Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Neptyk

Zostało mi 100 zł do 15 tego :(

Polecane posty

Gość gość
trzeba było nie chodzić po GO GO tylko przed TV siedzieć tak to bieduj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie do 10 zostalo 60zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to ciężko będzie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
d**ekkkk się zachciało to masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś już mój, jesteś już moja, weź się w to wczuj I nie zapieraj się nogami, zębami, rękoma Stój, rozejrzyj się zobacz, to jest twój krój Leży jak ulał muzyczna koszula na Ciebie skrojona! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz jakieś ale? Się zmachałeś? Albo spadłeś z byka Coś czyka Cię, drapie Coś cię dotyka Lub fatalnie Upośledzony emocjonalnie Mówię ci legalnie Sterowany zdalnie Teraz siadaj - ja wykładam W ciszy słuchaj Bynajmniej To nie poezja dla ucha Aha, u-cha-chany Ja bo sprawa kr**** Próżnego kłamczucha Co wyzionął ducha Już dawno Rób co chcesz Byle nie pójść na dno Rób co chcesz Wiesz i nie żałuj, no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jak jest Tu chodzi o moją troskę Bo niezbadane są wyroki boskie Więc rób co chcesz Pod uwagę bierz Możliwości Przyczynowo-skutkowe zależności Trwa pościg Za kasą, pozycją, d****i Gdzie ludzie rozminęli się z wartościami Tego nie wiem, ale Spróbuj dać im palec Kto jest kto przekonasz się doskonale Hipokryci Dla mnie daremnie ukryci Ich dewizy Szydercze oczka, uśmiech Mona Lisy W głowach schizy Wynikiem mej ekspertyzy Sprawdź kto kogo teraz ujmuje w ryzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×