Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madzia229

Zostałam posadzona o zdradę

Polecane posty

Gość Madzia229

Witam zostałam posądzona o zdradę przez kolegę mojego chłopaka że niby my coś razem.Seksu nie było a mój facet mi nie wierzy.Sadzę że jego kolega jest zazdrosny o to że nam się dobrze układa i pewnie mu się podobam.Teraz widzę że chce rozwalić mój związek.Jak można być tak chorym by robić coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolega twojego chłopaka to toksyczny człowiek. I twój chłopak też, skoro nie chce ci uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam podobną sytuację i wiem z własnego doświadczenia jak ludzka zazdrość i głupota może skomplikować życie.Takich ludzi powinnaś unikać z daleka bo to same kłopoty.A takie oskarżenia są naprawdę kłopotliwe.Głowa do góry.Jeśli nie masz nic na sumieniu to wszystko będzie dobrze.U mnie trochę to trwało ale wszystko się wyjaśniło.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Statystyki pokazują, że u 99% młodych kobiet oskarżenie o zdradę wywołuje silny stres i kończy się zerwaniem związku z toksycznym partnerem który nie potrafi uwierzyć w prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niczym się nie przejmuj ja też miałam podobny przypadek tylko moja zazdrosna koleżanka chciała mi męża uwieść.Powiedziała że mnie zdradził z nią.Mąż był w szoku jak to usłyszał ale zaprzeczył temu.Znam swojego męża na tyle że gdyby to była prawda sam by mi o tym powiedział.Z czasem wszystko się wydało a mój mąż mówił prawdę. Najważniejsze to nie daj się wyprowadzić z równowagi.Poprostu powiedz że to kłamstwo.Jeśli Cię facet kocha to uwierzy Tobie.Najgorsze to jest to że takie osoby potrafią to robić z zemsty.Ludzka zawiść nie ma granic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia332
Ale macie znajomych ja p*****le.Ja bym ich inaczej załatwiła.Pamiętać trzeba że to działa w dwie strony.To musi być patologią jeśli do takich sytuacji dochodzi.Moja rada ostrożnie d obierajcie sobie znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P******i ludzie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zostałam posądzona przez teściową o zdradę jej syna ale nie uwierzył. Pewnie nie raz już tak wymyślała w stosunku do jego poprzednich dziewczyn,bo w ogóle się tym nie przejął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już norma jak widzę.Świat schodzi na psy zazdrość ,zawiść radość z czyjegoś nieszczęścia.Przez takie coś może dojść do tragedii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×