Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zobaczcie na youtube Alina Rose vlogerka urodowa jaka śliczna przepiękna

Polecane posty

Gość gość

wow mogłaby startować na miss i tak ładnie się wysławia, wydaje sie byc sympatyczna , z drugiej strony smutno mi to oglądać, bo wpadam w jeszcze większe kompleksy :( jaka ona śliczna, nawet włosy ma piękne, długie,gęste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow zapomniałam,że to kafe :D tu nie ma kobiet, które powiedzą faktycznie piękna, albo piekna ale nie w moim typie tylko wyszukiwanie wad :D cóż mechanizmy obronne i kompleksy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zreszta Maxineczka to drugi taki przyklad jak brzydka dziewczyna moze stac sie ladna dzieki makijazowi. z tym, ze Maxi nie udaje takiej ąę jak ta cala Alinka i nie naduzywa photoshopa i innych poprawiajacych wyglad efektow, jak Alinka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygląda trochę jak Cyganka trochę jak Lassie wróć, nie mój typ, ale brzydka nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To typowe dla polskich, obleśnych, zaniedbanych bab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale ja mówię przecież że ładna ale nie mój typ tylko nos ma faktyczne brzydki. Ale u mnie to norma, ze żaden nos mi się nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozwólcie, że coś wtrącę... Makijaż nie sprawi, źe staniecie się ładne macoszki sierotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To typowe dla polskich, obleśnych, zaniedbanych bab. daruj sobie... akurat nie jestem ani obleśna ani zapuszczona.. na pewno bardziej zadbana od Aliny i lepszych kosmetyków używam. fff też mi argument. jak się komuś ktoś nie podoba to już brzydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alina ładna nie jest z twarzy. jest wiele ładniejszych jutuberek. poza tym jak byś poznała ją osobiście to na pewno byś się mocno rozczarowała, tak jej pięknem jak i zachowaniem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katosu teraz tez slicznie wyglada, chociaz moim zdaniem troche przesadza z malowaniem brwi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oglądam jej zdjecia, w avatarze śliczne ale na makijażach jest już zwyczajna, pospolita dość. No, ładna jest bo przeciez nie pasztet, ale nie jest piękna i nie jest interesująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alina jest ładna ale na pewno nie jest jakąś wyjątkową pięknością. Trzeba przyznać, że dziewczyna się wyrobiła. Przeglądałam masę jej zdjęć więc to moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trochę baba jaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maxineczka nawet w makijażu bez odpowiedniego oświetlenia i ustawienia kamery jest brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja tu kilka dni temu zakładałam temat,że na yt te urodowe specjalistki nieraz są porażająco brzydkie - wielkie niekształtne twarze, wysokie czoła, szerokie poliki, szeroki rozstaw kośc***olickzowych, małe oczka, wąskie usta, przykłady brzydoty,nakladają multum tapet ale są nadal BRZYDKIE a urodę powinny pokazywać ładne i wtedy zobaczyłam Alinę, dobra może ma jakiś tam nos, ale generalnie jest przepiękna i myślę,że każdy facet dałby jej z urody tak conajmniej 7/10 jak nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alina szczerba i joanna ferdynus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra widzę już Maxineczkę, na zdjęciach jest ładna, ale na filmikach wygląda jak 30 latka albo jeszcze starsza (nie wiem ile ma lat) jeśli ma tyle to ok :) też jest ładna ale Alina bardziej mi się podoba, widziałam własnie filmik na którym ma ponoć 25 lat i wygląda tak ślicznie, dziewczeco, a Maxineczka bardziej kobieco zaraz zobaczę Katosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alina nie jest "przepiekna" bez przesady, zwyczajna typka z wydatną brodą czarownicy i nosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz oglądam katosu zdjecia w grafice i ladne ma oczy ale nos nie bardzo , ogolnie ładna , na pewno ne powiem że brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
katosu jest gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katosu to piekna kobieta, Maxineczka w miare, a Alina niestety na zywo ma bardzo szczurza twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, ale one gadają o kosmetykach, robią sobie makijaże.. to jest zarezerwowane tylko dla ładnych waszym zdaniem? czy dla wszystkich? bo moim zdaniem dla wszystkich. Nosz k****a mac... najłatwiej pokazać na swoim ryju kosmetyk i makijaż więc robią to na sobie, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubie oglądać 170bozena ale teraz rzadko nagrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kosmetyki są dla każdej, każdej, tej bez ust i z dużym nosem i czołem jak planeta.. to nie maxmodels tylo blog kosmetyczny po co docinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kosmetyki są dla każdej, każdej, tej bez ust i z dużym nosem i czołem jak planeta.. to nie maxmodels tylo blog kosmetyczny po co docinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kazda laska ma naturalnie idealne rysy twarzy a dziewczyny z kanalow urodowych wlasnie pokazuja ze kazda bez wzgledu na typ urody moze byc zadbana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz może po to ,że jak ktoś poleca kosmetyk,ale po jego użyciu jest tak samo brzydki jak przed to nie zachęca mnie do kupna? :) a jak ktoś jest ładny/przeciętny a jakiś kosmetyk go upiękni to zachęca, ot czysty marketing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może jakąś brzydką zachęca? Moja koleżanka uważa, ze żona jej kuzyna jest brzydka. i zawsze mi mówiła, ze ewka to pasztet i babochłop. poznałam ewkę i moim zdaniem jest kurde, bardzo ładna! Zgrabne rysy twarzy ciekawe poczy. a ta moja koleżanka gruba jak świnia i os jak pisior- i jeszcze się jej z ustami łączy jak mówi coś okropnego. Do tego cała zarośnięta jest. wąsy, peklaesy itd, na brodzie też zarościk lekki rzadkie czarne włosie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HAHAHA!!! i maxi i alina nadużywają photoshopa!!!!!!!!!!!!!! WIDAC TO DOKŁADNIE W OSTATNIM PYTANIU NA ŚNIADANIE!! 13 listopada na stronie pytania można obejrzeć w archiwum jak one wyglądają,maxi to korpulentna kobieta z dość szeroką twarzą ,co na niektórych jej zdjęciach widać jak przerabiała je na inny kształt buzi,a alina za bardzo rozświetla zdjęcia ukrywając niektóre elementy buzi..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maxineczka brzydko sie prezentowała w tv, ma strasznie szeroka twarz, czego nie widac bylo na jej filmikach az tak bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×