdzie wyczyszczę w swojej jamie ustnej penisy kilku przebywajacym tam pensjonariuszom! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzicho
Podszywaczu, w którym cyrku szkolą takich gamoniów? Niewiarygodne że tacy idioci potrafią z kompa korzystać. Chociaż może nie powinienem się dziwić, małpę w kosmos posłali to i takie "coś" przy kompie też mogą posadzić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzicho
Tak się zdenerwowałem tym podszywem, że aż rozszerzył mi się zwieracz odbytu i wypadła stamtąd moja gaśnica samochodowa, której szukałem bezskutecznie od kwietnia! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzicho
Nie oburzam się, ale śmiać mi się chce jakie to teraz kmiotki dostęp do neta mają. :) Jeszcze muszą się wiele uczyć bo poziom ich dowcipu jest żenująco niski, ale tak trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostałeś obiektem podszywu! A Ty tego nie doceniasz... Żo Dasę postąpiłby inaczej... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie. nie kazdy moze zostac tak wyróżniony. nie wiem jakimi kategoriami podszywacz wybiera obiekty ale widocznie masz cos w sobie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzicho
Bez przesady! A co teraz będzie jak złapie mnie zapalenie okrężnicy? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie to mozna powiedziec ze przeszedles takie małe chrzciny na Kafe w zwiazku z czym mozesz sobie zarezerwowac czarnego nika \"Żo Dasę\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzicho
Eeee tam pisać książki. Ich dowcip zbyt powtarzalny się zrobił, brakuje nowych pomysłów małym erotomanom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzicho, jesteś nielegalny. Liczy się tylko Żo Dasę. I nie podszywaczaj się, dobra? Twoje teksty o gaśnicy były żenujące :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to niech nie marnują tu czasu tylko wymyślają nowe tekściki :D . Ale racja, jak byłam tu pierwszy raz to popłakałam się ze śmiechu czytając hasełka podszywaczy(a najbardziej mnie bawi jak się ludziska wkurzają), a teraz to jakoś tak się powtarzają. Trza nam nowej krwi ....podszywacze do dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eustachy klapka
Ruchem doświadczonego iluzjonisty wpycham sobie w odbyt główkę kapusty pekińskiej i tak zaopatrzony udaję się w kierunku Mszany Dolnej aby tam spożyć zawartość spluwaczki w klubie brydżowym "Rekontra". :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzicho
Podszywaczu, to jeszcze nie to, ale próbuj dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakesch
ja chcem zeby ktos sie podszyl, no proszeeeeeee :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nieee, spadam stąd, podszywy takie jak Zdzicho to pomarańczowe szambo, które zatruwa swym smrodem życie porządnym czarnym nickom. Wrócę w lepszych czasach, gdy Marek Jurek i Prezydent-Elekt zrobią wreszcie rewolucję moralną w IV RP! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakesch
Niczym wytrawny smakosz burgundzkich win przechylam do ust zawartość kaczki w pokoju 106 Szpitala Klinicznego nr 2 w Radomiu i delektuję się pienistym moczem, a dzięki mojej podzielnej uwadze czytam jednocześnie poradnik "ABC młodego pingwinologa" co powoduje u mnie potężną erekcję jelita grubego. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzicho
Nie no, "erekcję jelita grubego". Podszywaczu, więcej profesjonalizmu w tym co robisz. Podszkol się nieco z anatomii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina_23
Zdzicho, czy ty wiesz w ogóle co to jest abstrakcyjny humor? Bo sprawiasz wrażenie jakiegoś księgowego czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakesch
dzieki.. ale podszywaczu, jestem kobieta, bardzo atrakcyjna, wymysl cos wyrafinowanego. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina_23
Zdzicho mam pomysł, zaprosze cie do siebie i pokażę ci co to jest abstrakcyjny humor. Moim ulubionym numerkiem jest wkładanie wiadra z ogórkami do pochwy i wyjmowanie go przez tyłek z już ukiszonymi. Pychotka są póżniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina_23
Karolinka, ty się o moje poczucie humoru nie troszcz. Zajmij się tymi ogórkami, zima się zbliża. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiołek...
kocham podszywacza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×