Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zobaczcie jaka frajerka zrobiła se dziecko z bad boyem, a teraz szuka frajera do

Polecane posty

Gość gość
a skąd ty możesz wiedzieć czy był to akurat bedboj, cymbale ??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieważne kto to był, panienka jest już skasowana u każdego normalnego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, trzeba mieć konto by sobie obejrzeć. A co do dziewczyny: cóż, może otrzeźwiała i ma dość badboy'ów ? Gorzej, jak związawszy się z poczciwcem dalej będzie szpary użyczać roochaczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:19 Takie zmądrzenie po fakcie i wyszaleniu się to niech sobie w dupę wsadzi. Tylko dziewice nadają się do związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam, no dla Ciebie, boś prawiczek. A dla roochacza, który otrzeźwiał ? Taka otrzeźwiona może być w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szatańsko czarna :-) A do tych co hejtują do pewnych rzeczy trzeba dorosnąć. Spójrzcie na siebie kim jesteście żeby oceniać innych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JEJ OPIS: "Cześć. Mam na imię Ola. Mam 22lata. Mimo młodego wieku, mam 2letnią córkę. (Ale jeżeli ktoś na prawde szuka stałego związku, to nie powinno to przeszkadzać..) (NIE WCALE:D) Hmm.. jestem tu nowa. Zarejestrowała się tu mają cel. A tym celem jest stały związek. Nie szukam tu kolegi. Nie jestem jakąś pustą łaską, co wskoczy do odrazu do łóżka.. (TO JUŻ DAWNO ZROBIŁA :D) Więc kto myśli poważnie o życiu, czy po prostu ma zachowanie dziecka, niech nie marnuje czasu swojego i niech nie pisze. Jeżeli masz jakieś pytania co do Mnie, to śmiało pytaj;) Nie jestem baletowiczką, nie ćpać, nie pije. I z takim towarzystwem się nie zadaje. Powodzenia;)" A WYGLĄDA MNIEJ WIĘCEJ TAK: http://i2.wp.com/therighthairstyles.com/wp-content/uploads/2014/06/Emo-Hairstyles-Trend-for-Girls.jpg?resize=500%2C665

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szatan jaki ty jesteś qrwa głupi, no to się w pale nie mieści... jak ci tak pasuje to się qrwa za nią bierz, panie "jestem taki qrewsko dojrzały i odpowiedzialny, że wychowam cudze geny! Patrzcie jaki jestem heroiczny i patetyczny, powinni mi pomniki stawiać i wiersze o mnie pisać". Qrwa jesteś żałosny... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest brutalna, rządzą nami instynkty i to całe "zakochanie" jest tego wynikiem. Najlepszym materiałem genetycznym na ojca są agresywni, dominujący.Poziom hormonów można też odczytywać z wyglądu, podświadomie. Z drugiej strony, najlepiej potomstwo wychowywać ze spokojnym, opiekuńczym. Stąd takie sytuacje >zaciążenie z jednym wychowanie z drugim. Czasami ten drugi o tym pierwszym nawet nie wie.... Dlatego musimy być świadomi faceci, jak to działa zeby nie nademnąć na taką minę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:38 nie brać ślubu i robić testy na ojcostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka dojrzała i 40 zdjęć w galerii z taka samą durną miną... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciebie szatan nastolatku to sie ojciec wstydzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:34 A nie możesz zrobić przysługi światu i jej tego napisać? Zrób coś, zareaguj na taką postawę. Ja nie mogę, bo nie mam konta, ale od razu bym szmacie wygarnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1304 mozna napisac jedna wiadomosc dziennie za darmo, nie mam zamiaru jej na to marnowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, a co ty robiłeś na sympatii? ;) tak cięzko ci dziewczynę znaleźć, że na portalach randkowych szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech ktos zrobi screna i pokaże jak wygląda z pokazywarki bo nie mam konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to Paulinka z Sosnowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapamiętajcie sobie dziewczęta: mit bad boya jest FAŁSZYWY. Samotne matki to na ogół ofiary rodzinnych poczciwców, którzy gardzą imprezami, laskami i pijaństwem, namawiają cię na dzieci, a jak już są to opiekujesz się i maluchami i niezaradnym maminsynkiem, który i tak będzie szukał okazji żeby zaruchać gdzie indziej (bo mu się należy za lata prawictwa no nie?). Bad boy przynajmniej prosto z mostu Ci powie, że dzieci nie chce i założy gumę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klasyk. Najpierw lata jak suka z cieczką za pól-debilami po sterydach wszystkich zarywających do niej normalnych facetów traktując jak goowno a jak już zaciąży i dres kopnie ją w doopę to wkleja sobie w profil na fejsie jakiś goowniany obrazek niemowlaka z podpisem "nieważne kto zrobił, ważne kto wychował" i szuka białego rycerza wśród tych którymi miesiąc wcześniej gardziła i spuszczała na drzewo. Że też jacyś frajerzy się jeszcze na to łapią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×