Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zobaczcie jak życie umie zakpić z Nas samych

Polecane posty

Gość gość

nigdy nie chciałam mieć dzieci.., jestem mężatka od 4 lat ..mąż oczywiście chce..ale ja jak najdalej odbiegałam w czasie z tą decyzją..! wybrałam się do ginekologa i okazało się ,że mogę tego dziecka w ogóle nie mieć ..stan przewlekły cysty, endometrium i garść tabletek . I teraz jestem w kącie przybita do ściany ..jak dalej będę zwlekać to mogę w ogóle nie mieć ..zaczynam się zastanawiać nad tym jak może to się odbić na moim przyszłym życiu moim małżenstwie ..! nie , nie ,nie pragnę tego dziecka, w ogóle uważam to za problem..ale w takiej sytuacji muszę się chyba zdecydować ..bo pózniej może być za późno ..o ile już nie jest za póżno..choroba za mnie zdecydowała ., czuję się skołowana i zła ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lecz się. Osoba z rodziny miała endometriozę, i po kilku latach zaszła w ciąźę, Urodziła zdrową córeczkę. Możesz nie mieć dzieci, ale lecz siebie. Człowiek planuje, a Pan Bóg się śmieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam siły ani chęci na garści tabletek..i pukanie od jednych drzwi do drugich.. Bóg to ze mnie zakpił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic tam z ciebie nie zakpiło, to przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóg z Ciebie nie zakpił, jeżeli już, to dał lekcję pokory do przepracowania. Albo ją odrobisz, albo będziesz się nad sobą uźalac jeszcze długo. Jeszcze nie zaczęłam, a już się poddalaś. Samo nie przychodzi nic, nawet zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*jeszcze nie zaczęłaś. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dasz facetowi dziecka znajdziet.taka co mu da.proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×