Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zostalem sam z 9miesieczna corka

Polecane posty

Gość gość

Nie chce tu wylewac zale.Moja wina, bo chcialem na sile zmienic kobiete,ktora od poczatku byla zla,ale podobno czlowiek zakochany,pozbawiony jest myslenia:/.Narkomanka,pijaczka po odwyku.Coz..piekna i glupia.Ja wierzylem,ze dla mnie sie zmieni.Jest mi ciezko,pomaga matka moja,ale mam dosc tego a nie mowilam?Pracuje,popoludniami zajmuje sie corka.Szacun dla wszystkich matek,dopiero teraz wiem,jaki to trud wychowywac dziecko.Jestem rozbity i chyba bliski depresji.Co za k***a zycie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczka Gotówkowa dla każdego http://www.kredytyt.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Kredyt na dowód bez zaświadczeń - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Pożyczka na Samochód bez BIK, Chwilówki na dowód Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę Kredytu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
latwo brac gorzej splacac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze zrób badanie DNA czy to twoje bo wiadomo jak to jest z pijaczkami i ćpunkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co konketnie ona zrobila ze z nia zerwales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko jest moje na pewno.Po prostu ktoregos dnia wyszla i nie wrocila.Mialem dosc,juz jej nie szukalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie ojciec sam tez wychował , bywało ciężko , bo go obwiniałam że mama od nas odeszła , ale dał radę ze mną choć byłam bardzo ciężkim charakterem - powodzenia dasz radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cóż, przynajmniej rozumiesz, z czym zmagają się samotne matki. poradzisz sobie, postaraj się poszukać kobiety, która pokocha twoją córeczkę, im wcześniej, tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki ale chyba nie predko,jestem r*******y na maxa i nie predko sie pozbieram.Chce wrocic na silownie bo w dekiel dostaje od tego myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najcięższe w wychowywaniu małego dziecka są pierwsze trzy lata, potem już jest lżej, dziecko w miarę jest samodzielne, mówi, mniej płacze... Będzie dobrze, zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moge prosic cie o reke autorze ;) nie martw sie , tak sie stalo bo taka wybrałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki gosc 20.22 na szczescie nie placze tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos ma racje pierwsze 3 lata plus jeszcze kilka a potem znow. Dziecko to nie zabawka a ludzie sie nie zmieniają. Bedziesz intensywnie przy dziecku az skonczy nauke. Nie ma tak ze tylko 3 lata i spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Durniu masz dobrze ci tak debilu mysl co robisz debilu !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie szukaj na sile kobiety a tymbardziej pieknej ;) piękno ucieka, czemu facec***atrza na piękno a potem maja problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Najcięższe w wychowywaniu małego dziecka są pierwsze trzy lata, potem już jest lżej, dziecko w miarę jest samodzielne, mówi, mniej płacze... Będzie dobrze, zobaczysz pojawiają się wtedy inne problemy i jeden zasadniczy ... dziecko zaczyna pytać o drugiego rodzica, a to różowe nie jest, wytłumacz 4/5 latkowi gdzie jest mama/tata? dziecko niewiele z tego rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za matka ze porzuciła dxiecko a ty ? Co ty za facet skoro wiedziales ze jest zla i ja wybrałeś, tylko własne dziecko skrzywdziles, sam jej to zafundowales , fiut to jak karabin maszynowy wiec uwazaj co z nim robic a teraz masz to co wybrałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oddaj do domu dzecka i wszystko lepiej dla ciebie i dzecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem, tak wybralem, ale byl moment ze bylo lepiej,fakt ze krotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.30 ale co poczules/as sie lepiej?super ze jestes taki chodzacy ideal i nie popelniasz bledow.Nie jestem k***a zwyrodnialcem zeby wlasnego dzieciaka oddawac do bidula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymaj się autorze,dasz rade. Poznasz kogoś kto pokocha córke jak swoją własną. Mało który facet potrafi wziąć na siebie taki ciężar,ale dzięki temu kobiety będą pod wrażeniem twojej troski i odpowiedzialności. Wychodź z małą na place zabaw czy gdzieś,jest dużo samotnych matek więc może do którejś zagadasz? Czuli faceci z dzieckiem czy słodkim psiaczkiem to zawsze dobry wabik na kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 20:32, jak wychowuje się od maleńkości bez matki czy ojca, tak że nawet pamiętać nie będzie, raczej samo od siebie nie zapyta o drugiego rodzica, a po prostu dla tego dziecka normą będzie że wychowuje je tylko tata i babcia. Mnie wychował ojciec z babką, a o matkę zapytałem dopiero jak miałem jakieś 11- 12 lat, ale nie było mi wcale z tym źle, że nie miałem mamy, bo po prostu nie wiedziałem jak to jest ją mieć, a tato i babcia dali mi wystarczająco dużo miłości, że nawet nie odczuwałem braku mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.38 dzieki za dobre slowo.Poki co nie jestem gotowy ,poza tym pracuje po 11g potem ide po mala do matki i odbieram.staram sie o odebranie praw jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz najducha to rob na niego debilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:30 no pewnie bo baby nie patrza na wyglad... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jaki dobry tatus ty smiecu masz najducha to zapie alaj na oklaski czekasz smrodze ucisniony z najduchem kundlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze prymitywow nie brak.Smieciem to ty jestes nazywajac dziecko najduchem.Ty tez takim jestes?Dziecko nie jest niczemu winne palancie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj się tymi trolami. Twoja córka to najpiękniejszy skarb. Dbaj o nią :) zobaczysz,jeszcze wszystko się ułoży. Sama jestem samotną matką i wiem jaki to trud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.57 dzieki wiem ze sobie poradze.Ty tez sie trzymaj i niech sie dobrze chowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciężko jest podziwiam Cię kochasz małą bądz dobrej myśli mała wiecznie mała nie będzie takie słowa mówi mi mama jak nie daje rady każdy tak ma na początku z każdym dniem lepiej jest dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×